🖌 آرشیو هنری هنرمندان زبانشناس

عکس شب مربوط به اون منطقه.کهکشان راه شیری بر فراز کوه بوزلو سینه
شب خیلی سردی بود

21 پسندیده

مرسی
ممنون از اینکه میپسندین :pray::heart:

3 پسندیده

وااای این اسمون محشره :heart_eyes::clap::clap::clap::rose::rose:
من اخه عاشق نجوم و کهکشانم هستم و اگه برسم مستنداتشو نگاه میکنم.
خیلی قشنگه.
شما کویر یزد هم رفتین تا حالا؟

4 پسندیده

نجوم عالیه
متاسفانه با پیشرفت روز افزون شهر و ساختمان های بزرگ که آلودگی نوری ( Light pollution) را به همراه میاورند,دیدن ستاره و کهکشان در شب را(در شهر و حومه شهر) نا ممکن میکند.من کویر یزد نرفتم ولی یبار میخواستم مرنجاب برم که که نشد.تو کویر مرنجاب آلودگی نوری تهران دیده میشه.
وقتش برسه تو تالار مطلبی راجع به آلودگی نوری خواهم نوشت.
اگه به نجوم علاقمندید میتونید کارهای جناب بابک تفرشی از منجمان و استاد عکاسی نجوم شناخته شده در دنیا را دنبال کنید.جناب بابک امین تفرشی از عکاسان نشنال جئوگرافیک هستند و به مناطق زیادی از دنیا برای گرفتن عکس شب سفر کرده اند.مناطقی مثل ارتفاعات شیلی,قطب جنوب, اقیانوس آرام وخیلی جاهای دیگه از نیم کره جنوبی و شمالی که آسمان هایی متفاوت از آنچه ما در ایران در شب میبینم را دارند.
تو اینستا میتونید پیجشون را دنبال کنید.

4 پسندیده

باشه ممنونم از توضیحاتتون :rose:

2 پسندیده

All of your pictures are so nice. I love all of them. And i Thank you for sharing your perfect photos and beautiful scenery. :tulip: I am interested in photography.

5 پسندیده

وااااای چ ناااازه :heart_eyes::flushed:
چه منظره اییییی
انصافا خود کارت پستالن :neutral_face::heart_eyes:
واقعا قشنگن :star_struck::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
احسنت :ok_hand::ok_hand:

5 پسندیده

thank a lot my friend.i’m very happy that you like my photos

ممنونم از شما مژده خانم
لایک ها وپسندهای شما دوستان باعث انرژی هست :pray::heart:

3 پسندیده

به به چه عکسای قشنگی ادم روحش واقعا تازه میشه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

5 پسندیده

سومین طرح دیجیتالی من

11 پسندیده

عالیه هنرمند :clap::clap::clap:
خدا قوت

2 پسندیده

عالی که بعید میدونم :grinning:

ولی همه چی کم کم.

اینو اصلا نتونستم سایه بزنم چون نمیدونستم باید کجا سایه بزنم. نور از اینور میتابید به صورتش سایه میوفتاد اونورش. ولی این ورم بخاطر اجزای صورتش باید سایه میخورد که من اصلا نمیدونستم کجا باید بزنم. نصفه شبم بود حال نداشتم سرچ کنم :joy:

ببینیم در اینده چی میشه :grin:

3 پسندیده

شکسته نفسی نفرمایید استاد
برای شروع خیلی هم عالیست، مهم اینه ما از این هنرا نداریم و برای ما یک خط راستم بکشین دست میزنیم چه برسه به این طرح ها که :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
وسوسه میکنید منم برم سراغشااااااااااااااااااااااااا، چرا با احساس ادم بازی میکنید :joy::joy::joy:

3 پسندیده

خب برید دیگه :grin::grin:

شما دیگه طرح نزدید؟

2 پسندیده

یک کاره نیمه تموم دارم عکسم گرفتم که ایرادام مشخص شه ولی راستش هم یک کار جدید و ویژه گرفتم که بزودی رونمایی میشه و هم برام کارگاه گذاشته بودن یک هفته درگیر اون بودم. اما بزودی شروع میکنم، اون نیمه تمومه انشالله تموم شد میزارم

4 پسندیده

خب مانی میخواد که تبلت گرافیکی بگیرم که فعلن دارم برنامه هامو چک میکنم چی واجب تره اول اونو بگیرم :joy::joy::joy:

2 پسندیده

بسیار عالی

منتظرم :wink:

صد در صد

من دوستانه بهتون یه تجربه خودم رو در زمینه هنر میگم.

من همونطور که میبینید کارم معمولیه و با تجربه نیستم

ولی یه سری اشتباهات داشتم که اگه برگردم سال گذشته انجامشون نمیدم

من به خاطر شخصیت های کامیک عاشق طراحی شدم

image

من عاشق اینا بودم. ولی متاسفانه تمرکزمو رو این نزاشتم. بلکه به همه چی یه ناخونکی زدم. طراحی سیاه قلم، منظره، چهره، اشیا و…

هر کی هم رسید یه طرحی میگفت اینو بکش. اونو بکش و…

چیزی که من دوست داشتم رو هیچوقت نکشیدم. واسه همین خیلی زود کنار گذاشتمش.

من علاقم طراحی دختراست، اونم به شکل کارتونی و دیجیتالی…

الان تمرکزم رو اونه و خداروشکر دارم سریع جواب میگیرم.

تمرکز خیلی مهمه.

تو انگلیسی هم همینطور.

من تمرکزم رو مکالمه بود. واسه همین اصلا رو نوشتن و گرامر و… کار نکردم که خب میبینید مکالمه ام تو این چند وقت کوتاه چقدر پیشرفت داشت.

4 پسندیده

من 6 سالگی عاشق کاریکاتور بود هر چی مجله و روزنامه ورزشی بابام میاورد میکشیدم، رنگ روغنم کار کردم و دو سه تا تابلو هم کشیدم اما واقعا بوی تینر اذیتم میکرد و سردرد میشدم اونم رها کردم اما خیلی طراحی چهره رو دوس دارم چه سیاه قلم باشه چه با مداد، مثلا خیلی علاقه ای به کشیدن اشیاء و طبیعت ندارم چون به نظرم اینا به درد رنگ روغن میخوره. یک استاد طراحی گفت اگه میخوای پیشرفت کنی باید از اونا شروع کنی اما من گوش ندادم و کار خودمو میکنم :grin::grin::grin: خیلی هم تغییر کردم و یک نمونش رو براتون اینجا میزارم که بدونید روزای اول چی بودم الان با زدن چند تا طرح به کجا رسیدم
ممنون که تجربه هاتون رو به من میگید، شما وسوسم میکنید اما من تا سیاه قلم رو کامل یاد میگیرم بعد میرم سراغ هنر جدید. به توصیه های شما به شدت گوش میدم و از آشنایی با شما واقعا لذت میبرم چون خیلی چیزا یادم دادین :rose::rose::rose::rose:

4 پسندیده

به به عالی اقا
ماشالاه این استعداد به این شور به این هیجان
به این ذوق به این لطافت
:grin::heart_eyes::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:
چه میکنن مردم
واقعا تحسینتون میکنم که هر روز برای رسیدن به هدفاتون گام بر میدارید.

4 پسندیده

ممنونم نسیم خانوم :grinning: یادش بخیر شما و بعضی ها یه زمانی طراحی میزاشتید اینجا. :stuck_out_tongue_winking_eye::joy::joy::joy:

زنده باشید :rose::rose::rose:

3 پسندیده