ارزیابی شما از «American English File»

ارزیابی شما از «American English File»
none 4.585365853658536 41

سلام. لطفا ویرایش دوم را بگذارید

سلام دوست خوبم آخرین نسخه در اپ موجوده
ویرایش سوم

من از کتاب American English file چیز های زیادی یاد گرفتم و پیشنهاد میکنم که این کتاب را مطالعه کنید

با عرض سلام و تشکر از زحماتتان لطفا مجموعه بریتیش آن را در صورت امکان ارائه بفرمایید ممنونم

دوست خوبم لهجه بریتیش برای این دوره موجود نیست

ترجمه کنید پس بدون ترجمه که pdf هست میرسم دانلود میکنیم یکم برای زبانشناس متفاوتش کنید

دیکشنری در دسترسی سریع دارید روی هر کلمه که بزنید بالا میاد، سرعت رو میتونید کم یا زیاد کنید یا جمله یا درس رو روی تکرار بذارید و چندین بار گوش بدید اینا متفاوت نیستن براتون؟

1 پسندیده

سلام
ی سوال داشتم، الان این دوره کل 6 جلد کتاب را داره؟
چون نظرات خودنم گویا ناقص هست.

سلام دوست خوبم بله کل شش جلد بارگذاری شده

لطفا فایل های کتاب هارو کامل بذارید یونیت ها و تمرین هاش کامل باشه اینجور که گذاشتید خیلی ناقصه اصلا با اصل کتاب فرق داره هر یونیت کمتر یک دقه قرار دادید که فقط حتی لیسنینگ کتاب هم شامل نمیشه اصل کتاب کلی تمرین و ریدینگ و قسمت های مختلف داره.

1 پسندیده

دوست خوبم متن هایی که صوت دارن رو در اپ قرار می‌دیم و فایل pdf این مجموعه رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید و از تمرینات و پاسخنامه استفاده کنید

American English file

1 پسندیده

لطفا ورژن بریتیش کتاب رو هم قرار بدین.

این مجموعه لهجه امریکن در اینترنت موجوده

1 پسندیده

:heart:great

1 پسندیده

اگر کتابهای آموزشی را مثل نرم افزار دهکده زبان بگذارید کارامد تر هست این که دو تا ریدینگ هر درس را صوتش پخش بشه که زیاد جذاب نیست کتاب که دانلود میکنیم میتونیم صوتش را هم دانلود کنیم و نرم افزارهایی هم هست که سرعت پخش را کم و زیاد کنه واقعا یک ریدینگ بهم ریخته که معلوم نیست از کجای کتاب هست و مطلب قبلی و بعدی کتاب پیدا نیست واقعا کتابهای آموزشی شما کیفیتش پایینه من فقط از قسمت داستانها و فیلم و موسیقی استفاده میکنم

اگر کتاب‌ها رو کامل بخوایم بذاریم باید صوت بخش‌هایی که وجود نداره رو خودمون رکورد کنیم و این‌کار زمان بر هست و در ادامه هر وقت که کتاب ورژن جدیدی بده مخاطبان اطلاع میدن چرا ورژن جدید کتاب رو نذاشتین و به این شکل ورژن قبلی و صوت‌ها و زحمت‌ها کاملا بلا استفاده میشه به همین دلیل به بارگذاری کتاب‌های اموزشی پرداخته نمیشه

سلام.ورژن بریتیش کی فرار میگیره؟

سلام وقت بخیر این مجموعه لهجه امریکنه و در اینترنت هم لهجه بریتیس موجود نیست

اگر ویرایش دو این مجموعه رو بزارید خیلی خوب میشه

متاسفانه ورژن‌های بعدی اپدیت نمیشن:rose: