روزی ده دقیقه تا ربع ساعت زبان خوندن

بنظرتون با روزی ده دقیقه تا ربع ساعت زبان خوندن چقدر طول میکشه به سطح بالایی توی زبان برسیم:thinking:
اخه اینجا همه بالای یکساعت در روز زبان میخونن
و من بیشتر از اینا نمیتونم هر روز بخونم
(در واقع وقتی میبینم همه ساعت مطالعشون بالاس حس میکنم نکنه اینقد خوندن بی فایده باشه)
رمز زیاد خوندنتون چیه اصلا؟

11 پسندیده

سلام بنظرم داری اون ده دقیقه از وقتت رو تلف میکنی. بیخیال زبان شو و به کار دیگه ای برس. هر زمان یادگیری زبان برات اونقدر اهمیت پیدا کرد که مجاب شدی براش حداقل، حداقل یک ساعت در روز وقت بذاری بعدا به روشهای یادگیری زبان فکر کن

4 پسندیده

شما با روزی ده دقیقه شروع کنید ولی کم کم بیشترش کنید تایم های خالی رو پیدا کنید و به زبان برسید از وقت های مرده هم استفاده کنید بعد می‌بینید که ده دقیقه اتون به یکساعت یا بیشتر هم میرسه
کتاب صبح جادویی رو پیشنهاد میکنم مطالعه اش کنید و همینطور در مورد زمان های مرده در تاپیک زیر صحبت کردیم

13 پسندیده

سلام دوست خوبم⚘

این ده دقیقه که میگین اگه برای روزای اول و اوایل کارتون باشه هیچ اشکالی نداره اما بعد از دوسه هفته باید بیشترش کنید تا به نتیجه مطلوبتون برسید.

خیلی برام جالب بود که همین چن وقت پیش یکی از کاربران زبانشناس یه زنجیره ۶۰۰ روزه داشت با روزی ۲۰ دقیقه زبان،میگفت بعد از این ۶۰۰ روز تغییر خاصی توی خودم حس نمیکنم و فقط یه کم درک مطلبم بهتر شده وگرنه مهارت خاصی کسب نکردم.

بنابرین شما برای اینکه زبان رو تبدیل به یه عادت و یه روتین روزانه کنید در ابتدا همون ده دقیقه رو بخونید بعد از اون مدت زمانش رو کم کم افزایش بدین و به یکساعت و بالاتر برسونیدش⚘

8 پسندیده

برام اهمیت داره
وگرنه که هر روز نمیخوندم

7 پسندیده

خیلی ممنونم:heart_eyes::heart:

6 پسندیده

امیدوارم:heart_eyes::heart_eyes:ممنونننن

5 پسندیده

ممنون عزیزم:heart_eyes:
از امروز سعی میکنم زمانمو بیشتر و بیشتر کنم:heart_eyes::hugs:

5 پسندیده

بیشک که میتونی :heart_eyes:
دوستان حرف های مفیدو زدن… من فقط من باب امیدواری بیشتر دارم تایپ میکنم …که ی وقت خدای نکرده جملات منفی برخی دوستان باعث نا امیدیت نشه :kissing_heart::heart_eyes: وقتی از ده دقیقه زمان ازادی که داری میخوای استفاده کنی ‌.یعنی اونقدر برات مهم هست که همون ده دقیقه نمیخوای بیخیال شی … :muscle:
جلوتر که بری اونقدر غرق مطالب و چیزای تازه میشی .که خودت سعی میکنی هرجور شده وقت ازاد کنی مطالعتو بیشتر کنی … هیچوقت ناامید نشو :kissing_heart::kissing_heart:

7 پسندیده

همونطور که سپیده خانم اشاره کرد باید بریم سراغ اوقات دیگه و همزمان با برخی کارها زبان بخونیم
دوستان اهل موسیقی این اوقات رو خوب می شناسن
تو راه رفت و برگشت، موقع پیاده روی و ورزش و غیره
من خودم موقع ظرف شستن، غذا درست کردن، جارو کشیدن و حتی دستشویی سعی می کنم گوش کنم، چندان زیاد نیست، میدونم، اما وقتی جمع بشه خیلی هم زیاد میشه. قطره قطره جمع گردد، وانگهی دریا شود. هرشب با دخترهام میریم پیاده روی، اونجا هم گوش می کنم
اگه اهل چت کردن هستین اون موقع هم میشه
کلا هر وقتی میشه موزیک گوش کرد، میشه زبان هم گوش کرد
موفق باشین
:four_leaf_clover:

9 پسندیده

ده دقیقه وقت گذاشتن بنظر من اهمیت دادن نیست. و مطمئن باشین که با روزی ده دقیقه به جایی نخواهید رسید. موفق باشید

2 پسندیده

دوست عزیز من قصو مایوس کردن کسیو ندارم اما حقیقت رو میگم و دوس ندارم درحالیکه بنظرم واقعا این زمان کافی نیست بیام انگیزه کاذب بدم. اما بهرحال این نظر من هست و ای کاش شما هم به نظر بقیه افراد احترام میذاشتی نه اینکه الان چنتا طومار نوشتین و سعی دارین نظر خودتونو به من تحمیل کنین. و لطفا اجازه بدین ایشون خودشون پاسخ پیام من رو بدن و بنظرم نیاز نیست بجای ایشون شخص یا اشخاص دیگر به نیابت از ایشون پاسخ بدن.
لطفا بذارین جو دوستانه بمونه

1 پسندیده

ممنون عزیزم
برنامه ریختم که از این به بعد زیر بیست دقیقه نشه
و هفته ای حداقل دو سه روزشو بالای یکساعت بخونم:heart_eyes:
ممنون بخاطر انرژی ای که دادی:hugs:

3 پسندیده

راستش من دانشجوام و کنارش باشگاه میرم و جدیدا فروشگاه اینترنتی هم زدم
ولی فکر کنم بهونه میارم و میتونم تایمای خالی بیشتری ایو پیدا کنم:hugs:
از امروز به کم قانع نمیشم

4 پسندیده

راستش من جدا از تنبل بودن
از زبان متنفر هم بودم
و سر کلاسای زبان کلی استرس میگرفتم
برای همین اصلا سراغ زبان نمیرفتم
ولی زبانشناس اون جو رو نداشت
و من اولش فقط برای امتحان شروع کردم و بعدش وسواس حفظ زنجیره گرفتم:grin:
الان دیگه اون استرسه و تنفره کمتر شده ولی تا الان فقط هدفم حفظ زنجیره بوده و یهو به خودم گفتم نکنه کلا راهم اشتباهه
و حقیقتا نبست به اون روزای اول زبانم بهتر شده
به اندازه همون ربع ساعتی که وقت میذاشتم
و راضیم از اینکه برام عادت شده
ولی دلم میخواد بتونم حداقل فیلما رو بدون زیرنویس ببینم:heart_eyes:

5 پسندیده

من هیچ وقت نقد منفیو دوست نداشتم
و الانم داشتم سعی میکردم توی کامنتا یکی که بگه نه بابا راحت درسته رو پیدا کنم و همین مسیرو ادامه بدم
ولی حرفتونو هر چند تلخ،(چون مجبورم بیشتر تلاش کنم:smiling_face_with_tear::joy:)قبول میکنم و تلاش میکنم ساعت مطالعمو بالا و بالاتر ببرم:smiling_face_with_three_hearts:
البته از اون دوستای مهربونی که کلی انرژی دادن و راه حل گفتن هم کلی ممنونم
چون اگه حرفای اونا نبود
نه تنها حرف شما رو قبول نمیکردم
بلکه کلا زبانو میذاشتم کنار:grin:
بریم که زبانمونو کلی قویی کنیم:seedling:

5 پسندیده

جدا از این حرفا
قلمتون خیلی خوبه
کلی موفق باشید:seedling::heart:

3 پسندیده

خیلیم عالی:heart_eyes::ok_hand::clap:

3 پسندیده

ولی طومارتون با کیفیت بود :ok_hand::ok_hand:

3 پسندیده

دوستم سلام . من سال اول رو با ۱۰ _۲۰ دقیقه گذروندم خیلی جواب نمیگیری . دلگرمتر پیش برو .

5 پسندیده