🖌💮 آرشیو هنری هنرمندان زبانشناس💮

art
:paintbrush::white_flower: آرشیو هنری هنرمندان زبانشناس:white_flower:
0.0 0

مرحباااا اقا کامبیز
کاملا حرفه ای و زیبا
جز این نمیشه گفت
ماشالاه به استعدادتون که با تمرینای دقیقتون شکوفاش میکنید :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

عاالی :clap::clap::clap::clap::clap:
چقد قشنگ سایه زدین :ok_hand::ok_hand:
شبیه یکی از دوستای دوران دبیرستانم شده چهرش :joy::joy:
گفتم چه آشناست :sweat_smile:

عالیه
خداقوت آقای کشاورز
:rose::rose::rose:

احسنت :ok_hand::ok_hand:
واقعا عااالی و تمیز شده :grinning::clap::clap:
باریک واقعا :clap::clap::cherry_blossom::blossom:

عالیه
بزنید تو کار طراحی کارکتر میگم
من غیر عکاسی کارهای گرافیستی من جمله طراحی کاراکتر و کار با ایلاستریتور و فایل های وکتور دوست دارم.بعضن تو یوتیوب توتوریالهاشو میبینم از گرافیست های مورد علاقم
متاسفانه مدتیه کارت گرافیک کامپیوترم سوخته و حتی تو فتوشاب تو کارهای تک فریم و تصاویر فلت,بدون کارت گرافیک فتوشاب لگ میزنه.متاسفاته با این وضعیت گرونی تجهیزات واقعا سراغ هیچی نمیشه رفت.
مثلا من دوست دارم بحای ماوس تبلت و قلم نوری داشته باشم :expressionless: :disappointed:

ممنونم
حتماً اگه باز کشیدم میزارم. من هر روز میکشم، سعی میکنم هر چی کشیدم رو بزارم، مگر اینکه دو سه تا خط معمولی باشه نزارم.

آتوسا خانوم دیگه کجاها رفتید مگه بجز شمال ؟ :grin::grin:

ممنونم ازتون سمانه خانوم. امیدوارم با تمرین بهترش کنم. :rose::rose:

ممنونم نسیم خانوم لطف دارید :rose::rose:

والا من هیچ سنمی با همکلاسیه شما ندارم :laughing::grin:

ممنونم :rose::rose:

ممنونم ازتون :rose::rose:

ممنونم خانوم هنرمند :rose::rose:

عه خب باید میخریدید دیگه اقا حسین.

من این تبلت گرافیکی که دارم، ارزون ترین مدلشه. تقریبا فقط یه تختست و یه قلم، هیچی نداره. 600 خریدم فک کنم. دلار رفت بالا شد 950 تومن.

نمیدونم دیجی کالا چجوری حساب میکنه اینهمه میبره بالا.

ولی شما که عکاس حرفه ای هستید باید تبلت گرافیکی داشته باشید. به شدت سرعت کارتون رو بالا میبره و خلاقیت و جلوه بهتری به تصویرتون میده، مخصوصا که حساس به فشاره.

امیدوارم با تمرین و دیدن آموزش ها فتوشاپ رو مثل شما یاد بگیرم. من حقیقتش هیچ دوره آموزش فتوشاپی ندیدم که واقعاً فاجعست، تقریباً همه چی رو شانسی شانسی یاد گرفتم.

کمک فتوشاپ لازم بود میتونم رو شما حساب کنم؟ :grin:

یه کتاب خوب بهتون معرفی میکنم اما یکم حجمش زیاده
کتاب فتوشاپ در اعماق مسعود شباهنگ اما عیب بزرگش اینه که بروز نشده مال فتوشاپ c6 هست
خیلی دوست دارم منبعی سایتی چیزی پیدا کنم امکانات فتوشاپ جدید رو آموزش بده.
منم خودم خودکفا یادگرفتم با این کتاب می‌خوام تکمیل کنم فتوشاپ و برنامه های گرافیکی رو خیلی دوست دارم :sweat_smile:

ایول به شما واسه من که داره تبدیل به آرزو میشه :joy:

خب چرا از منابع ویدئویی استفاده نمیکنید.

هیچ چیز بهتر از این نیست که یه منبع رو ببینید و توضیحات طرف رو بشنوید.

خوندن کتاب خوبه ولی گاهی وقتا خسته کنندست.

کلی منبع خوب لیندا و یودمی عرضه کردن. پیشنهاد میکنم بگیریدشون :grin: تازه از غول های طراحی جهان هم هستن

خوب این کتاب جامع و فارسیه
آخه هنوز به اون سطحی نرسیدم که کامل بتونم کلیپ زبان اصلی رو خوب متوجه بشم و گرنه که خوشحال میشم با این روش یاد بگیرم. :blush:

همچینم نیاز نیستا.

