رقابت ⚔ امتیاز ها

I can’t?

2 پسندیده

متاسفانه منم به این ویروس جدید مبتلا شدم دیشب اصلا یادم نبود اسکرین بگیرم:face_with_thermometer:

4 پسندیده

حالتون چطوره؟

2 پسندیده

فقط اولین بارش سخته. بعدش دیگه واقعا به نظر من ارزش زنجیره کم‌میشه… نزاشتن جبران برای زنجیره بزرگترین اشتباه اپلیکیشن

2 پسندیده

اخ اخ …منم شنیدم یه سویه جدید اومده ! علائمش چیه؟

2 پسندیده

امروز بهتر شدم خدارو شکر

2 پسندیده

آبریزش بینی و چشم برای من
ولی یکی از اقواممون تب و لرز هم داشت

2 پسندیده

راستش اولین بارم زیاد سخت نبود:joy:

منظورتون از جبران چیه؟

3 پسندیده

اینکه اگه کسی زنجیرش شکست بتونه به نوعی جبران برای برگشت زنجیره داشته باشه. چسب به عنوان عمل پیشگیرانه چندان کارایی نداره

امیدوارم هر چه زودتر سلامتی کامل بدست بیارید. چقدر هم سخته

3 پسندیده

آقا امتیاز دیشب منم ۱۲ شد
I can do it

3 پسندیده

I can do it

4 پسندیده

اوه اوه حاجی هی میگفتم من تنها نیستم که گرفته بودم … من که گلودرد شدید و بینی کامل راه تنفس بسته بود … انشاالله زودتر خوب میشید …

2 پسندیده

حداقل اینا که برا یه سال ۴۰۰ هزار تومن میگیرن … یه جبران زنجیره با پول میزاشتن

1 پسندیده

همین که گفتی دیشب حساب میشه

1 پسندیده

@Ali832 :
@alisalar11 :
@arsamm1 :
@berivan1997 :
@del :
@elinax1 :
@fateme67 :
@noushin8 :
@sina121n1 :
@sadegh63 :

آقا قراره سیزن جدید رو شروع کنم … ولی موضوعی برا سیزن ۵ ندارم … بنابراین از شما دوستان درخواست میکنم که به موضوعی رو برای سیزن ۵ پیشنهاد بدید … اونی که بیشترین لایک رو خورد انتخاب میشه و من آمادش میکنم

4 پسندیده

ممنون ، انشاالله شما هم همیشه سلامت باشین

1 پسندیده

نظرتون محترمه ولی قبول ندارم
زنجیره‌ای که سالم باشه بهتر از جوشکاری و کلک زدن نیست؟

2 پسندیده

ایده‌ای ندارم آقا یوسف

2 پسندیده

نه این کلک زدن نیست. ما در یک جهان در حال تغییر زندگی میکنیم که بهش میگن انتخاب طبیعی( natural selection) . طبق قانون انتخاب طبیعی موجودات و گونه هایی که مسیرهای بازگشتی و جبران نداشته باشند نابود میشن.

اما چرا باید مسیر برگشتی وجود داشته باشد؟
به خاطر قانون تکامل و حیات !
چرا که در قانون تکامل ، گاها موجودات زنده مسیرهایی رو طی میکنن که به نفع انها نیست

ولی یا مجبورم میشن( به دلیل شرایط محیطی)
و یا بدون آنکه بدانند اتفاق می افتد( مسائل ژنتیکی و زیستی = مثل بی حوصلگی و یا تنبلی که در گذشته به عوامل اگاهانه ربط داده میشد)
و یا از همه مهمتر به دلیل تغییر مسیر ( مثلا گاها اتفاق می افته که فرد چیز دیگری رو به لحاظ ذهنی اولویت میده و یا زنجیره رو فراموش میکنه و یا اهمیتش براش کم میشه)

نکته: تمام اینها رو گفتم تا باز تاکید کنم که عدم وجود جبران زنجیره نه تنها به نفع اپلیکیشن نیست و اصلا تضمین کننده خرید چسب نمیشه .‌بلکه به شدت آسیب زننده به لحاظ انگیزشی برای استفاده کننده از اپلیکیشن است و به احتمال بالای نود درصد باعث کاهش برگشت آن مخاطب به میزان‌استفاده قبلی از اپلیکیشن میشود.

3 پسندیده

به نظر من در فصل جدید به جای قرار دادن یک جمله ، هر کسی فقط یک کلمه جدید از نظر خودش قرار بده. ( هر کلمه ای که دوست داره) اگر کلمات فیزیکی را انتخاب کنیم و چیزهایی که در اطرافمان وجود دارد فکر کنم بهتر باشد.)

اینجوری دایره لغاتمون هم افزایش پیدا میکنه.

5 پسندیده