زیبوک 1401 📚

سلام کتاب جالبی بود درمورد زنانی که در کل جهان باعث شدن یک انقلاب به وجود بیاد درمورد برده داری و در مورد humon right و اموزش و خیلی چیزا پیشنهاد میکنم کتاب بخوانین .

9 پسندیده

ممنونم بخاطر نوضیح ومعرفی خوبتون.

کتاب زنان فوق العاده پیشنهاد_مطالعه

:blue_heart: :seedling:

5 پسندیده

پنجشنبه 2 تیر ماه :seedling:
سلام و شب بخیر. :rose:

داستانهای مصور صوتی

6 پسندیده

خواهش میکنم کتابی که میخوانین میشه #خواندن کتاب بذاریم

2 پسندیده

کتابی که پیشنهاد میدین دیگران هم مطالعه کنند رو با (پیشنهاد مطالعه) مشخص کنین چون از ابتدا همینطوری بوده.
اما کتابی رو که مطالعه کردین رو هر طور تمایل دارین میتونین بیان کنین.

4 پسندیده

دوستان خوبم سلام. یکی از دوستان خوب تالار یه تایپیک ایجاد کردن به تایپیک سر بزنین و اگر دوست داشتین شرکت کنین.

5 پسندیده

ممنون زری جان

3 پسندیده

سلام سلام😅من الان این پیامو دیدم
هیچی زندگی نامرئی ادی لرو نمیشه البته:")

واسه اینکه از اسلامپ در بیای اگه نخوندیشون اینا رو توصیه میکنم:
The silent patient
The turn of the key
Two can keep a secret
هر سه تاشون تریلرن و تقریبا بعد دو فصل دیگه مجبوری ادامه بدی:sweat_smile::man_walking:t2:
کتاب
Little fires everywhere هم یکم حالت معلق بودن داره و اگه دو سه فصلو تحمل کنی-و فیلمشم‌ ندیده باشی- دیگه بعدش راحت باهاش پیش میری
هر چهارتای ایناک گفتم هم داستانشون خوبه هم کیفیت آدیو بوکشون.

اگه ام صرفا میخواستی از اسلامپ در بیای فارغ از کتابای زبان شناس یه کتاب صوتی خیلی گوگولیییی هست حدود ۵۰ دیقه‌ست تصویرشم نگاه کن
The boy, the mole, the fox and the horse اگه درست خاطرم باشه. اونم هم خیلی مثبته هم یه ساعتو همراه میکنه واسه شروع بعد از یه برهه‌ی طولانی خوبه و احتمالا کتاب people we meet on vacation و کلا ادیو بوک کتابای امیلی هنریم لذت بخش باشه چون نریتورشون همون نریتور ادی لروعه:"

7 پسندیده

وای، مرسیییی! من خیلی دنبال ی کتابی گشتم که بتونم باهاش ارتباط برقرا کنم ولی نتونستم چیز خاصی پیدا کنم. کتابای واقعا خوبیم هستن تو اپ از نظر موضوع ولی نمیدونم چرا با استایل بعضی از کتابا یا سرعت داستان نمیتونم کنار بیام.

⁦(ʃƪ^3^)⁩ :heart: :heart: :heart:

میشه کانال تلگرامش رو معرفی کنین؟ و نحوه دانلودشو :sweat_smile:

8 پسندیده

خواهش میکنم:*
آره دقیقا
بعضیاشونم آدم‌تا یکم پیش‌نبره نمیفهمه چه جواهرین:)) سر بدبلاد یا پیش از انکه برای شما باشیم‌ مثلا‌ من‌ اینطوری بودم که اصلا‌ ازشون انتظار همچین مسترپیسی‌ نداشتم. بعد چهار پنج فصل ستایششون کردم😅

آره حتما.
من از اینجا گوش میدم خودم:
https://t.me/bookshub25
تقریبا اکثر کتابای مشهور الانو داره و زود به زودم آپدیت میکنه
از بقیه چنلای‌ تلگرام خیلی بهتره به نظرم😅 کتاب آخر کریستینا لارنو (wilder) همون هفته‌ی اول گذاشت مثلا.
روندشم از زیر هر پست کتاب میری تو چنل مخصوص همون‌کتاب دانلود میکنی🤓نسخه‌ی پی دی اف یا اپابشم معمولا میذارن همونجا.

7 پسندیده

آره واقعا، ولی بعضی موقع ها کلا آدم ی جوری میشه…انگار اشباع شده. این جور موقع ها انگار باید ی کتابی از آسمون نازل بشه که آدم بخونتش :joy:

من خودم خیلی دوست دارم ی دور همه ی کتابای چارلز دیکنز رو بخونم ولی به جز آرزو های بزرگ، بقیه رو هنوز نخوندم. یا همین ملت عشق، از کی میخوام بخونمش ولی…

مرسییییییییییی. :heart:

7 پسندیده

جمعه 3 تیر ماه :seedling:

داستانهای مصور صوتی

7 پسندیده

وای امیدوارم زود همشونو بخونیی:heart_eyes::heavy_heart_exclamation:

اگه‌درست یادم باشه سرود کریسمسم مال چارلز دیکنز بود‌.اونو بخون😅خیلی آسون و شیرینه سه ساعتم بیشتر نیست یه روزه تموم میشه😅
لاقل یه امتیاز از مجموعه‌ی چارلز دیکنز جلو میفتی:sweat_smile::man_walking:t2:

خواهش میکنممم:smiling_face_with_three_hearts::revolving_hearts:

6 پسندیده

چهارشنبه 8 تیر ماه :seedling:

داستانهای مصور صوتی

9 پسندیده

سلام دوستان
بالاخره این قسمت هم خونده شد.
قشنگ بود . درباره چندتا پسر ودختر که وارد کتابخونه میشن و باید معماها رو حل کنن تا بتونن خارج بشند.
پیشنهاد مطالعه

11 پسندیده

این کتاب هم خونده شد
هنوز نمیتونم با کتاب‌های روانشناسی ارتباط بگیریم :sweat_smile:

7 پسندیده

جمعه 10 تیر ماه :seedling:

داستانهای مصور صوتی

7 پسندیده

منم برام خیلی سخته اما گاهی میخونم اونم فقط ترجمه شده :joy::joy::joy::joy:

ممنونم بابت معرفی کتاب. عالی هستی زینب جون :kissing_heart:

6 پسندیده

فدات عزیزم.

اره نمیدونم چرا هیچ جوره جذبم نمیکنه بیشتر خسته میشم موقع خوندن

6 پسندیده

دوستان سلام،،

ببیند، منابع رو متناسب با سطحتون انتخاب کنید. اگه اسون باشه هرز میشه،
اگه سخت باشه بعد یه مدت حوصله سر بر میشه.
خیلی راحت اول سعی کنید توی جعبه لایتنر تون کم لغت بذارید دوم، یه کتاب یا یه منبع رو انتخاب کنید که حداقل بالای ۸۰ و زیر ۹۰ درصد رو بلد باشید. دوم متناسب با حصوله و وقتی که میخواید بذارید طول هر قسمت باشه مثلا من اگه ترک ها بین ۱۰ تا ۱۵ دقیقه باشه راحترم باهش. ولی دوستی بیشتر از ۵ دقیقه نمی تونه گوش بده ، بهتره که از تایم کمتر استفاده کنید بعد از مدتی اونا که وقت بیشتری دارند رو گوش بدید.

5 پسندیده