یه کلمه من، یه جمله شما🤓

@william31
آقا اجازه:point_up:، فردا چه موقع کلمه میفرستین؟
میشه اگه کلمهه رو مشخص کردین، دو تا حرف اولشو بگین :face_with_peeking_eye:

5 پسندیده

کاملا درست میفرماین :ok_hand:

4 پسندیده

هیچ منتی نبود :kissing_heart::joy:
خوشم میاد کلا ساختو سازو دوست داری … اونجوری نشد … یجور دیگه … :joy: :clap::clap::clap:
میگم دیگه بیشتر از این تاپیکو به چیز نکشیم :grimacing: دستمو بگیر بریم یجای دیگه :palm_up_hand:

7 پسندیده

:joy: :joy:
فقط محض یادآوری وجود شماها جز نعمت هیچ چیز دیگه ای نیست

7 پسندیده

ممنون از لطفتون اقای باقری:rose: :sweat_smile:

4 پسندیده

والا فردا یکم پر کارم, اما سعی میکنم تا عصر بفرستم:pray:
کلمه مشخص شده و دو حرف اولش هم pr هستش
و من مطمئنم که دوستان کلمه رو کاملا میشناسن…

اما چون روال کار ما قراره ریشه‌ای و با تمرکز بر لغت باشه استارت کار رو با این لغت میزنیم
:v::grin:

4 پسندیده

:blue_heart::blue_heart::blue_heart:

اشکال نداره هنوز که کلاس شروع نشده:joy:

3 پسندیده

اهام ، یعنی هر روز عصر میفرستین یا متغیره؟

ممنون دو حرفشم خوب بود:grinning: مشتاقم تا سریع کلمهه رو بگین و جمله مو بسازم :relaxed::smiley:

خیلی خوبه اینطوری

3 پسندیده

حقیقتا هنوز نه، زمان خاصی براش در نظر نگرفتم اما سعی میکنم برنامه مو تنظیم کنم که به یه نظم مشخصی برسه گذاشتن مطالب…

ممنونم از انرژی و توجهی که میذارید
منم بیصبرانه منتظرم که شروع کنیم
:pray::innocent:

3 پسندیده

آقا یکی جواب این بنده خدارو بده

2 پسندیده

Hi all :melting_face:
Dear @erfanehhh1
Thank u very much for your invitation and I am honored :pray: that you remembered me… :face_holding_back_tears:
( u know! I am very emotional :grimacing:)
my 🩷 only beats 4 u … :lying_face::crazy_face:

Dear @noushin8 Jan :upside_down_face:
You know, I’m nothing more than a weed… but actually your presence like soaring cedar, such as the other friends here. and i can learn a lot from you.thank you for joining us … :pray:

And about u my darling… :smile: @zargol6
I think our leader is a little serious. :neutral_face:
Most likely, we r those students who stand on one leg until the end of the class… :cold_face:
Thank you landlord for creating this topic

6 پسندیده

جوابش داده شد یوسف جان
:wink:

4 پسندیده

الهی شکر

حالا جوابش چه بود :sweat_smile:

3 پسندیده

پیشنهاد نداریم برای کلمه بدیم شما بگید جمله بسازیم؟

3 پسندیده

جوابشونو توی یه بخش دیگه تالار دادم خارج از موضوع خودمون

3 پسندیده

متوجه منظورت نشدم اقا یوسف

3 پسندیده

دارم کارای مربوط به عصرمو الان انجام میدم تا شب با خیال راحت جمله سازی کنم:sunglasses::writing_hand:

5 پسندیده

میشه دوستان ترجمه‌ی جملاتشون رو هم بنویسن تا امثال من که مبتدی هستیم (و جرات ، جسارت و قدرت شرکت نداریم و فقط خواننده‌ایم) بهتر و بیشتر کلمات نابلدمون و همچنین جمله سازی رو یاد بگیریم؟
البته این فقط یه پیشنهاد از یه نابلده نادان در زبانه که بی دعوت سرشو انداخته پایین و خودشو قاطی علما کرده:woman_facepalming::expressionless:

5 پسندیده

That’s the spirit
:smiley::v:

4 پسندیده

سلام دوست عزیز
سرافرازمون کردی با اومدنت به این موضوع
:grin::v:
اینجا برای تمام سطوح زبان محتوی داریم, تمام کسایی هم که اینجا هستن از جسارت کافی واسه یادگرفتن زبان برخوردارن! :wink::crossed_fingers:

تو این موضوع سعی میکنیم از سطوح پایین شروع کنیم و بر اساس کاربرد و تکرار کلمات توی زبان انگلیسی از پرکاربرد ترین تا کم کاربرد ترین کلمات در زبان انگلیسی پیش بریم…
پس اگه عین خودت دوستان با سواد با انگیزه‌ای داری خوشحال میشم اینجا دعوتشون کنی! :wink::blue_heart:

6 پسندیده