چالش شدت تابستونه

:heart_eyes::heart_eyes:عزیزمم :heart_eyes::heart_eyes:هرجور که راحتی:kissing_heart::kissing_heart:

2 پسندیده

سلام دوستان عزیز توی چالش منم شرکت کنین

8 پسندیده

سلام بچه هاا اول هفته خوبی داشته باشین … برنامه من یکم تغیر کرده …

من از الان تا ساعت ۳ قرار با پارتنرم مکالمه کنم

7 پسندیده

خب من مکالمه با پارتنر تموم کردم . البته کمتر از یک ساعت …وقت اضافمو… مکالمه انگلیسی روز مره فقط گوش کردم قسمت اولش خانواده …
الانم میرم سراغ انگلیسی بدون تلاش

5 پسندیده

شنیداری امروزم رسیده به اوج خودش:joy::heart_eyes:البته من صبحم گوش دادم :laughing: فقط برای برنامه بعدظهر نیس

5 پسندیده

سلام دوستان
امروز درس اصلی تسلط بر عواطف 2 رو گوش دادم و چون بار اول بود گوش می دادم به این درس 20 دقیقه طول کشید و بقیش لایتنر🙂

4 پسندیده

خسته نباشین :muscle:

2 پسندیده

اینم شروع فیلم دیدنم … از اول میخوام شروع کنم همه عباراتاشو یاداشت کنم ی جورایی خلاصه فیلمو برا پارتنرم تعریف کنم …شایدم جای کاراکترا قرار بگیریم :grin::laughing:

4 پسندیده

می بینم ک مدارکشم موجودههههه :rofl::face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth:

2 پسندیده

کار از محکم کاری عیب نمیکنه :joy: گفتم مدرک بزارم بهتره :joy:
@ahmadi49

3 پسندیده

سلامم بچه هاااا امیدوارم حالتون خوب باشه دماغاتونم چاغ :heart_eyes::joy:
ادامه چالش برای امروز طبق معمول من باید انگلیسی بدون تلاش شروع کنم بیشترین مانوورمم روی مینی استوری و قسمت دیدگاهه …

Let's get started💃💃💃🗣✋
2 پسندیده

من کارای روزانه زبانشناسمو ک انجام میدم و در چالش های مخصوص خودشون بارگذاری میکنم .
اینجا نمیگم ک دیگه تکراری نشه .
در عوض ی کار جدید میکنم و ی قورباغه دیگه برای خودم لقمه می گیرم :frog: :crazy_face: .
مدتها بود ک میخواستم کلمات رو همراه با مثالاش و غیره و ذالک ، تو دیکشنری مطالعه کنم .
میخوام بخودم جرات بدم و اینجا مطرح کنم . شما هم ک اینجا مو رو از ماست باید بکشید وگرنه من از زیر کار در میرم :joy:
برای همین ی دل میگه بگو بگو
ی دلم میگه نگو نگو
خب ولی آخرش ک چی ، مگه چقدر میتونم فرار کنم .
تازه هر سربالایی ی سرازیزی هم داره دیگه .
بالاخره روزگار آسانی ها و روان صحبت کردن هم فرا میرسه .
عَه نکنه اشتباه کردم ک این پیشنهاد رو دادم . اصلا بی خیالش شم سختههههههه :confounded::weary::tired_face:

2 پسندیده

به حرف اون دل که میگه بگوو بگووو گوش بده :joy::heart_eyes::heart_eyes: و اینکه حتماا انجام بده تا جایی که شرایطشو داشتی … من خودم این چالشو زدم برای اینکه خودمو مجبور کنم …اتفاقا دوروزه مطالعم مفیده و خیلی راضیم ازش درسته شاید اون شدت شدتت نشده ‌‌…ولی به خودم فشار نمیارم کم به کم دارم شدید ترش میکنم …در کل راضیم ازش چون مجبورم کرده. ی صدایی ته سرم میگه بلند شو بخون و مدرکشو بزار تو تایپیک ‌.خودت گفتی چالشو خودت نبایددددد پشت گوش بندازی :laughing::smiley::joy:
@ahmadi49

2 پسندیده

تعداد نفرات کم باشه و گرامر محور نباشه و الکی کشش ندن خوبه کلاسای بیرون. که کم گیر میاد مگر اینکه خصوصی برداری

2 پسندیده

اره چالش تابستانه اقای کشاورز خوبه .خسته نباشن واقعا

2 پسندیده

شنیداری امروز :sunglasses:

4 پسندیده

اینم از فیلم امشب
بچه ها من موزیک بیلیی ایلیش i love you گوش میدم خیلیی خوبه .پیشنهاد میکنم بهتون

5 پسندیده

خدا رو شکر گیرم اومده
تعداد نفرات کم، محوریت مکالمه، سریع هم تموم میشه، با کتابهای امریکن انگلیش فایل

تو شهر من یک موسسه خوبی هست که اینو اجرا میکنه
اوازه خوبی داره