سوال برای بهتر شدن مهارت اسپیکینگ

واقعا ممنونم خیلی خیلی گلین :face_holding_back_tears:چقدر زحمت کشیدین انقد نشستین برام نوشتین و خوب توضیح دادین :face_holding_back_tears::heart:یه دنیا ممنون دوست خوبم .آره توی تایم های مختلف داعم امتحان میکنم تابالاخره خوب بشه :heart:ممنونم از کمک و راهنمایی عالیتون .به امید روزای خوب برای همه ایرانیای با غیرت:face_holding_back_tears::heart::pray:t2:

2 پسندیده

سادسا …سابعا…ثامننشم بامن :rofl:
اصلا وظیفت نبود گرنی جون :kissing_closed_eyes: محبتت بود
شما خیلی ماهی. همچین که دلم میخواد محکم بغلت کنم فشارت بدم :smiling_face:
چشم حتمااا سوالی بودد میپرسم :heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

ساعتای ۱۱ …۱۲ ظهرم امتحان کن … من همین موقعا ها امتحان کردم درست شد :blush::blush:

2 پسندیده

خواهش میکنم ساغرجان
خجالتم ندین بااینهمه لطف ومحبت:blush::blush:
قابلِ شمارونداشت،بزودی بشنویم نصبش کردین وکلی دوست جدید یافتین وتومکالمه اتون اونطورکه خواستین پیشرفت کردین…:slightly_smiling_face::smiling_face_with_three_hearts::facepunch::facepunch::muscle:
بامیدروزای روشن وبدون دغدغه واسه اساسی ترین ،وابتدایی ترین نیازهای زندگی…بله حتماپیروزخواهیم شد دیریازود
موفق وشادباشین دوست خوبم…بهمون خبربدین…:heart_eyes::blush:

2 پسندیده

خواهش میکنم:heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts:
لطف داری مهربون:rofl::joy:
الان زینت جان میاددعوات میکنه میگه ببنداون آغوشتو…:rofl::joy:میخواستم خصوصی بهت پیام بدم نشداا…:thinking:
نمیدونم چراصبح تاحالانیستش هیچ جا…حالش خوب باشه…
پیداش کردم لینگبی بود
پستهای طنزشو دیدی اونجا؟:rofl::rofl::joy:
بیاببین چه پستهاوکامنتهای طنزی میزاره…
خداحفظش کنه واسمون اینجاوآنجا وهرجا:heart_eyes::blush:

1 پسندیده

اصلا گلوله انرژی هستین:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: قربونتون برم چشم حتما :face_holding_back_tears::heart:الهی دنیا پر بشه از آدمایی مثل شما:face_holding_back_tears::pray:t2::heart:مرسی مرسی مرسی:heart::heart::heart:

1 پسندیده

@ss_saghar_ss
سلام ساغر خانم گل… الهی خوب باشید:upside_down_face:
عارضم که همه گفتنی ها رو دوستان عزیز فرمودن…
من چند روز لینگبی رو با پشت کار صبا جان عزیز جهت پیشرفت بنده… نصب کردم… وبنظرم در زمینه اسپکینگ واقعا اپ موثری میتونه باشه.مخصوصا شما که سطحتون بالاس… خیلی مفید میتونه باشه واستون.

:neutral_face:به من میگی به هیچ کی نگو…! بعد خودت اومدی اینجا جار میزنی :woman_facepalming::joy::rofl::joy: خلاصه از روی تجربه شخصی بهت گفتم چک کن:grimacing:
( من یه آدمیم که در زمینه اعداد:grimacing: خیلی خنگم:woman_facepalming::shushing_face: یعنی مثلا تو فهرست، مطلب صفحه ۶۷… بعدمن تو صفحه ۷۶ بجد دنبالشم و شاکی مجدد رجوع میکنم به فهرست و میبینم که ، بله … :woozy_face: )
( چند وقت پیشا رفتم خرید :rofl::joy: نگم از خنگیم واست:woman_facepalming::woman_facepalming:
خب بابا ما دیگه همش همه جا کارت میکشیم، این چند وقت کرونا هم که بیشتر خریدها اینترنتی شده بود:neutral_face: یکم خودمو توجیح کنم…
خلاصه قیمت شد …:neutral_face: یادم نیست چند شده بود! چون عدد یادم نمیمونه:expressionless:
بلاخره مثلا! فرضا من باید دوتا اسکناس ۱۰تومنی میدادم… دوتا هزاری گذاشتم رو دخلش:sunglasses: … منتظر که بقیه پولمو پس بده! نمیداد… :astonished::sweat_smile: هی چشمک پوزک بابا پولو گذاشتم بقیه شو بده میخوام برم… :woman_facepalming: فایده نداشت خلاصه گفت خانم اینا هزارین منم گفتم میدونم دیگه بقیه شو بدین عجله دارم! گفت میگم هزااااارین!!!:neutral_face::neutral_face::neutral_face: بعد ۳بار تکرار این مکالمه…
گفتم اِ…ببخشید :woman_facepalming: :face_in_clouds:
پولو دادمو بقیه شو که پنج تومن بود پس داد… خیلی شاکی ! گفتم چرا پونصدی میدین باید پنجتومن بدین:astonished:… گفت‌ خانم ۵تومنیه که !!! :joy::joy::rofl::joy: خلاصه خیلی اون روز خفت کشیدم )

