لایتنر نسخۀ تحت‌وب

دوستان من دیشب قبل 12 لایتنرم رو کار کردم و امروز صبح که خواستم مجدد باهاش کار کنم فقط دوگزینۀ در حال یادگیری و حذف از لایتنر واسه هر لغت فعال بود و عملا کار نمی‌کرد. ضمنا این موردی رو هم که بچه‌ها در مرودش حرف می‌زنن و می‌گن تعداد لغات رو میشه دستی انتخاب کرد پیدا نمی‌کنم. اشکال از خود نسخۀ وبه یا من بلد نیستم؟

2 پسندیده

مرورگرتون کلیر کش بزنید ببینید درست میشه؟
اگر نشد از مشکلتون فیلم بگیرید که به واحد فنی ارجاع داده بشه

منظورتون از این متوجه نشدم برای حذف لغات منظورتون بود؟

2 پسندیده

این یکی از سخت‌ترین تقاضاها از منه:sweat_smile: از اون‌جایی که در مورد کارام تو چند مرحله سرچ می‌کنم، به داده‌های قبلی موتور جستجوم همیشه نیاز دارم… منتها این‌بار کار به اون‌جا نکشید؛ شب دوباره کار کرد. ممکنه الگوریتمش این‌طوری باشه که لازم باشه یه مدت‌زمان مشخصی از مرور قبلی بگذره یا درس جدیدی کار بشه که لایتنر مجدد فعال شه؟

ببینید من الانم که دوباره بزنم این‌طوری نمایش داده می‌شه
سوال در مورد لایتنر

نه نه منظور دیگه‌ای داشتم. مثلا خانوم شیری عزیز رو مثال می‌زنم که گفته بودن:

صرفا ایشون نبودن چندبار دیگه هم این توضیح رو در مورد لایتنر نسخۀ اندروید شنیده بودم که بچه‌ها خودشون تشخیص می‌دن چه تعداد لغت رو مرور کنن (شاید هم من بد برداشت کردم!)

1 پسندیده

نه من ۹۰۰ تا کلمه دارم . خودم فقط صد تاشو می خونم چون کلش رو بخونم چیزی متوجه نمی شم . تا تو چند ماه کلمات رو بتونم دستی حذف کنم.

1 پسندیده

یعنی 900تا رو واسه یه روز بهتون پیشنهاد می‌ده؟
من خیال کردم انتخاب تعداد لغات واسه مرور تحت کنترل خودتونه کاملا

1 پسندیده

درکتون میکنم منم قبلا اینجوری بودم ولی بعضی سایت ها سرعتش کند و مشکل پیدا میکردم‌
الان ماهی یکبار کلیر کش رو میزنم و سبک میکنم‌.
داده هاتون رو در یادداشت های آنلاین ثبتش کنید منظورم گوگل شیت، گوگل داک و…

لغات رو وقتی بار اول مرور میکنید کارت ها مرور شده.
برای مرور بعدی احتمالا روز بعد یا ۷ روز بعد و… برای مرور نشون داده میشه

تعداد لغات رو نمیتونید در اپ مشخص کنید که مرور بشه.

2 پسندیده

خیلی متشکرم از راهنماییتون
منتها در خصوص اینکه گفتم کار نمی‌کنه، منظورم این بودش که کلا همه‌ی کلمات در همون حالتی‌ان که اسکرین‌شاتش رو فرستادم (فقط گزینه‌ی حذف فعاله)
شب که سراغش میام درسته؛ متوجه نمی‌شم چطوریه
منظورم این بود که شاید تا چندین ساعت بعد از آخرین‌باری که لایتنرو کار کرده‌یم نمیشه به مرور لغات پرداخت

آره متوجه شدم شما لغات رو که مرور میکنید دیگه گزینه یادم هست و یادم نیست نمیاد. لغتتون می‌ره تو صف مرور بعدی

1 پسندیده

ممکنه کم‌خوابی گیجم کرده باشه عذر می‌خوام:sweat_smile: ولی من از یه لغت خاص حرف نمی‌زنم. کلا وقتی دوباره و با فاصله زمانی کم میام سراغ لایتنر دیگه لغتی واسه مرور آماده نیست. یه لیستی از لغات میاد که همه‌شون تو همین وضعیتن…

یعنی مرورشون هم نکردین این وضعیت پیش میاد؟

1 پسندیده

الان یه چیزی واسه‌م مبهمه
این که شما فرمودین لغات رو نمیشه دستی تنظیم کرد خودشون اتومات لیست میشن؛ ولی الان از انتخاب لغات مرور نشده حرف میزنین
شاید منظورتون لیست لغات سمت راست صفحه‌ست
من خود لیست اتومات لایتنر رو می‌گم که وقتی لایتنر اجرا می‌شه نمایش داده میشن
اگه با فاصله زمانی کم سراغشون برم اون لیست احتمالا کماکان همون لیست کار شده‌ست
سوالم اینه که قاعده‌ی خاصی داره؟ اینکه کی لیست جدید واسه مرور جدید نمایش داده میشه

ببینید وقتی وارد لایتنر میشید گزینه شروع مرور لغات رو میزنید و لغات رو مرور میکنید که گزینه یادم هست یا یادم نیست رو انتخاب میکنید‌.
مثل ویدیوی زیر:

اما وقتی وارد لایتنر میشید لیست لغات رو می‌بینید که خب مرور شدن گزینه یادم هست و یادم نیست نشون داده نمیشه.

اگر مجدد منظور شما متوجه نشدم ممنون میشم با ویدیو برامون توضیح بدید

1 پسندیده

این گزینه رو احتمالا وقتی اد هوم اسکرین زده باشین نمایش می‌ده(چون مشخصه با گوشی هستین)
من با لپتاپ کار می‌کنم؛ خود این گزینه نمایش داده نمیشه اما به محض ورود به لایتنر دقیقا همون لیست لغات نشون داده میشن و من هم دقیقا منظورم همونان.

درسته. به این بخش کاری ندارم. همون لیست قبلی رو میگم.

مشکل فقط همینه که تا چند ساعت (که دقیقا نمی‌دونم چند ساعته؛ فک کنم حداقل ده دوازده ساعت) اون لیستی که در قسمت “شروع مرور لغات” هستش به روز رسانی نمیشه و همون لغات قبلی نمایش داده میشن؛ در نتیجه تنها گزینه فعال همون حذف از لایتنره. احتمالا این مورد کدنویسی شده‌ست که فاصله زمانی مرورها رعایت بشه و نظمش به هم نخوره.
راستی بعد از اتمام لغاتی که مرور کرده‌یم نمیشه مرور لغات رو ادامه داد؟ تو نسخۀ قبلی وب یه گزینه بود که می‌پرسید می‌خواهید ادامه دهید؟ من تصورم این بود که اون واسه تعداد بیشتری لغت مرور کردنه…

1 پسندیده

به همکاران فنی ارجاع میدم که بررسی کنن

1 پسندیده