کمک برای شروع و یادگیری بهتر

سلام به دوستان
من تازه وارد زبانشناس شدم و سطح A 1 هستم :طبق گفته اقای کامبیز عبارات رایج و مکالمات روزمره رو انتخاب کردم دوره اول شش ماه هست. یعنی در طول ۶ ماه من فقط همینا رو هر روز بخونم

1 پسندیده

سلام
شاید مقاله ی زیر کمک کننده باشه

2 پسندیده

فکر میکنم این مقاله رو خونده باشم اما چند سوال پیش امده : ۱.این منابع برای دوره ۶ ماهه این سطحه؟برای این دوره اقای کامبیز۳ منبع معرفی کردن که هر منبع حدود ۲۰ تا درس هست ولی من دوست دارم کنار این سه منبع فیلم و داستان و …هم بخونم و ببینم اما به نظر خیلی منابع زیاد میشن

3 پسندیده

خوب ایشون منابع اصلی رو برا هر سطح معرفی کردن
تو مقالات دیگه راجع به انتخاب منابع فرعی هم - به عنوان کمکی، تنوع و ایجاد انگیزه - صحبت شده .

2 پسندیده

تمام تمرکزت رو منبع اصلیت باشه … فیلم … داستان تفریحی بخون … اصلا توصیه اقای کشاورزه میگه داستانی که در سطح خودتونه… یعنی ۸۰ درصد از اون داستانو متوجه بشین .همین داستانا به مرور خیلی تاثیر داره خودشو میزاره

2 پسندیده

سلام دوست خوبم
ما برای هر دوره زمان تعیین نمیکنیم که چندماهه تمومش کنین ولی برای هر درس رو میگیم حداقل تا 5 روز بخونین و برای هر درس روزی حداقل 5 بار تکرار داشته داشته باشید و اگر مسلط نشدید دوباره گوش بدید و تکرار داشته باشید هدف تسلطه دوست خوبم

درس های دوره عبارات رایج و مکالمات روزمره اکثر درس ها کمتر از 1 دقیقه و بیشتر از 2 دقیقه هم نیست و شش ماه براش زیاده خیلی زودتر از شش ماه میتونید تموم و مسلط بشید.
تو ویدیو گفته شده برای تایم های 5 دقیقه ای حداقل تا 5 روز تکرار داشته باشید و هر روز هم 5 بار بخونید.
عبارات رایج تایم هاش خیلی کوتاهه میتونید در روز 2 درس رو بخونید و تا 5 روز تکرار داشته باشید.
مکالمات رو هم در روز همون 1 درس رو بخونید.

بله فقط همین دو دوره رو بخونید تا دایره لغاتتون زیاد بشه و دانش زبانتون هم بیشتر بیشتر بشه.

فیلم براتون زوده و برای این سطح پیشنهاد نمیکنیم
بله منابع ها زیاد میشه و کلی حجم اطلاعات رو دارین وارد مغز میکنین و مغز شما زود خسته میشه و از زبان زده میشید.
و اگر وقت اضافه آوردید و برای اینکه تنوع بدید و کسل کننده نباشه یکی از منابع زیر رو میتونید بعنوان سرگرمی دنبال کنید:

1. کارتون پپاپیگ
  2. کارتون کایلو
  3. داستان های مصور صوتی
2 پسندیده

مرسی از شما

1 پسندیده