چالش let's talk درس '' هویت''

واقعا؟؟؟
نسخه چند میرم ؟؟ :joy::joy::joy::joy::joy::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

3 پسندیده

بصبر تا ویس بعدیت :crazy_face:
اون موقع مشخص میشه :joy::joy:

3 پسندیده

به به عجب لتس تاکی مرحبا به تو اقا همین ک لتس تاک میدی ۶ هیچ از من جلویی من درس ۱۲ قدرتم‌هنوز نمیتونم لتس تاک بدم اونم بدوووون متن :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap: احسنت ب تو عزیزم همینجوری ادامه بده که خیلی داری پیشرفت میکنی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::blush::blush::clap::clap::clap::clap::clap:

2 پسندیده

ای جانم.یه پیشنهاد بهت میکنم.حتما شروع کن چ با متن چ بی متن.اصلا خط فکریت عوض میشه.حتی روش گوش دادنت هم عوض میشه .بنظر من اصلا مهم نیست شما خلاصه کنی و از رو متن بخونی مهم اینه که انجامش بدی هر جور که برات راحته.

4 پسندیده

والا ما خودمونو کشتیم به محدثه خانوم همین موضوع رو بگیم. قبول نمیکنه که :grin:

موهای منو ببینید سفید شده به مولا :grin:

3 پسندیده

کو؟؟؟ :eyes::eyes::eyes:

3 پسندیده

زیاد حرص خوردم ریخت :neutral_face:

3 پسندیده

برا من که خیلی مفید بود‌.من الان تو هر فرصتی یه وویس از چیزایی که خوندم تولید میکنم و تو گنجینه جواهراتم میذارم :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: ولی چون همراه با صدای قابلمه و جیغ و داد و صدای کارتون و امثالهم هست قابلیت پخش عمومی نداره.

3 پسندیده

خیلی خوبه انصافا. خوش میگذره.
من همیشه این کارو میکردم. الان یه مقدار هم تنبل شدم و هم وقتم کم تره.
ولی همشو نگه دارید بعدا برید سراغشون :grin:

3 پسندیده

آره.طبق توصیه دوست خوبمون اقای محمدرضایی یه کانال خصوصی دارم همه رو تو اون نگه میدارم و گاهی که نیاز به انرژی دارم میدم همسرم گوش بدن و اون بنده خدا هم کلی تعریف میکنه حالا نمیدونم از ترسه یا واقعیه :grin::grin: ولی واقعا محدثه جان شده یه بار امتحانی اینکار رو بکن خوشت نیومد ولش کن.
پلیییییییییییز :cry::cry:

2 پسندیده

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

شک نکنید واقعیته :roll_eyes::roll_eyes::joy::joy::joy:

3 پسندیده

دقیقا از شکلکهایی که فرستادید عمق فاجعه رو گرفتم :smiley::smiley::smiley:

3 پسندیده

نه دور از شوخی شما فوق العاده اید شک نکنید :wink::wink::rose::rose:

3 پسندیده

ممنونم استاد بابت تعریفتون.واقعا بخاطر انرژیهای فوق العاده ایه که شما به گروه تزریق میکنید. :rose:

3 پسندیده

چشم دیگه ایندفعه قول میدم حتما یه لتس تاک بفرستم قول :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

من شرمنده شمام حتما شروع میکنم و میفرستم تا چند روز اینده

چششششم حتما عزیزم :blush::blush::blush::blush:

4 پسندیده

ممنون عزیزم توهم میتونی فقط یه استارت کوچیک لازم داری :blush::rose:
منم زیاد وقت تلف کردم یعنی یه مدت اصن نتونستم بخونم برا همین عقب افتادم وگرنه الان منم همون درس ۱۲ ۱۱ باید میبودیدم :sweat_smile::sweat_smile:

3 پسندیده

همون ریخته هاشو نشون بدید :joy::sweat_smile:

3 پسندیده

مریم خانوووم چرا من میزنم رو لینک میره تو ی صفحه بعد میزنه صفحه وجود ندارد ؟ :frowning: مشکل چیست ؟ :thinking:

3 پسندیده

والا نمیدونم منم :joy: اون یکی لتس تاکه هم اینجوری شده

3 پسندیده