رقابت ⚔ امتیاز ها

واسه مبتدی ها خوبه، در حد A1 A2
در واقع خوب نیس خیلی خوبه چون اونایی که تازه زبانو شروع کردن با محیط زبانشناس معمولا زده میشدن.
ولی برای اونایی که خیلی وقته با زبان سر و کار دارن و سطحشون بالاتره زبان آموز بچه بازیه و حتی اگه ادغام بشه براشون هیچ فرقی نداره و بازم مثل قبل زبانشون رو میخونن
حالا اینم بگم جالبه، همین امروز دوباره زبان آموزو نصب کردم ولی بازم ازش خوشم نیومد پاک کردم.
در مورد افزایش قیمت هم باید بگم که خانم برومند گفتن افزایش قیمت ها که شاهدش بودیم بخاطر سال جدیده و به خاطر ادغام نیست.
حس میکنم بعد ادغام باز هم قراره گرون تر بشه متاسفانه و باید پول بیشتری بخاطر ترکیب یه برنامه دوزاری با یک برنامه حرفه ای بدیم.

1 پسندیده

ببینید زبان آموز ۳ تا بخش داره دو تا بخش رو همونطور که فرمودید برای سطح مبتدی مناسبه ولی بخش انگلیسی کامل که خودش باز به ۵ سطح تقسیم میشه از A1 هست تا C1
من که سطحم متوسط هست حتی بعضی از بحث های سطح B1 برام جدیده
پس سطحش اصلا پایین و بچه بازی نیست
اینکه خوشتون نیومد رو نمیدونم شاید سلیقه ای باشه چون محیط کاربری جذابی داره ولی منابعش مثل زبانشناس گسترده نیست
در مورد قیمت ها هم نمیدونم واقعا
امیدوارم دیگه بالا نره تا همه توان استفاده رو داشته باشند

2 پسندیده

با سلام
بله این بخش هم بنظرم مفیده.
نمیدونم، اگه قابلیت داشت بشه فقط این بخش رو تهیه کرد بنظرم خیلی خوب بود.
حالت مقام بندی داشت.
هر کسی هر سطحی بود همون رو تهیه میکرد و تمومش میکرد.
البته هنوز داره کامل میشه و بسیاری از باگ هاش برطرف شده

1 پسندیده

ببخشید من تازه شروع کردم حالت رقابتی رو متوجه نشدم ب چ صورته

1 پسندیده

اگه گرون تر بشه ما حاضر نیستیم برای یک اپلیکیشن اضافی که نمی‌خوایم باهاش کار کنیم ،** پول اضافه بدیم**

چرا میتونن یه کاری کنن
زبانشناس و زبان آموز رو در یک برنامه جداگانه یکی کنن و دیگه ادغام نکنن

اینجوری زبانشناس و زبان آموز سر جاش هست و یک اپ دیگه هم هست که طرف می‌تونه بره هزینه بالاتر بده ولی با هم با زبانشناس کار کنه و هم با زبان آموز

@aFsaneh_boroumand @sepide-str

1 پسندیده

پاسخ همه سوالاتتون رو در این تاپیک کامل توضیحات رو دادم لطفاً مطالعه بفرمایید

1 پسندیده

مطالعه کردم و در اون تاپیک تنها یک سوال باقی می‌ماند ، و ممنونم که وقت گذاشتید و پاسخ دادید :pray::pray: ، آیا ادغام انجام شود ، افزایش قیمت صورت میگیره برا نسخه های قدیمی اپ زبانشناس یا خیر ؟

خیر

1 پسندیده

خب خداروشکر

ممنونم :pray::pray::pray::pray: روز خوبی داشته باشید :rose: و خسته نباشید

سلام دوستان شب بخیر :night_with_stars:

Screenshot_۲۰۲۴۰۳۲۴-۲۲۱۳۳۹

دوستان ، فهمیدیم که میتونیم با خیال راحت با زبانشناس ادامه بدیم ( دوستانی که با ادغام مخالف بودند دیگه خیالشون راحت باشه ) خداروشکر

4 پسندیده

3 پسندیده

چه ادغام صورت بگیره چه نگیره الان اشتراک یکساله 720 هست واین خیلی زیاده شخصا برای من که دوره های محدودی رو کار میکنم یا فقط دارم کتاب میخونم، اپ زبان اموزم من همون ابتدا نصب کردم یک هفته ای دوره هاشو تموم کردم:rofl:

3 پسندیده

یا خدا …

3 پسندیده

در حال حاضر 6 لیگ تو اپلیکیشن زبان آموز فعاله. اسامی لیگ‌ها به ترتیب تازه‌کاران، جنگجویان، ماهران، متخصصان، استادان و استادبزرگان هست. نفرات برتر هر لیگ میرن لیگ بعدی

1 پسندیده

سلام و شب بخیر
بله دقیقا بهترین بخش همون انگلیسی کامل هست
اون دو تا بخش هم زنگ تفریحه:sweat_smile:

خیلی

عزیزم تو اَبَرزبانشناس محسوب میشی:smiley:

2 پسندیده

من امسال رو با ۲۴۰، ۲۲۰ دقیق یادم نیست، تمدید کردم، تخفیف عیدانه نوشته بود.

اگه سال بعد هم تخفیف بخوره و بشه مثلا 350 بنظرم اوکیه…

با توجه به نوسان قیمت ها و تورمی که شاهد هستیم همه چی داره مثل چی میره بالا…

فقط میتونیم دعا کنیم که ایشالا این وضعیت حداقل به ثبات برسه.

بله، کاملا درسته، فقط برای بخشِ امتیازی و رقابتی کاربرد داشت…

خداروشکر اکنون راهِ تقلب رو هم بستن و یک درس رو اگه مرور کنیم فقط یک بار امتیازش رو میده…

البته تاثیری به حال ما نداره:sweat_smile::laughing:
همینطوری عرض کردم.

1 پسندیده

4 پسندیده

سلام دوستان شب بخیر :night_with_stars:

Screenshot_۲۰۲۴۰۳۲۵-۲۲۱۰۳۳

5 پسندیده

میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام مبارک

5 پسندیده