همخوانی شازده کوچولو ۱

اگر اینطور هم بشه خوبه

خوندن به انگلیسی و ارسالش خیلیم خوبه

شنیده شدن و گفتتش هردو تمرین خوبیه

8 پسندیده

17 پسندیده

خوب و روان میخونید . احسنت . خوندنتون میتونه حس بومی بودن رو القا کنه . :clap::clap::clap:

6 پسندیده

17 پسندیده

:heartbeat: :heartbeat: :heartbeat:

5 پسندیده

خواهش می کنم.

5 پسندیده

12 پسندیده

@yektaamir Would it be possible for you to read the next chapter of the book? Then, if there still weren’t any volunteers, I’d read the next one. :thinking:

6 پسندیده

Yes, of course, I’m not much in the mood but I was thinking about it, I don’t think there’s anything wrong if we both read the same chapter too.
By the way, I listened to yours several times, marvelous voice acting!

6 پسندیده

14 پسندیده

بچها چه خوبه که دوباره شروع خواندن کردید :slightly_smiling_face: مرسی

8 پسندیده

@yektaamir مثل همیشه عالی عالی

@autophile اولین بار بود صداتونو گوش کردم، دلنشین بود
@boudicca دلم واسه صداتون تنگ شده

7 پسندیده

وو وو :facepunch:

6 پسندیده

:clap::clap::clap:

7 پسندیده

Hi! I’ve been a bit busy( and lazy :sweat_smile:)lately. Actually, I’ve been thinking about sending an audio file here for ages, I’ll send one in the following week.

5 پسندیده

Thank you so much.

Agreed. That’d be fun. Then… I’ll try to record my voice reading chapter 4 and send it here during this weekend.

Thanks.

5 پسندیده

خواهش می کنم. ولی … کاش شمام یکی از چپترها شو می خوندین. جالب میشد. همه همکاری می کردن.

5 پسندیده

خدا به سر شاده به شماها که گوش میدم هم لذت می برم هم خوف ورم میداره، اینجا ترجیح میدم شنونده باشم:sweat_smile:

3 پسندیده

هر طور راحتین. بالاخره هرکسی دلایل خودشو برای یادگیری زبان داره. من خودم برام مهمِ که تا جایی که امکان داره از هر نظر مثه بومی زبان ها به نظر برسم. یکی از کارایی هم که دوس دارم یه روزی انجام بدم ضبط یه کتاب انگلیسیِ و خب بالآخره باید از یه جایی شروع می کردم. برا همین گفتم این کتاب رو که جزء کتاب های محبوبَمِ رو بخونم و اینجا فایل های صوتیش رو به اشتراک بذارم تا فیدبک دریافت کنم. برا این کار، گاهی مجبورم لغت هایی که تلفظشون رو بلد نیستم یا شک دارم رو چک بکنم ولی خب چون به این کار علاقه دارم و در راستای اهدافمِ انجامش میدم. شمام اگه دوس دارین مشارکت کنین به نظرم یکم کمتر سخت بگیرین به خودتون و از چپتر های کوتاه شروع کنین و وویس هاتون رو اینجا به اشتراک بذارین تا مام از شنیدن صدای شما لذت ببریم. ما همه اینجا زبان آموزیم. ⁦:)))

5 پسندیده

12 پسندیده