بیا اینور بازار برای گذاشتن انواع و اقسام ویس به انگلسی🤗

سلام اقا مصطفی خوبین :tulip::tulip: همیشه به من لطف دارین شما:heart_eyes::rose:
زهرا جان درست گفت، خیلییی سریع بود بازگو کردنم …باید ی حسو حالی داشته باشه …
@mostafa264

3 پسندیده

مرسی و سپاس از توجه شما
من که با سرعت خوندنتون عالی بودم
آره یه آهنگی اگه داشت که فوق العاده تر بود ولی آخه برای ما که تازه کاریم حس و لحن به صوت خیلی سخته و تمرین زیاد میخواد که مث حرف زدن فارسی مون ملکه ی ذهن بشه
مثلا وقتی من می نویسم وای چقدر عالی
شما این حسو دریافت می کنید میدونید یعنی با نوشتن هم متوجه حس میشین و این بخاطر تکرار در خوندن این جمله بوده و صوت هم همینطوره و حتی راحت تره انتقال حسش ولی تکرار زیاد و انگار یه فیلمنامه س که هی بخونی و تست کنی
واقعا عالی بودین شما
تبریک هزاران بار

3 پسندیده

@zargol6

سلام زرگل جون خوبی:heart_eyes:امیدوارم حالت عالی باشه:revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

زرگل جون یه چیزی میگم نمیدونم خوشحال میشی یا ناراحت امیدوارم خوشحال بشی به هر حال من میگم:hugs::hugs:بنظرم صدای شما و لحن و بیان و تلفظتون هر جور حساب میکنم به لهجه امریکن نمیخوره که نمیخوره وقتی صحبت میکنی انگار داری با تلفظ بریتیش حرف میرنی.بریتیش حس میکنم مناسب شماست.بازم نظر خودتون محترمه⚘⚘⚘⚘⚘⚘

3 پسندیده

کاملا درست میگین :heart_eyes::ok_hand:و مثل همیشه بازم ممنون :rose:

2 پسندیده

سلام جون دلم :heart_eyes::heart:

شوخی میکنی :neutral_face::joy: من همه منابعم امریکن :neutral_face::joy:
چطور میشه اخه … شروع کارمم با انگلیسی بدون تلاش بوده … … حس میکنم مغز من کلا کاری که دوست داشته باشه میکنه :joy: خیلی اهمیت نمیده من چی دوست دارم :joy:

3 پسندیده

زرگل جون جدی میگم باور کن حس میکنم بریتیش مناسب شماست:heart_eyes::joy:

میدونم خبر دارم ازت که از منابع ای جی استفاده میکنی و لهجه امریکن.

3 پسندیده

پذیرشش سخته :joy::joy:
@zahra1898

4 پسندیده

سلام عزیزم احوالت چطوره :hibiscus:
تو درسنامه ها ، ی انگلیسی پایه بدون تلاش و ی تلفظ انگلیسی بدون تلاش موجوده .
آیا هر دو رو خوندید ؟

5 پسندیده

سلام خانوم احمدی عزیز خوبین :heart_eyes::kissing_closed_eyes:
متوجه منظورتون نشدم … یعنی میگین قسمتی برای تلفط وجود داره؟
@ahmadi49

5 پسندیده

زرگل جون فک کنم منظورشون اینه که توی دوره های ای جی یه دوره هست که انگلیسی پایه‌‌ بدون تلاشه یه دوره هم هست که تلفظ بدون تلاشه.الان سوال ایشون از شما اینه که آیا شما هر دوی این دوره هارو میخونین؟؟

5 پسندیده

اها متوجه شدم … ن خانوم احمدی عزیز من فقط انگلیسی بدون تلاشو میخونم :kissing_heart::heart_eyes:
@ahmadi49
@zahra1898

4 پسندیده

چقد صدات خوبه لعنتی

2 پسندیده

این درس امروزم بود :smile:

4 پسندیده

توی برنامه Gab که ای جی عزیز اونجا فعالیت میکنه و یه گروه هم دارن به عنوان اعضای انگلیسی بدون تلاش، یه چالشی چند وقت پیش برگزار کردند به این عنوان که هر روز از خودت ویدیو بگیر تا سی روز و یا با خودت یا با یک نفر دیگه انگلیسی صحبت کن به مدت ۱ یا دو دقیقه دقیقا تایمش یادم نیست. بعد سر سی روز ویدیو روز‌ اولتو با روز اخرت مقایسه کن و متوجه پیشرفتت شو. خودش هم که داره ژاپنی یاد میگیره ویدیوشو گذاشته بود. الان که این تاپیک رو‌ دیدم، به ذهنم زد که میشه این حرکتو زد اگه کسایی باشن که همکاری کنند. چون متوجه شدم فقط گفته شده ویس بذار تایمش ولی مشخص نشده. به هرحال اگه کسی مایل بود میتونه بگه تا حالا یه تاپیک جدا واسش زده شه یا همینجا شروعش کنیم.

5 پسندیده

:clap::clap: خیلی خوب بود

3 پسندیده

جالبه

2 پسندیده

سلام خیلی عالی و مسلط خوندین واقعا خیلی جالب بود برام:blossom::hibiscus:

اینی که گفتین یه آپه؟درسته؟؟؟
یعنی ای جی اونجا فعالیت میکنه و با اعضای بدون تلاش در ارتباطه؟؟
آخه من چن وقت پیش پیگیر تالار انگلیسی بدون تلاش بودم گفتن دوساله که بسته شده.

این چالشی که گفته خیلی واقعا تاثیر گذاره حتما.فقط اگه ممکنه توی همین تاپیک وویساتون رو بزارین چون این تاپیک خیلی طرفدار داره و خیلی ازش خاطره داریم همینجا باشه بهتره⚘
@sorena091

4 پسندیده

نهایت فعالیتی که دیدم ازش اینکه اعلام میکنه کی لایو داره توی یوتیوب. یه سایتی هست به gab که چون هیچی رو سانسور نمیکنه نذاشتن اپ درست کنه انگار ولی یه حرکتایی پیشنهاد داده که وقتی میزنیش عین یه اپ میاد رو گوشیت. یه گروه هست که میتونی عضو شی ولی عین تالار خودمون میمونه و عکسشم گذاشتم. منم کلی دوست ازونجا پیدا کردم و باهم تمرین میکنیم روزانه. چون یه چیزی نزدیک ۳۳k آدم عضوه و از سراسر دنیا هرکس که پکیج های ای جی رو خریده تقریبا عضوه
اینم سایتش: https://gab.com/

5 پسندیده

این نسخه‌ی وب بودنش یکم اذیت کننده ‌س وگرنه شبکه و محیط خوبیه
چقدر دنبال اپ‌ش گشتم…

4 پسندیده

الان نسخه وبه. ولی میتونی با چندتا حرکتی که خودشون راهنماییت میکنند عین یه اپ بیاریش رو‌ روی صحنه یا منوی گوشیت

4 پسندیده