ارزیابی شما از «Oxford Word Skills»

ارزیابی شما از «Oxford Word Skills»
none 4.431818181818182 44

لطفا لهجه american این مجموعه رو هم اضافه کنید، خیلی نیازه، بشدت احتیاجه، ممنون،خسته نباشید:butterfly:

لهجه این مجموعه بریتیش هست و امریکن موجود نیست

1 پسندیده

دوره جالبی هست . کاش ترجمه هم داشت.در مورد لهجه،به نظرم بریتیش با کلاسه و امریکن چاله میدونیه .نظر شخصیمه :blush:

دوست خوبم کتاب های آموزشی ترجمه نمیشن و بهتره که به ترجمه وابسته نباشید و انگلیسی رو با انگلیسی یادبگیرید

سلام لطفا چاپ های جدید سه سطحم قرار بدید متشکرم

سلام دوست خوبم در لیست درخواست ها قرار داره به نوبت دوره ها اضافه میشن

سلام. چرا کتاب آکسفورد وورد اسکیل ترجمه نداره ولی کتاب 4000 لغت داره. اگر میشه ترجمه کتاب آکسفورد وورد اسکیل رو هم بزارید. من میخواستم کتاب آکسفورد وورد اسکیل رو مطالعه کنم ولی به دلیل عدم ترجمه الان دارم کتاب 4000 لغت رو مطالعه میکنم

سلام دوست خوبم ترجمه برای کتاب‌های آموزشی انجام نمیشه چون مخاطب رو به ترجمه و نوشتار فارسی بیش از پیش عادت میده و برای دوره‌های دیگه فقط به منظور درک بهتر از مفهوم دوره‌ها ترجمه در حال انجام هست

سلام. لطفاً تو دوره‌ها مخصوصا کتابها تمرینات و بقیه قسمت ها رو هم اضافه کنید (قاعدتاً کار دشواری برای توسعه دهنده هاتون نیست). الان زبانشان صرفا تبدیل شده به یک پلیر که فقط صوت و فیلم با زیرنویس پخش می‌کنه.
باتشکر

اتفاقا چرا دوست عزیز کار دشواری هست به این دلیل که صوت این بخش‌ها موجود نیست و باید رکورد بشه. و در حال حاضر کلی دوره جلوتر از این موارد هست که باید بهش رسیدگی بشه و با نیروی کمی که در بخش منابع داریم این پروسه رو سخت و طولانی میکنه :rose:

1 پسندیده

سلام وقت بخیر، بعضی وقتا ترجمه لغاتی که میخوام معنیشون روببینم نمیاره واین ایراد هم فقط مختص همین دوره نیست قبلا این طوری نبود .

سلام دوست خوبم کتاب های آموزشی ترجمه انجام نمیشه چون مخاطب رو به ترجمه وابسته می‌کنه البته دوره های دیگه ترجمه فارسی دارن اگر این پکیج بدون ترجمه براتون سخته میتونید فعلا ادامه ندید و از دوره هایی که ترجمه دارن استفاده کنید

سلام لطفا ترجمه رو اضاف کنید عملا با این سبک کاربردی نداره.چون همونجور که دوستان گفتن به این شکل مثل یک پلیر میمونه که خارج از این اپ هم میشه تو نت پیدا کرد. ممنون میشم سریعتر ترجمه رو لحاظ کنید که این دوره کاربرد داشته باشه

سلام وقت بخیر کتاب های آموزشی ترجمه نمیشن دوست خوبم و این دوره بهتره که در قالب انگلیسی یادش بگیرید و حتی میتونید روی لغت کلیک کنید و معنی رو در دیکشنری چک‌کنید
معنی فارسی رو پیشنهاد نمی‌کنیم و اگر انگلیسی با انگلیسی خوندن براتون سخته دوره های دیگه ترجمه دارن میتونید فعلا از دسته بندی ترجمه استفاده کنید و بعد سراغ این پکیج برید

سلام
این سری کتابا عالیه مخصوصا برای کسایی که میخوان با لهجه بریتیش یاد بگیرین فقط ممنون میشم هرچه سریعتر ترجمه هم اضافه بفرمایید چون بدون ترجمه روند خوندن و پیشرفت خیلی کند میشه و عملا کارایی خیلی پایینی داره.

سلام دوست خوبم ممنون از شما
کتاب های آموزشی ترجمه نمیشن چون شما رو به ترجمه عادت میده و مانع یادگیری میشه.
زبان خوندن با ترجمه فارسی روند یادگیریتون کند میشه نه بدون ترجمه چون شما بیشتر تمرکزتون روی ترجمه فارسی هست تا انگلیسی
سعی کنید انگلیسی رو در قالب زبان انگلیسی یادش بگیرید اینجوری بهتر و سریعتر به نتیجه میرسید
اگر بدون ترجمه براتون سخته پیشنهاد میکنم دوره های دیگه لغت رو شروع کنید مثل 4000واژه ضروری که ترجمه هم دارن

1 پسندیده

سلام به امید خدا ویرایش دوم رو کی داخل اپ قرار میدید ؟

ویرایش‌های بعدی متاسفانه اپدیت نمی‌شن. چون اگر به این سبک پیش بریم هر کتابی که بارگذاری بشه بعد از اتمام باید دوباره ویرایش جدید رو بارگذاری کنیم و اینکار دور باطلی هست که تیم منابع رو از بارگذاری دوره‌های دیگه عقب می‌ندازه به همین دلیل ویرایش با همین ورژن باقی میمونه دوست خوبم:rose:

1 پسندیده

سلام. نمیشه درسا یجوری باشه که مثلا هر درس ۴۰ ثانیه نباشه؟ حداقل ۱۰ درس باهم بذارید که هی آدم مجبور نشه دانلود کنه. حوصلم نمیاد الان:disappointed:

دوست خوبم میتونید همه درس ها یکجا دانلود کنید نیاز نیست تک تک دانلود کنید.
کافیه وارد مجموعه بشید و بالای صفحه سه نقطه هست اونو بزنید و گزینه دانلود رو کلیک کنید

1 پسندیده