وبلاگ(a.bayani)

خدارو شکر عزیز دل :heart_eyes: نفر بعدی شمایید. ایشالاه آخر هفته. :v:

1 پسندیده

لاقابل والا :joy::joy:
دیگه نیت نسیم جان بوده. خدا میدونه چی گفته :joy:

2 پسندیده

بیصبرانه منتظرم استرس گرفتم :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::wink::wink::wink::wink::bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose::revolving_hearts::heart::revolving_hearts::heart::heart:نمیدونم چطوری تشکر کنم ازتون عزیزدلم مرسی :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::revolving_hearts::heart::revolving_hearts::heart:

1 پسندیده

:tea::tea:تازه فهمیدم این سوپه :joy::joy:
بفرما چایی، :coffee:

والا ابتدا وضو گرفته رو به قبله شده، یه ختم قرآن قرائت نمونه سپس به نیت دل خودت دست بر اشعار بردم :joy::joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده

عزیزم هستیند زنده باشید :kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes:برازنده ی خودتون عزیزجان تفال مخصوص خودتون و حافظ به شخص دیگه ای جز خودتون نمیده :joy::joy::joy::joy::joy::bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose::tulip::heart::tulip::heart::tulip:

2 پسندیده

عاااالی بود عزیزم :heart_eyes::heart_eyes::heart::tulip: صدات خیلی دلنشینه نسیم خیییلی :heart_eyes::heart_eyes:
عاقا منم بزار تو صف :heart_eyes::heart:

2 پسندیده

:joy::joy::joy:
در کل بازم ممنون بابت این حس خوب :rose::rose::rose:

2 پسندیده

چشم :v::joy:

قربونت :heartpulse::stuck_out_tongue_closed_eyes:

3 پسندیده

واقعا زیبایی در صدای توست.

I am speechless :zipper_mouth_face:

با اجازه من ذخیره‌ش کردم

5 پسندیده

اوووف مرسی از انرژیتون :blush::blush::heart_eyes:
خوشحالم که دوسش داشتین. :kissing_heart:
ذخیره هم نوش جانتون :rose::rose::rose:

3 پسندیده

3 posts were merged into an existing topic: محل انتقال گفتگو های موقت

میدونم میدونی ولی صدات خیلی قشنگه :heart_eyes:
آدم میره فضا :star_struck:

3 پسندیده

الهی عزیزم چشمات قشنگ میبینه عه ببخشید گوشات قشنگ می شنوه :heart_eyes::heart_eyes:
گوارای وجودت :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

4 پسندیده

Hi my friends. hope you doing well. Today I wanna share with you a video that I’ve seen it many times and it affected me when I was in the lowest level of my life and I took an advantage of it. I hope it will be useful for all of you guys, as well.
enjoy :rose:

18 پسندیده

دو چیز همیشه من و از ناراحتی در میاره .یکی اینکه وقتی به جایی از زندگیم میرسم و نا امید میشم همیشه بخودم میگم شاید الان و امروز ناراحت و غمگینم دلیل نمیشه فردا هم مثل امروز باشم . چون هر لحظه هر چیزی میتونه اتفاق بیافته
یکی دیگه هم اینه نمیدونم تا الان سخنان جول اوستین رو گوش کردین میگه وقتی نگرانین مشکلات و نگرانی ها رو بخدا بسپارید و شما به زندگیتون ادامه بدید .باور کنین من اینا رو اونجام دادم و نتیجه گرفتم . البته این ربطی به موضوع شما نداره ولی یکی از راههای آرامش من در زمدگی

10 پسندیده

:white_check_mark::white_check_mark::white_check_mark:
منم همین مسیر رو واسه حل نگرانیام پیش میبرم. چون هر چی باشه یه قدرت نا منتها ناظره چه بهتر بسپریم به خودش و در کنارشم عقلانی عمل کنیم.

5 پسندیده

دقیقا نسیم جان وقتی خدایی که ما رو آفریده چطور نمیتونه نگرانی ها و مشکلات ما رو حل کنه کافیه بهش اعتماد کنیم … من در زندگی هرکاری میخوام انجام بدم اول بخدا میگمشون بعدش میگم بهتریا راه ها رو برای من نمایان کن بینظیره این روش . نه اینکه کاری کنم بعد بگم خدا درستش کن …

4 پسندیده

سلام
دم تون گرم…مثل همیشه عالیه پیشنهاداتون.

خدا همیشه بده قوت بهتون برا پیشبرد زندگی خوب تون

2 پسندیده

:clap::clap::clap::clap::clap: عالی

سلام عزیزم ممنونم از شما و دعای زیباتون. خوشحالم راضی بودین :rose::rose::rose: بهترین ها بدرقه راهتون

3 پسندیده

سلام عزیزدلم :rose::tulip::tulip::bouquet:
بسیار بسیار عالی :rose::tulip::bouquet:
کلی روحیه ام عوض شد بادیدن این ویدئو خدا خیر دنیا و آخرت رو بهت بده خانم خوشگل من :rose::tulip::bouquet:
به هرچی آرزوی خوب داری بهشون برسی نازنینم :rose::tulip::bouquet::rose::tulip::bouquet::heart_eyes::kissing_heart::two_hearts::heart_eyes::kissing_heart::two_hearts:

2 پسندیده