Heeeeeelp😭

سلام؛
نمیدونم از کجا شروع کنم
دارین نوشته های یه دانشجوی پرستاری رو میخونین که تابستون پیش با زبانشناس آشنا شد
تا سطح سه اومد جلو
و زنجیره صدو پنجاه روزش بخاطرکاراموزی ها و امتحانای دانشگاه
بعله زنجیرم شکست.:broken_heart:
با چه جمله ای میتونی منو برگردونی به روزاییکه میانگین سه ساعت زبان میخوندم؟!:wavy_dash::sob::wavy_dash:
با چه جمله ای وادارم میکنی که دوباره اشتراک بخرم؟

4 پسندیده

سلام مهنازجان
زنجیره فدای سرتون.
مهم اینه که دوباره باانرژی بیشتر،مصمم ترازقبل قدم برداری،تواون دوره کارآموزی وتحصیلتون تواولویت بوده،خوشحال باشیدکه باموفقیت پشت سرگذاشتیدوتموم شد.
اصلاهم ناامیدنباشید،اتفاق خاصی نیفتاده،همینکه متوجه شدیددوباره بایدشروع کنید،کافیه.
امایه تجربه کاملاشخصی،اگه بخوام یه جمله عین جمله اتون بسازم"
باچه جمله ای میتونی منوبرگردونی که گاهی روزی ۶ساعت زبان میخوندم،وزنجیره ۳۶۸ روزه ام بخاطرفوت عزیزترین فردزندگیم شکست؟"
جواب خودم:هیچ نیازی به هیچ جمله ای ازهیچ کسی نداشتم،ازبعدازاون روزدوباره شروع کردم به خوندن،زنجیره خوبی دارم نیازی نمی بینم بهش اشاره کنم.چون اون عزیزم که برنمی گرده ولی من فعلااهداف مهمی دارم که بایدبراشون تلاش کنم
تاسه سال بعدزبانشناسواشتراک خریدم.
یه زبان هم این روزاکمه واسه ارتباط بادنیادوست خوبم،امیدوارم بزودی بعدازپیشرفت درانگلیسی زبان بعدی روهم شروع کنید.باین فکرکنیدکه بازبان خوندن چقدرمیتونیدتوکارتون موفقترباشید،دوستانی ازسراسردنیاپیداکنیدو…
موفق باشید

بنظرم این ویدئو ی آقای کشاورز روهم دراولین فرصت ببینید،خیلی میتونه بهتون کمک کنه.

6 پسندیده

خیلی نیاز داشتم به این حجم از جمله امیدوار کننده یکی پشت از سر از اونیکی همشون کافی بود
تا یه ذره هم ک شده ب فکر یه کام بَک باشممم
نمیدونم
نمیشناسم
شمارو
ولی شما باعث خوشحالی دلِ یه پرستار شدین
ارزو میکنم
سرراه زندگی شماهم
همیشه
آدمایی خوش قلب مثل خودتون باشه :butterfly:
خیلی ممنون:pray:t2::sparkles:

1 پسندیده

دوست گرامی
شما نفر اول نیستی که زنجیرت میشکنه یا کارو ول میکنی.
مم خودم ۵ ساله زبانشناس دارم یهو دو سه ماه نمیخونم بعد مخصوصا تو بهار که فصل سفره خیلی برام‌پیش میاد… بعد دوباره از تایمای ۲۰ دقیقه ای شروع میکنم زنجیره ساختن و دوباره معتاد شدن و هی زمان بیشتر کردن.
بهرحال هر کسی مشغله داره و نمیتونه هررررر روز بلا استثنا زبان بخونه چون واقعا بعضی روزا از صبح تا تود شب درگیری… که خب سازندگان زبانشناس تو آپدیت جدید نجات دهنده گذاشتند که میشه ازش استفاده کرد.
پس شما ریز ریز و از منابع جذاب دوباره شروع کن خودت میبینی که دوباره به همون روزی سه ساعتم برمیگردی

2 پسندیده

شاید دیر باشه ولی تسلیت میگم و برات آرزوی صبر میکنم … گرچه مشخصه خیلی قوی و صبور هستید.

1 پسندیده

اسمم که صباست،چون خیلی دوسش دارم بهش اشاره میکنم،خصوصا عاشق معنی اشم.:smiling_face_with_three_hearts::blush:
بعدش دیگه میشم یه هموطن،خواهر،دوست یاهرچیزیکه قابل بدونید.
ازخوشحالیتون خوشحالترشدم.
ومتشکرم ازنظرلطفتون.
پایداروسربلندباشیددوست خوبم.
همه ی ماهاتوزندگی هامون پستی وبلندیهایی داریم.مهم درجانزدنه.
خب،پس بزودی شروع به خوندن وزنجیره سازی وپیشرفتهای روزافزونتونو شاهدخواهیم بود.

خب ازدست دادن عزیزترین فردزندگیمون غمش هیچوقت کهنه نمیشه،بنابراین ازمحبت شمایکدنیاسپاس فاطمه جان.آرزوی سلامتی برای شماوعزیزانتون.
خیلی ممنونم
شادباشیدوموفق:blush::blush:

2 پسندیده

قضیه اینه که شما به هر حال و به هر صورت، بالاخره ٣سال، ۴سال، ۵سالِ آینده رو خواهید دید و سوالی که باید از خودتون بپرسید اینه که دوست دارین «خانومِ مهنازِ ۵سالِ دیگه»، ۵سال اخیر رو روی زبان‌ش کار کرده باشه یا نه:)
زبانش روز به روز درحال بهتر شدن بوده باشه یا نه…!؟

به نسخه‌ی آینده‌ی خودتون فکر کنین و برای اضافه کردن یه ویژگی دیگه به تمام ویژگی‌هاش، از همین روزا دوباره شروع کنین

1 پسندیده

وقتتون بخیرو شادی / هیچ ربطی به زنجیره نداره / میگن آدم اگه هزار باااار هم زمین بخوره ،، هزارویکمین بار کافیه اراده کنه و بلند شه

اگه هدف دارین بسم الله/ با شروعش خودبخود فکرای منفی هم کم کم ازتون دور میشه /

اراده، سعی و تلاش =هدف

و اینکه
(ب هییییییچ وجه ب مغزتون الکی فشار نیارین و به اجبار طرفش نرین) ینی خودتون را مجبور نکنین /
و بین یادگیریتون هم حتما فاصله بزارین

اگه فک کنین بخاطر یه آزمون سراسری دارین یادمیگیرن
مططططمئنا باز افکار منفی سراغتون میاد

با بگو بخند و لذت بردن از اینکه دوباره و چندباره یاد میگیرین شرو کنین / نه با استرس و هل شدن

ساعتش رو خودتون تعیین نکنین بزارین اون سراغ شما بیاد

(این سبک یادگیری خودمه) امیدوارم ب درتون بخوره

Good luck

2 پسندیده