من یادمه یه دوره دانلود کرده بودم سوم دبیرستان. ( انگلیسی صفر بودم)

با انجام کارای طرف کلی چیز یاد گرفته بودم ازش. دوره مربوط به روتوش میشد.

خیلی عالی بود.

درسته صد در صد کافی نیست ولی خیلی چیزا یاد میده :grin:

پس آقا کامبیز اگه منبعی چیزی سراغ دارید بهم معرفی کنید تو برنامه هام واسش وقت خالی کنم :star_struck:

منبع که زیاده.

در چه زمینه ای میخواید.

در چه سطحی؟

برای چه کاری؟

من دوست دارم دنیای فتوشاپ رو تا آخرش یاد بگیرم :joy:
آموزش های پایه رو میشه گفت تقریباً بلدم.فکر میکنم سطح متوسط مناسب باشه برام :thinking:
اولویتم در زمینه روتوش عکس و کارهای گرافیکی هست.

http://p30download.com/fa/entry/69695/180527-دانلود-udemy-professional-retouching-cou

این روتوش حرفه ایه.

تو یودمی یکی از دوره های نمره بالاست.

من استفاده نکردم البته

سلام به همه هنرمندای گرامی .منم یه دست کوچیکی تو هنر دارم . img1472305258517
img1471171283248
IMG_20170915_212814
IMG_20160704_162931

از این بعد دیگه خریدن چیزی واقعا سخته :1st_place_medal

دیجی کالا از اولش هم گرونفروش بوده

آره خوبه شروع کنین.با این وضعیت زبانتون بی نیاز از آموزش های به درد نخور فارسی یا اساتید ایرانی هستید.
یوتیوب خیلی عالیه.بهتون چند تا کانال بدربخور و پرمحتوا معرفی میکنم.از عکاس,گرافیست,فتوشاب کار,تدوین گر و…من زیاد کانال فالو کردم هرچند بعضن خیلی از فیلمارو نمیبینم.یوتیوب واقعا مفیده برای کسی که میخواد مهارت بیاموزه و بنظرم مثل اینستاگرام و…تاثیر روانی و بد آنچنانی نداره.
روی سایت لیندا هم میتونید وقت بزارید.بهترین آکادمی آموزش نرم افزارهای گرافیستی دنیای cg. الخصوص نرم افزارهای خانواده ادوبی محسوب میشه.البته سایتش پولیه و یه چندتا سایت ایرانی آموزش هاشونو میخرن و تو سایتشون قرار میدن.مثل تایم کد و…
خوبی لیندا اینه که اکثرا ویدیوهاش زیر نویس انگلیسی هم دارن.یخرده لیسنینگم تقویت بشه دوست دارم خیلی از توتوریال های لیندا رو ببینم واقعا مفیدن.

بنظرم میتونید همون روی یوتیوب ولیندا و ذوق خودتون و هزاران ساعت تمرین حساب کنید :slight_smile:
به قول بهمن رئوفی فتوشاب یه مانستره ولی این مانستر توسط انسان خلق شده

سلام دوست عزیز
خیلی خوش اومدین
به به
به این سلیقه و هنر دست :rose::rose::rose::clap::clap::clap::heart_eyes:
ممنون که به اشتراک گذاشتین.
ایشالاه بازم شاهد هنراتون و صد البته شروع فعالیت های زبانیتون باشیم

@kambiz_mbi
@urmulu

اونقدر جذاب راجب فوتوشاپ و اموزشش صحبت کردین
واقعا ادمو وسوسه میکنید :grin:
من چندین سال پیش تنها نرم افزاری که بلد بودم فوتوشاپ بود نه حرفه ای البته در حد خیلی ابتدایی ولی همونم ذوق داشتم. الان ددیگه مدتهاس سراغ ایکونشم نرفتم :confused:
خلاصه ادم ذوق میکنه از این همه اشتیاق برای یادگیری :grin:

دنیای فتوشاب رو که نمیشه تا آخرش یاد گرفت :slight_smile: چون ته نداره. باید هدف و کاراتونو مشخص کنید از کار کردن با فتوشاب.
اگر بیس فتوشابو بلدید برید سراغ توتوریال وفیلم های آموزشی تکنیکال.یوتیوب فراوونه.فقط کافیه سرچ کنید.

برای روتوش فعلن کانال jessica kobeissi. رو دنبال کنید.
برای کارهای گرافیکی هم tutvid. رو پیشنهاد میکنم.پسر خوبیه ولی خیلی تند حرف میزنه :joy: نمیدونم چطور واقعا آنطور تند حرف میزنه من حتی زبان مادریم نمیتونم به اون سرعت حرف بزنم :grimacing: ولی آدم با سطح پایین انگلیسی هم متوجه میشه.

ممنونم شما لطف دارین .ان شاا…
اینم یه هنر خوردنی ژله تزریقی
IMG_20161107_151057