زیبوک 1401 📚

سلام بهزاد جان
کاری نداره :heart: *2

3 پسندیده

دوشنبه 10 مرداد ماه :seedling:
سلام و شب بخیر. :rose:

داستانهای مصور صوتی

:blue_heart: :seedling:

11 پسندیده

چهارشنبه 12 مرداد ماه :seedling:

داستانهای مصور صوتی

8 پسندیده

این کتاب هم تموم شد.
یه کتاب معمایی جنایی

کتاب خوب بود زبان ساده و روان و البته بریتیش

موضوعش خوشایند نیست .
شروعش با یه قتل هست و البته که پایانش تلختر.

15 پسندیده

سلام کتاب ماتیلدا تمام شد

9 پسندیده

3 پسندیده

سلام به همگی روزتون بخیر :green_heart:

کتاب ماهی روی درخت مطالعه شد :heavy_check_mark:

روای خوب لهجه آمریکن

این کتاب بهمون یادآوری میکنه هیچس معمولی نیست همه با هم تفاوت دارن
پیام ها و مفاهیم زیبایی داره
یه فیلم هندی با همین موضوع قبلا دیدم فکر کنم از رو این کتاب ساختن

Everyone is smart in different ways
But if you judge a fish on its ability to climb a tree, it will spend its whole life thinking that it’s stupid

9 پسندیده

سلام دوستان خوبم شبتون بخیر :rose: :shamrock:
غیبت چند روزه منو ببخشید.
همیشه پر انرژی باشین :rose: :seedling:

5 پسندیده

مثل من انگار علاقه به ژانر وحشت دارید😄.اره واقعا اگه کسی کتاب خیلی ترسناک سراغ داره معرفی کنه.

4 پسندیده

واقعا جای این کتاب بینظیر خالیه در زیبوک

5 پسندیده

سلام ب دوستان گل حالتون چطوره من جدید اومدم و خواستم بگم کتاب ته کلاس ردیف آخر صندلی آخر و جادوگر شهر از هم ک مورد علاقه ام هست را دارم میخونم مرسی شب روزتون خوش خدافظ

7 پسندیده

من در تمام بحرانهای زندگیم میرم سراغ هری‌پاتر. خوشحالم که یکی مثل من پیدا شده :))))))))))))

11 پسندیده

مثل خونه میمونه:")

7 پسندیده

بله خیلی دوست دارم :woozy_face:

3 پسندیده

پنجشنبه 20 مرداد ماه :seedling:

داستانهای مصور صوتی

7 پسندیده

جمعه 21 مرداد ماه :seedling:

داستانهای مصور صوتی

8 پسندیده

سلام…

من این کتاب رو تموم کردم. غم انگیزترین کتابی بود که تا ب حال خوندم و با اینکه دوست نداشتم دیگه ادامش بدم(چون خیلی برام دردناک بود و بعضی از قسمتای کتاب بود که من واقعا نمیتونستم تحملشون کنم) خوشحالم که تمومش کردم. چون ی درکی از ی قشری از جامعه پیدا کردم که شاید ی روزی، ی فردی از این قشر باشه که برای من عزیزه و بخوام بهش کمک کنم و همین طور اینکه فهمیدم که چقدر کار های ما روی همدیگه تاثیر میزاره و شاید چیزی که برای ما حکم…خوش گذرونی رو داره، حکم ی ثانیه از خود بی خود شدن رو داره، چقدر میتونه زندگی یک فرد رو تغییر بده و بهش آسیب بزنه و چقدر سخت و زبانبره، از نو ساختن اون چیزی که تو ی ثانیه شکسته شده. اینکه واقعا اگه عدالتی تو این دنیا نیست، اگه بدی و تلخی توش زیاده، هیچ کسی ب جز خودمون مقصرش نیست و این خود آدمان که این قدر همه چیز رو، زندگی رو، برای هم سخت میکنن، این همه به هم آسیب میزنن. اینکه چ حسرت بزرگی میشه کارایی که فکر میکنیم میتونستیم برای ی فردی انجام بدیم تا شاید تو زندگیمون نگهش داریم، چ کارایی میتونستیم بکنیم که ب ی فردی ی بهانه ای بدیم برای ی روز بیشتر زندگی کردن، ی روز بیش تر تلاش کردن و پیش رفتن. کارای کوچیک مثل ی لبخند…

خوبی این کتاب اینکه بهمون یادآوری میکنه که چقدر زندگی هر کدوم از ما و اینکه چطور میگذرونیمش مهمه، نه به خاطر خودمون، بلکه به خاطر تاثیری که روی افراد دیگه داره.

ی قسمت تو کتاب مردان کوچک هست که معلم مدرسه در مورد ی فردی که ب تازگی فوت شده حرف میزنه، و تو انتهای حرفش یکی از بچه ها میپرسه که پس عمو جان تنها کاری که تو زندگیش کرده خوب بودنه؟ و معلمشون در جواب میگه که همین خوب بودن و خوب زندگی کردنه که مهمه ترین چیز تو زندگیه.

خیلی بده که همین’ خوب بودن’ تو لیست چیزایی نیست که دوست داریم و مهمه برامون که باشیم.

Was his life even his to choose to live any longer?

He had known ever since the hospital that it was impossible to convince someone to live for his own sake. But he often thought that it would be a more effective treatment to make people feel more urgently the necessity of living for others.

That, to him, was always the most compelling argument.

7 پسندیده

بینهایت ممنونم بابت معرفی عالیتون خیلی خیلی لذت بردم :heart_eyes:

4 پسندیده

نمیتونم گزارشم رو ارسال کنم یعنی اسکرین شات ارسال نمیشه. نت.

2 پسندیده

خواهش میکنم، خوشحالم دوست داشتین.

:heart:⁦(◕ᴗ◕✿)⁩

4 پسندیده