:joy::rofl: عالی بود:clap::clap:

پیک موتوری پیش نیستم خانما … همه جوره در خدمتم :sweat_smile:

:joy:
این ببند نیست:woman_facepalming: واقعا نمیفهممش :thinking: بنظرم نقاط اتصال دست و پا :neutral_face: با بدن مشکل داره هی پیچ مهره شل میکنه!!! اخه ادم اینقدر اغوش باز کن نداریم والا… مشکلش فنیه… باید چکش کنم :grimacing:

:woman_facepalming::woman_facepalming::woman_facepalming:
گرنی… گررررررنی… گرررررررررنی …:sob: تو دنیای حقیقی چندین نفر دارم که :joy::rofl: همش نگرانم و پیگیر… اما اینجا دیگه اصلا در مخیلم نمیگنجید که با این قضیه روبرو بشم :joy::rofl::joy: مرسی از آمار گیریتون:laughing:

عزیزم ممنون شما لطف و محبت دارید نسبت به من و البته بنده هم قدر دان لطف و محبتهای شما هستن… و واقعا ممنونتونم اگر شما نبودید من واقعا رایتینگ شروع نمیکرد… الانم که کلید گردین رو سپکینگ دستتون درد نکنه :sweat_smile:… ولی واقعا سخته خیلی دارم قدمای بزرگتر از سطحم برمیدارم… اما بازم ممنونتونم :heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts:

2 پسندیده

خواهش میکنم زینت جان.
خیلی قشنگ توصیف کردیا،نوه خودمی دیگه:blush::heart_eyes:

وااای امیدوارم همیشه سالم باشی عزیز…هنوزدارم میخندم…مرسی:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

میگم چندروزبیاخونه گرنیت یکم تواین مبحث اعدادباهم کارکنیم…بلکه نتيجه بگیریم…:joy::joy::joy::joy:

:rofl::rofl::rofl::rofl:عزیزمممم

واااای الهی الهی…چشام اشکی شدا…
دستت طلا خیلی زحمت می کشی واقعا…جبران کنم بزودی…:blush::blush::blush:

نگفتم زرگل جان…:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

کلا گرنیارونباید دست کم گرفتشون…میدونی خصوصااگه گاهی تنهابشن…قدرت رصدیابیشون چندین برابرمیره بالا…:rofl::joy::rofl::rofl::rofl:

خواهش میکنم دوست خوبم.
ممنونم که باحرفهای شیرینت شادمون میکنی…کاش واقعابتونم کمک کنم هرچندناچیز…
خیالت راحت دست ازسرت برنمیدارم تاببینم توroom هاداری باکاربرا مکالمه میکنی…چندنفرم مشتاق شدن باهات مکالمه کنن …پستهای طنزتودیدن…برنامه دارم معرفیتون کنم بهمدیگه…:blush::smiling_face_with_three_hearts:
آرزوی شادی سلامتی وموفقیت واسه همه ی دوستان خوبمون…:rofl::smiling_face_with_three_hearts::blush::heart_eyes:

1 پسندیده

اون میگه ولی کی میبنده :joy::joy::sunglasses::sunglasses:

باز میکنم … بهت میگم …:heart_eyes::kissing_closed_eyes:

والا من تو لینگبی ن شمارو میبینم … ن زینتو :joy::joy: فقط دوستان عربو میبینم … ن پستشو ندیدم :expressionless::neutral_face: به زینت گفتم … تو و صبا دست منو ول نکنین :joy: من گم میشم … مخصوصا تو فضاهای جدید :neutral_face:

