سلام روزانه متوسط چقدر گوش کنم تا بهترین نتیجه را بگیرم؟

این تاپیک مربوط به «مایک آشپز است» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «نیمچه داستان‌ها»

4 پسندیده

هرچقد بیشتر و با کیفیت‌تر کار کنین بهتره دیگه.
و اینکه باید استمرار داشته باشین و ناامید نشید.

5 پسندیده

سلام
چون تازه شروع کردید زیاد به خودتون سخت نگیرید
روزی پنج برای یا اگه وقت زیاد داشتید 10 بار ولی بیشتر از 10 بار نشه چون اولش باید عادت کنی
وقتی یکی دو هفته گذشته میتونی زمان مطالعت رو بیشتر کنی
و برای اینکه چقدر روزانه گوش کنی
بستگی به وقت و حوصلت داره
مثلا کسی که دو ساعت میخونه میتونه یه سی بار تو روز بیشتر گوش کنه
ولی کسی که نیم ساعت میخونه یه 8 یا 7 بار تقریبا

3 پسندیده

البته باید فعال گوش کنید :blush:.

سلام دوست عزیز

هر چه ساعات مطالعه با کیفیت شما در روز بالاتر باشه، زمان رسیدن شما به هدفتون سریع‌تر خواهد بود.

یعنی مثلا کسی که روزی ۲ ساعت مطالعه‌ی با کیفیت داره، مشخصا سریع‌تر از کسی که روزی بیست دقیقه میخونه به سلاست زبانی میرسه.

بنابراین شما بایستی با توجه به هدف و زمانی که دارید، میزان مطالعه روزانه خودتون رو تعیین کنید.

اگه هدف و سطح‌ زبان انگلیسی‌تون رو بهم بگین من میتونم برنامه‌ای به شما بدم که با استفاده از اون تو اپلیکیشن زبانشناس بتونید به بهترین شکل زبان خودتون رو تقویت کنین.

5 پسندیده

سلام بانوsepide-str سوال منم هست که چقدر روزانه گوش بدم من سطحم فرامبتدی هست چه برنامه ای داشته باشم که بهتربتونم نتیجه دلخواهمو بگیرم؟

1 پسندیده

اگه هدف مکالمه روان و درصد بالا تو آزمون ها باشه در عرض یک سال چقدر باید وقت گذاشت خانوم مربی:smiling_face_with_tear::smiling_face_with_tear:

2 پسندیده

سلام دوست خوبم :rose:
لینک زیر منابع از پایه تا پیشرفته به همراه برنامه ریزی گفته شده این تاپیک رو مطالعه کنید و اگر باز هم سوالی داشتید ما در خدمتتون هستیم

2 پسندیده

مرسی از لطفتون ولی من خودمو در حد مربی نمی‌دونم :grin::rose:

برای آزمون اگر درصد زبان عمومی میخواین بالا بزنین روزی یکساعت کفایت می‌کنه و روی کتاب تست بیشتر تمرکز کنید و دایره لغاتتون رو بیشتر کنید.
برای مکالمه روان، روزی حداقل یکساعت (با توجه به سطح فعلی شما) میتونین زمان بزارید و شنیداریتون رو تقویت کنید

این لینک رو یه شما پیشنهاد میکنم که مطالعه کنید

4 پسندیده

مرسییییی قلب قلب

1 پسندیده

میشه به منم برنامه بدین ؟!

سلام
من خودم روزی ۲۰ دقیقه شروع کردم الان دیگه شده بین ۱ تا ۲ ساعت و نیم و نحوه مطالعه هم اینجوری هست هر درس دوره انگلیسی پایه A.J رو یک هفته میخونم.

2 پسندیده

برای شروع یادگیری کار با اپلیکیشن زبانشناس و همینطور انتخاب منابع پیشنهاد میکنم ویدئو و مقاله ای که در لینک زیر تهیه کردیم با دقت ببینید. در این لینک تمام توضیحات لازم گفته شده اگر باز هم سوالی بود در خدمتتون هستیم🌹

1 پسندیده