شروع کار با زبانشناس

سلام
تقریبا سه ماه میشه که من این اپ رو نصب کردم
هر بار میام شروع کنم بیشتر گیج میشم
قبلا با اپ ای دیگه کار کردم
تقریبا به شما مسیر میده و مرحله به مرحله اس
اما زبان‌شناس، فضاش اصلا جذاب نیست
خیلی موارد مختلف داره
خیلی گیج کننده اس
آدم نمی دونه از کجا شروع کنه
من با توجه به نظرات دوستان اومدم با این اپ شروع کنم
چون خیلی تعریف کرده بودن
الان میخوام راهنمایی کنید
یا واقعا خوبه که من بلدم نیستم لطفا بهم کار با زبان‌شناس رو یاد بدین
یا تعاریف و امتیازها الکی و از سمت خوده مالکین بوده
من نظرم بدون غرض‌ورزی هست
صمیمانه ممنون میشم کمکم کنید
یک دنیا سپاسگزارم

1 پسندیده

چگونه یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنم؟ (راهنما کامل + معرفی منبع خودآموز)

از طریق این تاپیکی که قرار دادم کامل میتونین بفهمین چه منبعی براتون مناسبه.

1 پسندیده

دوست خوبم زبانشناس اونقد معروف هست بین کاربران که نیازی به تعاریف مالکینش نباشه و اصلا مدیران این آپ فک نمیکنم وقت اینو داشته باشن که به تعریف و تمجید برنامه بپردازن اونا فقط د تلاش برای بهبود هرچه بیشتر این برنامه هستن نه تبلیغ الکی.بیش از ۲۰۰هزار کاربرفعال داره تازه این عدد رو من قبلا خوندم الان حتما خیلی بیشترم شده.هزاران نفر سالانه تونستن از طریق این آپ انگلیسی رو یاد بگیرن اونم نه یادگیری سرسری و الکی بلکه اصولی و واقعی انگلیسی یاد میده.این تالار پر از افرادی هست که سالیان سال کلاس زبان رفتن و هزینه کردن ولی هیچ نتیجه ای نگرفتن فقط انگار وقت و پولشون رو هدر دادن اما وقتی با زبانشناس آشنا شدن یه تحول عظیمی تو یادگیریشون اتفاق افتاده و با روشی جذاب و جدید انگلیسی رو فرا گرفتن.زبانشناس یه برنامه کاملا متفاوته با هیچ برنامه دیگه‌ای نمیشه مقایسش کرد.

5 پسندیده

اپلیکیشن خوبیه
من که خیلی راضی بودم
به اصطلاح به این اپ ها میگن منبع باز
تمام منابع رو در اختیار مخاطب میذارن
خودتون باید انتخاب کنید
اینکه چجوری و از کجا بخونید، چندین فیلم و تاپیک در این مورد هست. تو همین تالار سرچ کن

1 پسندیده

درود من تجربه خودم رو از کار کردن با زبانشناس میگم انبوهی از منابع رو در اختیار میگذارد هرکسی میتونه منبع مورد نیاز خودش رو استفاده بکنه یک استاد آموزش دوره های تافل به عنوان پیش نیاز ورود به جلسات خصوصی به من توصیه کرد که ابتدا دوره کتابهای سلکت ریدینگ رو مطالعه کنم من وقتی که کتاب های زبانشناس رو دیدم خوشحال شدم که این امکان رو داره بدون که شناختی ازش داشته باشم شروع کردم استفاده کردن از زبان شناس جدای از بقیه امکاناتی که زبان شناس داره یک نکته بسیار مهم در واقع یک امکان بسیار عالی در زبانشناس وجود دارد که شما میتونی در مورد یک متن چند امکان را در اختیار داشته باشی.
۱ شما میتونی پاراگراف و پاراگراف یک متن رو تکرار کنید واقعیتش اینه که لیسنینگ بدون تکرار های بسیار زیاد قابل فهم نیست بعضی وقتها ادغام دو تا واژه درهم دیده طوری هست که باید شاید ده بار یک متن گوش بدی تا اون رو بفهمی. وقتی که یک پاراگراف را داری گوش میدی اتفاق میفته که اول پاراگراف رو میفهمی ولی آخر پاراگراف رو عقب میمونی این نیاز به تکرار دارد شما در زبانشناس میتونی پاراگراف پاراگراف تکرار رو تجربه کنید. این خیلی خوب و منحصر بفرد هست برای لیسنینگ شاید این، از لحاظ نرم افزاری امکان ساده ای باشه اما از لحاظ آموزشی امکان بسیار کاربردی هستش.
گزینه گوشه سمت چپ پایین رو که کلیک بکنید این امکان را دارید که یک پاراگراف دائما تکرار کنه و وقتی اون رو فهمیدید فلش رو کلیک کنید تا به پاراگراف بعدی بره
وقتی که گزینه سمت چپ پایین صفحه رو دوباره کلیک کنید این امکان را دارید که یک درس رو یک متن کامل رو پلیر برای شما بارها تکرار کنه این امکان خیلی برای لیسنینگ خوب هستند و من استفاده زیادی از آنها بردم.
پیشنهاد من این هستش که این کار رو روی دوره سلکت ریدینگ تجربه کنید خیلی خیلی برای من تجربه لذت بخش و مفید بود
۲- شما وقتی که دارید یک متن رو میخونید و به یک واژه برمی خورید که نمیتونید معنیش رو بفهمید هم اونجا میتونید روش کلیک کنید معنی واژه رو ببینید و همون جا میتونید اون رو به جعبه لایتنر استفاده اضافه کنید.
وقتی که به جعبه لایتنر وارد میشید اگر معنی واژه رو ندونید دو گزینه رو دارید گزینه اول معنی هست گزینه دو مثال است در اینجا دقیقا همون جمله ای که کلمه رو در اون دیدید برای شما از متن میاره معنای این امکان این هستش که شما میتونید کلمه رو در متنش بارها ببینید و کلمه رو در متن حفظ کنید این امکان هم منحصر به فرد است یعنی شما یک متنی رو دارید که میتونید بارها به خاطر لیسینینگ یا به خاطر ریدینگ اون رو تکرار کنید و یک لایتنر دارید که هر بار معنی واژه رو نمیدونستید با آوردن مثال و کلیک کردن روی گزینه مثال ی واژه رو در متن برای خودتون تکرار کنید این امکان فوق‌العاده‌ای هست که برای حفظ واژگان من از اون استفاده کردم باز هم پیشنهاد میدم دوری از سلکت ریدینگ روی این نرم افزار استفاده بکنید و به کار بگیرید.
دقت کنید که در اینجا آموزش لیسنینگ به شما ها کمک میکنه تا واژگان بیشتری رو به بهترین نحو منظور این هستش که تکرار دارید یک تکرار به خاطر لیسینینگ هست و یک تکرار به خاطر ریدینگ و تکرارها به شما کمک می‌کنند که پشتوانه اموزش لایتنر تون نباشد من تجربه آموزش لایتنر را داشتم اما هیچ وقت مثل اینجا مفید نبوده به خاطر خاطر امکان منحصربه‌فرد تکرار واژه در متن

5 پسندیده

ممنونم از شما

1 پسندیده