سوال از هم تالاری ها در مورد لاینتر

خوشحالم
ولی بازم تاکید می‌کنم از اینایی که میای سوال می‌پرسی فاز نصیحت برمی‌دارن سوالتو می‌برن تو حاشیه اصن خوشم نمیاد:joy::joy:
در نتیجه پرانتز بسته؛ حالا بقیه بیان درست جواب این سوالو بدن:grin:

2 پسندیده

:joy::joy::joy: من بدم نمیاد

3 پسندیده

:joy::rofl:
چشم…

:neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face:
ببین منو!!!
تصور من از تو
یک دیکشنریه سیار و ناطق بودِ و هست!!!
چرا با این سوالات داری تصورات منو میریزی به هم!!!
بیاُ نکن با من این کارو…

خیلی ممنون از لطفتون.
چقدر از این نویسنده ای که نام بردید خوشم اومد! کتابی ازش نخوندم اما تفکرشو دوست داشتم. نوشته هاش به سمت فلسفه که کشیده نمیشه؟! کتاباش حالت انگیزشی داره؟

5 پسندیده

مارک منسن عالیه
از معدود نویسنده‌هایی‌ـه که با مخاطب رودربایستی نداره و بشدت حقیقت تلخ رو به دروغ شیرین (روانشناسی زرد!) ترجیح میده؛
یادمه تو کتاب اول‌ش که تابستون میخوندم گفته بود ابَرقهرمان موردعلاقه‌ش میتونه یه پاندا باشه که میره دَرِ خونه‌ی آدما رو میزنه و به همهشون اون چیزی که واقعا نیاز به شنیدن‌ش دارن و در عین حال باور و پذیرشش خیلی براشون سخته رو به رُخ‌شون میکشه! قبول داشت که ممکنه حالِ آدما در ابتدا در مواجهه با همچین چیزی خراب بشه اما نتایجی که داره، کاملا ارزشش رو خواهد داشت؛

کتاباش خوبن (گمونم دوتا داره کلا) و تو سایت‌ش میتونین عضو خبرنامه‌ش هم بشید که مقالاتش براتون ایمیل شه
خلاصه که… بسیار عزیزن؛)

5 پسندیده

اسم محترمانه‌تری اگه برا کتاباشون انتخاب کنن عزیزتر هم میشن:joy:
من اون کتابه رو (:joy:) خونده‌م ولی یه کم آب بسته بود بهش؛ دیگه زیادی هر حرفی رو کش داده بود می‌شد خلاصه‌تر هم جمعش کنه

4 پسندیده

:joy:
از سری ویژگی هایی که منحصر به فردش میکنه همین ادبیات کوچه بازاری‌ـه که داره، درحالی که بقیه افراد تو اینجور حیطه‌ها معروفن اصن به ادب و آداب
راجع به کتابش هم آره خب نظرات بالاخره متفاوته اما اگه از همون خلاصه و اصل کتاب خوشتون اومده، پیگیر نوشته‌های دیگه‌ش هم باشین
He won’t let you down

2 پسندیده

:joy::joy::joy::joy: منظورت اینه که من یه واکینگ دیکشنری ام!!!
کاش بودم:sunglasses:

3 پسندیده

ولی صراحت لهجه شو دوست داشتم :joy::joy::joy::rofl::rofl:

3 پسندیده

ممنون از توضیحاتتون. بله سرچ زدم تو زبانشناس هم دوتا کتابش هست.:pray:

3 پسندیده

ها بله…
هستی … منتها هنوز خودت نمیفهمی… :wink:

3 پسندیده

عالی

3 پسندیده

از خوشحالی در پوست خود نمیگنجم:heart_eyes::crazy_face::crazy_face::kissing_closed_eyes::heart:

2 پسندیده

وای چقدر خوشحالم تو این کار تنها نبودم:joy::joy:منم همینکارو میکردم برای تلفظ. بعدا که متوجه شدم‌سنگین شدن لایتنر خطرناک تره حساسیت رو لایتنر رو گذاشتم کنار .:grin:
مخصوصا وقتی که یکی از دوستان گفتند لازم نیست هر عبارتی در لایتنر قرار بگیره چون خیلی هم کاربردی نیستند بیشتر نجات پیدا کردم. و فقط کلماتی که خیلی ممکنه استفاده بشن را اضافه میکنم.

4 پسندیده

منم تشویق کردید برم کتاباشو ببینم:grin::raised_hand::rose:

4 پسندیده

به به… الینا خانم :grin: :raised_hand: :rose:
نمیدونم من شدم کم پهنا ! یا شما شدین کم پیدا؟!

3 پسندیده

عزیزم:joy::heart_eyes::heart_eyes: من کم‌سعادتم که کمتر میبینمتون دوست خوبم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
مثل همیشه از کلام شیرینتون لذت میبرم:grin::heart_eyes:

3 پسندیده

اختیار دارید… بی سعادتی از من ناچیزه :heart_eyes::joy::joy:
قدیما یه
دالی هانیی
داشتیم با هم … :wink::sweat_smile:
خلاصه مشعوفمون نمودید با ریپلایتون :pray::kissing_heart:

3 پسندیده

گلید هانی جانم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده