بیا اینور بازار برای گذاشتن انواع و اقسام ویس به انگلسی🤗

اینو ک خودم رو خودم گذاشتم درواقع اسم اصلیم زهراعه:joy:
و منی که چقد متنفرم از اینکه اسمم تکراری باشه:joy:
ت هر کلاسی حداقل ۱۰ نفرش زهراس:joy::joy:

4 پسندیده

:joy::rofl::joy: ای جاااانم نگووو اینطوری … زهرا هم خیلی اسم قشنگیه… اصلا میدونی چیه شخصیت و درون آدماس که باعث زیبایی هر آنچه که در ظاهر دارن میشه.
مثلا ممکنه من یه آدم عبوس و بد اخم و و رو ببینم به اسم زهرا، همین امر باعث بشه من با اسم زهرا حال نکنم.
ولی یه جایی یه پروفایل خرس تپولیه ، صدا کیوته، خوش خنده مامانیِ، دریا نام… ببینم و خیلی هم با اسم حقیقیش که زهراس حال کنم.
اعمال و کردار و رفتار خودمون که باعث زیبا شدنمون میشه از هر جهت، نه تنها یه اسم! ما به اون اسم هویت میدیم.حالا زشت یا زیبا، خوب یا بد… چرا من ییهو رفتم بالا منبر :joy::rofl::joy: :woman_facepalming::woman_facepalming::woman_facepalming::woman_facepalming: خلاصه اسمتون خیلی هم قشنگه من که دوست :wink:

3 پسندیده

وااااعییی می‌دونی چقدررر قشنگگگگ گفتییی؟!
مرسییی قشنگممم:gift_heart:خوبی از خودته :purple_heart:
ولی خب می‌دونی مثلا من ت مدرسمون میگن زهراااا ینی من همون موقع دوکیلو کم کردم باز خدارشکر میکنم با فامیل منو اکثرا صدا میزنن…
فامیلیم امامیه
برعکس اسمم فامیلیمو واقعا خیلی دوص دارم:neutral_face::joy:

2 پسندیده

چرا دو کیلو کم کنی؟! بخاطر صدا زدنت؟

اسم و فامیلتون جفتشون قشنگن ، جفتشون رو دوست داشته باشید. خودتون رو دوست داشته باشید. با خودتون دوست باشید. با من دوست باشیم .بیاید با هم دوست باشیم.:joy::rofl: بنظرم از وقت خوابم گذشته دیگه دارم چرت میگم:neutral_face::sweat_smile:

2 پسندیده

Nope dear
That’s just a nickname
:sweat_smile::ok_hand:
And I love my own name which is mohammad
So should you!
:wink:

2 پسندیده

:joy::joy:
I love to see everyone growing
:ok_hand::ok_hand:

2 پسندیده

Names don’t define what we are! It’s us that give them meaning and make them worthy!
Love what you are and love your name and instead try to value yourself and your capabilities in order to grow faster…
Actually Zahra is super beautiful, don’t try to hide yourself behind another one!
:facepunch::sunglasses:

3 پسندیده

واووووو می‌دونی چقد من از اسم محمد خوشم میاددد؟!اصن خیلی درونش محتوای خاصی وجود داره ک هر کسی نمیتونه ببینتش:expressionless:با اینک محمد زیاده ولی اسم فوق العاده قشنگیه…

3 پسندیده

حقیقتا احساس میکنم تاثیر این حرفا به زبان انگلیسی بیشتره نمد چراااا واقعاااا:joy::expressionless:

2 پسندیده

So as Zahra!

2 پسندیده

@darya5671
زهرا جان خیلی واسم جالب بود که از بیان کردن دوست نداشتن اسمت خجالت نکشیدی و راحت احساستو در جمع بیان کردی، که این بخاطره اینه که از اعتماد به نفس بالایی برخورداری. کمتر کسی این شجاعتو داره. . خیلی از ما نه تنها اسمونو دوست نداریم بلکه از بیان کردنش هم وحشت داریم. به هر حال شهامتت قابل تحسینه :ok_hand::sunny::clap::clap::clap:

2 پسندیده

Thanks a million

2 پسندیده

مرسیییی

2 پسندیده

تاحالا بش فک نکرده بودممم:joy::joy:مرسییی

2 پسندیده

چرا ایده ی خوبی نباشه؟!
اتفاقا می‌دونستید از نظر علمی خیلی بهتره؟!
چون مغز شب بیشتر فعال میشه و در نتجیه ت توی خوابتم داری ب زبان فک میکنی و ناخودآگاه اون جمله هایی ک گفتی میاد ت ذهنت و بهتر یادت میمونه
عاااالللییی بی نقصصص
خیلی خوبی بوددد افریننننن

3 پسندیده

:joy::joy:عزیزممممم
ایشالا موفق باشی:purple_heart::heart_eyes:

3 پسندیده

ولی خب دلیل نمیشه بهتر نشی

3 پسندیده

Have you record that or download it from somewhere?!
:flushed::hushed:

4 پسندیده

دقیقا سوال منم همین بود:joy::joy:ماشالاااا انقد خوب خوندااا انگار ویسه آماده و دانلود شده بوده…ایشالا چش بخوری:neutral_face::joy::joy:
ن شوخی کردم ایشالا موفق شی:grin::tulip:

4 پسندیده

اُووو آره… :joy: الان یه بیفور،افتر عجیبی تو زندیگم رخ داده

اهوووم:ok_hand:
چند سالی هست دارم تمرینش میکنم.اما یه مرزی داره که نباید ردش کرد، این خود دوست داشتنِ نباید از حد بگذره و تبدیل به یه تکبر و خود رای شدن و خود بزرگ بینی کذاییی بشه.
خلاصه اینکه میشه ادم خودشو دوست داشته باشه و در عین حال انعطاف پذیر هم باشه و موجب رنجش اطرافیانشم نشه…
نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه! :thinking:
(اخه تو تربیت نسل ما همیشه رضایت دیگران در الویت بوده! تا رضایت خودمون از فعلی که انجام میدیم!
تغییر عادت و منش مخصوصا وقتی که نهادینه شده، کار سخت و زمانبریه )

و در ادامه صحبتاتون که با تک تک کلامتون موافقم :ok_hand: و یک بیگ لایک قشنگ هم میدم :+1::clap:
اما در خصوص

بنظرم این یه چیز نسبیه!
گاها آدمایی هستن که بیشتر به دیگران فکر میکنن تا به خودشون! و بنظرم کم هم نیستن:neutral_face:

و ترجیح میدم دیگه چیزی اضافه نکنم:joy::rofl:

اما دلیل ویس نگذاشتم ترس یا خجالتو اینا نبود.اون بحث پیش آمده! فقط من باب خنده ادامه پیدا کرد و تمام :grin:

:face_with_diagonal_mouth:یه ایراد بزززززرگ…
من تا اومدم تخمه بشکنم و گوش بدمو حال کنم… ویستون تموم شد :astonished:
لطفا زمانشو ببرید بالاتر که ما بیشتر از لحن و بیان زیباتون مستفیض بشیم :upside_down_face::ok_hand::clap::+1:

4 پسندیده