سوال از هم تالاری ها در مورد لاینتر

As a side question
معنیشو توضیح می‌دین؟

4 پسندیده

شما که لطف دارین نسبت به بنده و دوستان، ولی جدای از اون، بی‌انصافیه اگه اسم کار شما رو بذاریم دیمی
چون درستش هم همینه
قانون رفتار بشر چیز پیچیده‌ای نیست؛ کاری رو که ازش لذت میبره تکرار میکنه و کاری رو که براش سخته، نه!
و مارک منسن میگفت یکی از اصل‌ها برای موفقیت تو هر قضیه ای همینه؛ که مسیر رسیدن به هدف رو تا جای ممکن لذت‌بخش یا از شدت سختی‌هاش، کم، کنیم

بنابراین… کار و تصمیم‌تون کاملا درسته:+1::100:

6 پسندیده

سلام، بله حتما
عبارت کامل‌ش making exposures ـه و به معنی در معرض چیزی قرار گرفتن‌ـه
من منظورم تمام اون مطالعات یا مدیاهایی بود که به زبان انگلیسی می‌بینیم و ميزان رایج بودن واژگان، اینطور جاها مشخص میشه!

4 پسندیده

بچه‌ها بیاین از کلمات بنده و حقیر استفاده نکنیم:sweat_smile: متوجهم که از سر تواضع گفتین؛ ولی گمون می‌کنم این حد از تواضع نوعی نامهربونی با خودمونه:) همه‌مون عزیزیم:sunglasses::joy:
@alic1
@uncoo
عذر می‌خوام بابت اسپم بودنش عرفانه‌جان

6 پسندیده

چه عرض کنم :joy:
نکته‌ی جالبی بود

اوکیه!

3 پسندیده

بستگی داره که خودتون چه سطحی لز توقعات داشته باشین
فکر کنم مطلب زیر هم بتونه تو پیدا کردن جوابتون باتون کمک کنه
فقط پیشنهاد می کنم در مورد لایتنر خیلی ایده آل گرایانه برخورد نکنید، مثلا هما کلماتی که نمیدونید رو بهش اضافه نکنید، خیلی از کلمات استفاده ای ندارند، بذارید همون آبی بمونن
لایتنر زیادی سنگین بشه ممکنه نتونید مستمر و بروز نگهش دارید

3 پسندیده

سپاس از شماها که تجربیاتتونو در اختیارم قرار دادین :pray::sunny:
@anarad
@uncoo
@alic1
@Behzad.Rayan
از این بعد سعی میکنم سختگیرمو واسه لایتنر کنم تا بتونم ادامه ش بدم.

5 پسندیده

You’re quite welcome
Keep it up :+1::100:

2 پسندیده

یه سوال دیگه
شما کلمه ای که میخواید بزنید میدانم، آیا اون کلمهه رو کاملا حفظین که بتونید داخل رایتینگ استفاده کنید، یا نه فقط همینکه کلمهه رو ببنید متوجه معنیش بشین میزنید میدانم؟

5 پسندیده

سوال قشنگی بود:sweat_smile: من اولش با دیدن این سوال با خودم گفتم وای نکنه دارم الکی همه رو رد میکنم و به درد عمه‌م هم نمی‌خوره اینکار
ولی گمون می‌کنم انقدر تکرار میشه که کاملا عین مته مغزو سوراخ میکنه و میشینه جای مخصوص خودش(قشر خاکستری بود چی بود اسمش؟:joy:)

5 پسندیده

به عنوان یه توصیه‌ی خواهرانه:yellow_heart:
حس می‌کنم در وضعیتی هستی که زیادی حساس شده‌ی روی روش کارت
حتی اگه کار درست این باشه که خیلی دقیق روی کلمات وقت بذاری؛ توصیه می‌کنم الان این کار رو نکن
یه مدت فقط goalت این باشه که لغاتتو مرور کنی حتی به بی‌کیفیت‌ترین شکل ممکن
همینکه مرور شد خوشحال باش که به هدف اون روز رسیده ی
می‌تونی از تاپیک لایتنر هم کمک بگیری اگه بهت انگیزه می‌ده
اینکه یهویی زوم کنی رو کیفیت باعث میشه کمیت کارت هم پایین بیاد؛ تا جاییکه ممکنه اون کار رو تماما رها کنی فقط واسه اینکه به اندازه‌ی کافی خوب انجامش نمی‌دی
نذار پرفکشنیسم متوقفت کنه
گاز بده برو جلو
کیفیت رو از یه مرحله به بعد درست می‌کنی مطمئنا

