زبانشناس نمیخواد برامون تخفیف بلک فرایدی بذاره؟🤤

یه تخفیف ۷۰٪ مثلا:grin:

6 پسندیده

سلام
گذاشتن.دیشب برامن نوتیفیکیشن اومد.
۵۰درصده.دستشونم دردنکنه.
آرزوی سلامتی وموفقیت واسه همگی

8 پسندیده

آره
چهارم آذر ماه
پنجاه درصد
اینم لینکش

5 پسندیده

:joy::joy::joy::joy::joy:

60 هزارتومان گرانش میکنید و تخفیف میگذارید و اسمش رو میزارین جمعه سیاه:joy::joy::joy:

مخاطبانتون رو چی فرض کردین؟؟

کار شما بسیار زشت و ناپسند است:rage::rage::rage::rage:

1 پسندیده

ممنون از نظرتون
کسی که واقعا دنبال یادگیری باشه بدون بهونه برای دوره ها هزینه می‌کنه با ۶۰ هزار تومن فکر نمیکنم اونقدر دیگه گرون باشه که نشه برای یادگیری هزینه کرد
هرچند در آینده هم به درآمد هم میرسید و همین هزینه های هم که کردید چندین برابرش برمی‌گرده.
از آشناهای خودم مثال میزنم یه ضدآفتاب دوماه پیش ۲۸۰ تومن خریده بود و این ماه هزینه ضدآفتابش بالا رفت به قیمت ۴۳۰ تومن و خیلی راحت هم پولشو داد و بدون هیچ اعتراضی!!!
قیمت های جمعه سیاه برای خوراک و پوشاک همینه اگر کفشی زده حراج واقعا فکر نکنید حراج زده
یه کفش میبینیم تو مغازه همچین سروصدا کرده و زده حرااج! قیمتش شده ۵۳۰ تومن
در واقع همین کفش رو از بازار خرید ۲۸۰ تومن و تو تومغازه ۸۰۰ می‌فروخته حالا اومده حراجی زده ۵۳۰ تومن.
برای قیمت های جمعه سیاه و حراجی و اینا یه چند جلسه ای تو‌ بازاریابی بودم که اینارو فهمیدم
خوشحالم که برای امتحان هم که شده رفتم و آموزشش رو دیدم ولی چون شرکت بازاریابی هرمی بود به دو روز نکشیده کنار کشیدم.
چرا ماها برای زیبایی ها و خوراکی ها راحت هزینه میکنیم.
و برای آموزش و علم میگیم گرونه و نمی‌خرم و نمیصرفه و… در واقع برای آموزش هر چقدر هزینه کنید کمه چون انتهایی نداره هرچی بیشتر آموزش ببینید متخصص تر میشید
همین به قول شما ۶۰ هزار تومن اضافه شده و گرون شده در مقابل خدماتی که ارائه میشه واقعا کمه خیلی کمه
چون پشت این اینهمه زحمت هارو نمی‌بینید و سختی ها و چالش هایی که بچه های تیم زبانشناس برمیخورن رو نمی‌بینید.
اینهمه مشاوره هایی که داده میشه، درخواست هایی که کاربران برای کتاب های اموزشی، رمان، فیلم و… میدن و همکاران چقدر وقت میذارن سرچ میکنن و متن و صوت رو چک میکنن اگر به دردی نمیخوره دوباره سرچ میکنن و ساعات ها بررسی میکنن تا اینکه درست و بهترش رو بارگذاری کنن.
ترجمه هایی که انجام میشه چقدر زمان میذارن که ترجمه ای رو قرار بدن که هم درست باشه و هم از دید کاربر قابل فهم باشه.
زحمت هایی که تیم پشتیبانی میکشن ساعت ها پشت سیستم می‌شینن اگر کاربرانی به باگ بخورن هر پنج دقیقه حدود ۳۰ تا پیام پشت هم میاد که باید سریعتر مشکل رو برطرف کنن اگر نشد به تیم فنی و مدیریت گزارش میدن.
تیم فنی هم ساعت ها باید خط به خط کد های نوشته شده رو بخونن و خطاها رو پیدا کنن و مسئله ها رو حل کنن که کاربران به راحتی و بدون باگ از اپلیکیشن استفاده کنن.
یا تیم محتوا و طراح ها و… دیگه کدومشون رو براتون بگم دوست خوبم :relaxed:

10 پسندیده

دیگه برام تو اپ نمیفرستن :disappointed_relieved:

این من خوب بودم براتون
قدرت سرچ من خیلی بالا هست

آره سخته

هیچی

من حاضرم هزینه کنم

1 پسندیده

امروز گذاشتن رفت!

دیر دیدی
شاید برا یلدا گذاشتن

پس امتیاز شناخت میگیرید !؟

1 پسندیده

اشتباه فکر کردیم :sweat_smile:

آفرین

راست میگویی شاعر …

خوب کردی

سلام دوست خوبم
اگر که خواستتون رو در کمال ادب و احترام بازگو کنید همه حق رو به شما میدن اما الان شما با توهین به اپ و کارشناسان اونارو به ی نحوی دروغگو و کلاهبردار جلوه دادید گرچه زود قضاوت کردید
هیچ وقت چیزی رو با چیزی مقایسه نکنید
اگر ک در کمال متانت ب پشتیبانا میگفتین ک چرا تخفیف اعمال نشده نه توهین میشد نه مسئله ای پیش میومد و نه خودتون رو کوچیک و ناراحت میکردین
و اینکه زبانشناس طرفدارهای زیادی داره و چه بسا شما از یکی از اونها باشید وقتی از اپی ناراضی هستید چرا نصب کنید؟
میتونین حذفش کنین همیشه با توجه به علاقتون پیش برید
واقعا من ناراحت میشم چرا ک پشتیبانا و کلا همه واس این اپ زحمت کشیدن و لطف کردن برای ما تخفیف اعمال کردن شما باید در مقابل این همه خوبی اینجوری جواب بدید؟
در هر حال امیدوارم موفق باشید!
اما کارتون زیاد خوب نبود!هیچ وقت توهین به چیزی نکنید!
درضمن تخفیف تا ی ساعاتی برای کاربران بارگذاری شده بود
شما مطمئنین توی اون ساعات اقدام کردید؟
مرسی بابت توجهتون:slightly_smiling_face::person_facepalming:

3 پسندیده

مرسی ازتون واقعا سپاس بیکران بابت تمام زحماتتون
مرسی بابت همه چیز
درسته این هزینه واقعاااااااا خیلی کمهههه

2 پسندیده

برای من فک کنم دفعه اولم نداشت
حتی اون بلک فرایدی هم نداشت
پیام دادم درستش کردن:grin:

1 پسندیده

بزارید نخندم
با توجه به محتوای زبانشناس اشتراک ماهانش اصن شوخی بنظر می رسه
شما میری آموزشگاه برا بلند داد زدن واژگان و کپی پیست کردن وایت برد ماهانه صدبرابر این اشتراکارو میدی الان خدایی با چه رویی این کامنتو نوشتین؟
:joy::joy::joy::joy::joy::joy: امان از طمع ادمیزاد

من از این تیم راضی هستم مخصوصا خانوم @sahar.salehi ک با صبر و حوصله نسبت ب راهنمایی و پاسخ دادن ب سوالات زبان آموزان وقت میزارن

4 پسندیده