توی تالار میشه کسی رو فالو کرد؟

سلام
من کمتر از یه ماهه که زبانشناسو نصب کردم و خیلی با فضای تالار اشنا نیستم
خیلی حسابای خوبی ولی این مدت پیدا کردم ولی نمیدونم چطوری میتونم پست هاشونو دنبال کنم
سرچ هم کردم ولی تاپیکایی که کار با تالارو توضیح داده بودن بیشتر برای پست گذاشتن بود خود فضای تالارو توضیح ندادن:(
اگه مقاله تاپیکی چیزی هست که قشنگ توضیح بده هر چیزی و گزینه ای تو تالار نشونه چیه برام بفرستین ممنون میشم

3 پسندیده

سلام دوست خوبم تالار زبانشناس، سایت گفتمان هست که تجربیات، مقالات، انگیزه ها، چالش ها، کمک و سوال و… گذاشته میشه‌. وقتی تاپیک جدید زده بشه در اول صفحه نشون میده که میتونید روش کلیک کنید و بخونید اگر موضوع رو دوست داشتین لایک میکنین و حتی میتونید کامنت بذارید برای مشارکت با موضوع تاپیک.
اگر دنبال موضوع خاصی هستین در رابطه با یادگیری زبان میتونید سرچ‌کنید و یا اگر سوال زبانی دارید که میتونید اول سرچ‌کنید اگر نبود میتونید خودتون تاپیک رو بزنید.

4 پسندیده

سلام
اگه می‌خوای تاپیکی رو پیگیری کنی این گزینه بدردت می‌خوره
در حال مشاهده رو بزن و هروقت پیام جدیدی گذاشتن برات میاد.

3 پسندیده

ولی سوال خیلی خوبی پرسیدن. کاش امکان فالو کردن تاپیک های خوب وجود داشت. چون این گزینه ها فقط زمانی نشان‌داده میشود که مطلب جدیدی گذاشته بشه در حالی که برخی تاپیک ها کلا پیامهای کمی گذاشته میشه ولی کاربردی هستند و ممکنه اسم‌تاپیک رو فراموش کنیم .
مثلا تاپیک هایی هست برای منابع خوبی که افراد خوندن و یا کلمات مشابه و یا همین تاپیک معرفی نرم افزارها که ممکنه دیگه فعالیت هم کسی نکنه ولی ادم‌بخواد بهشون برگرده. اون‌تاپیک کلمات مشابه رو من اتفاقی پیدا کرده بودم و یه زمانی مثل اینکه خیلی فعال بوده و الان نیست و حالا هر بار بخوام ازش استفاده کنم باید برم دنبالش بگردم و هر بار هم‌از ابتدای تاپیک به من نشونش میده و عملا نمیشه از کل کامنت ها استفاده کرد.

3 پسندیده