6 پسندیده

البته معنیش این نیست که سوالت بجا نبود
خودم هم دوست دارم بدونم روش درست جیه و دوستان چه نظری دارن
ولی فعلا روش درست رو بیخیال شو

3 پسندیده

من میام کلماتی هم که بلدم وارد لایتنرش میکنم تا بیام همه مثالهاشو توی دیکشنری یاد بگیرم، که متاسفانه خیلی خیلی زمانبره

4 پسندیده

منم دقیقا یه سری کلمه بودن که تلفظشون تو ذهنم اشتباه حک شده بود در حالیکه معنیش واقعا تابلو بود
اونا رم اضافه می‌کردم که چندین بار تلفظشونو بشنوم
ولی چندجا توی کامنتا خوندم لایتنر که سنگین بشه کلا بیخیالش میشی
پس عقل سلیم میگه به نیت به دست آوردن فقط کمی بیشتر از یک چیز، کلش رو از دست ندیم:grin:

4 پسندیده

کاملا باهات موافقم

3 پسندیده

خوشحالم
ولی بازم تاکید می‌کنم از اینایی که میای سوال می‌پرسی فاز نصیحت برمی‌دارن سوالتو می‌برن تو حاشیه اصن خوشم نمیاد:joy::joy:
در نتیجه پرانتز بسته؛ حالا بقیه بیان درست جواب این سوالو بدن:grin:

2 پسندیده

:joy::joy::joy: من بدم نمیاد

3 پسندیده

:joy::rofl:
چشم…

:neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face:
ببین منو!!!
تصور من از تو
یک دیکشنریه سیار و ناطق بودِ و هست!!!
چرا با این سوالات داری تصورات منو میریزی به هم!!!
بیاُ نکن با من این کارو…

خیلی ممنون از لطفتون.
چقدر از این نویسنده ای که نام بردید خوشم اومد! کتابی ازش نخوندم اما تفکرشو دوست داشتم. نوشته هاش به سمت فلسفه که کشیده نمیشه؟! کتاباش حالت انگیزشی داره؟

5 پسندیده

مارک منسن عالیه
از معدود نویسنده‌هایی‌ـه که با مخاطب رودربایستی نداره و بشدت حقیقت تلخ رو به دروغ شیرین (روانشناسی زرد!) ترجیح میده؛
یادمه تو کتاب اول‌ش که تابستون میخوندم گفته بود ابَرقهرمان موردعلاقه‌ش میتونه یه پاندا باشه که میره دَرِ خونه‌ی آدما رو میزنه و به همهشون اون چیزی که واقعا نیاز به شنیدن‌ش دارن و در عین حال باور و پذیرشش خیلی براشون سخته رو به رُخ‌شون میکشه! قبول داشت که ممکنه حالِ آدما در ابتدا در مواجهه با همچین چیزی خراب بشه اما نتایجی که داره، کاملا ارزشش رو خواهد داشت؛

کتاباش خوبن (گمونم دوتا داره کلا) و تو سایت‌ش میتونین عضو خبرنامه‌ش هم بشید که مقالاتش براتون ایمیل شه
خلاصه که… بسیار عزیزن؛)

5 پسندیده

اسم محترمانه‌تری اگه برا کتاباشون انتخاب کنن عزیزتر هم میشن:joy:
من اون کتابه رو (:joy:) خونده‌م ولی یه کم آب بسته بود بهش؛ دیگه زیادی هر حرفی رو کش داده بود می‌شد خلاصه‌تر هم جمعش کنه

4 پسندیده