2 پسندیده

از قدیم میگن ماه پشت ابر نمیمونه :joy::joy: باید این راز کثیفو فاش میکردم … رو دوشم سنگینی میکرد :joy: :joy:

تنها نیسی …ی بار عمه منم رفته بود کفش بخره به همین مشکل بر خورد … هی تاکید داشت بقیه پولو بده اقاااا:joy::joy:من خودم بدترم …بهت گفتم که کلا بهر نگا به شما در خدمتم :joy::expressionless::joy: ی باری .باید میرفتم یجایی یچیزیو تحویل میدادم … دفعه اولم بود اون سمت میرفتم ( حس این ساقی هارو گرفتم ی لحظه :joy:) بیین من سرم پایین بود دنبال ادرس به ی دری رسیدم … هی در زدم .‌ باز نمیکردن … حالا من تو دلم فش .اونم چه فشایی:joy:که چرا ملت اینطوری شدن . … ی اقایی داشت رد میشد گفت خانوم کاری دارین . گفتم بله با صاحب این خونه کار دارم … دیدم نیشش باز شد :expressionless:اومدم عصابنیتو سر این خالی کنم … گفت خانوم این خونه صاحب نداره خرابس …:joy::joy::joy: .ی در وسط دوتا دیوار خراب … پشتشم فکر کن خرابه :expressionless:هیچی دیگه یارو خنده کنان رفت … :neutral_face:منم به غروب خورشید خیره بودم :expressionless::neutral_face:

2 پسندیده

:joy::joy:ن فدات شما تاج سری این حرفو نزن :joy:

بده اینقدر مهربونم چپ راست اغوش میگشایم برات:joy::joy: اگه خشک مقدس بودم خوب بود :joy:

2 پسندیده

اصن در این زمینه تعطییییییلم… عجیب غریب…:joy::rofl:
همه ازم قطع امید کردن :woman_facepalming::laughing:

بله بله کاملا ور جریاااانم… :grimacing:

:neutral_face::neutral_face::neutral_face::cry:

همچنین برای خودتون :heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts::hugs:

:joy::rofl::joy::rofl::joy::rofl::joy::woman_facepalming::woman_facepalming:

تو که پیچ مهره هاتم مشکل داره تو رو به جدت همینجا باش ببخیال فضای جدید :joy::rofl::joy::joy:

:joy::rofl::joy::rofl::ok_hand: ادمای واقع گرا رو دوست

یعنی فقط خندیدم و اشک ریختم :joy::rofl::joy::rofl::sweat_smile::rofl::joy:

خشک که نه ولی کاش مقدس بودی حد اقل چارتا دخیل بهت میبستم‌… :joy::rofl:

2 پسندیده

:joy::joy::joy: خودمو سپردم به خودت مراقبم باش:joy:

مهم نیتته :joy: من وسیلم … تو ببند … خدارو چه دیدی:joy::sunglasses:

سلام صبا جون :kissing_heart:
اگه ذهن پاک زینت جان اجازه بده :joy: فک کنم باز شد
ی نگاه بندازین ببینینن میتونین پیام بدی؟
@saba.a97

2 پسندیده

سلام زرگل جون
بله پیام گذاشتم
مرسی:blush::blush:
لطفاچک میکنی؟ببینم درست فرستادم یانه:thinking:

2 پسندیده

ببخشید صبا خانوم تو این قسمت پیام ها گزینه بلاک برای افرادی مه نمیخاییم پیاماشونو دریافت کنیم نداره؟

1 پسندیده

چراعزیزم.
سه نقطه اون بالای سمت راست هست
بزنی روش سه گزینه میاد:
Block
Unlink
Report
اگه report روانتخاب کنی،سه تاگزینه دیگه میاد که شماطرفوباتوجه به رفتاریکه داشته،گزارششومیدی

1 پسندیده

جالبه من همین الان داشتم اینارواونجاواسه یه دوست دیگه توضیح میادم
اگه لازمه اسکرین بفرستم

1 پسندیده

ببخشین منظورتون،تالاره یا lingbe?
اونیکه اول توضیح دادم،واسه lingbe بود
توتالارم اگه منظورتونه،ازتوقسمت تنظیمات پروفایلتون واردبشین،همه چیوتوضیح داده

1 پسندیده

ممنونم نه توی تالار رو منظورم بود .فدای محبتتون یه دنیا ممنون:bouquet::bouquet::bouquet::heart::heart::heart:

1 پسندیده

سپاس از لطفتون :heart_eyes::blush::heart_eyes::blush::pray::pray::pray:

1 پسندیده