کاربرد گرامر would چیست؟

دوستان در انگلیسی بدون تلاش قسمت دختر زیرک قسمت b با کلمه would روبرو شدم پاسخ کامل دوستان در مورد گرامر would دیدم الان سوالم اینه برای یادگیری گرامر باید الان در این مرحله چه کاری انجام بدم باید برم کاربردهای مختلف would در زمانهای مختلف بخونم ؟
من چطور باید نحوه ساختار جمله با would به ذهنم‌بسپارم
خوندن گرامر خیای گیج کننده است

1 پسندیده

با درود
Would به عنوان یک فعل کمکی در زبان انگلیسی معمولاً برای بیان شرایط فرضی و همچنین درخواست‌ها و پیشنهادها استفاده می‌شود. برای ساختار جملات با would بهتر است ابتدا به دو کاربرد اصلی آن توجه کنیم:

1. برای بیان شرایط فرضی:
    به طور کلی، جملات شرطی به صورت if (شرط)، would ( نتیجه) ساخته می‌شوند. به عنوان مثال:
  • If I had more time, I would travel around the world. اگر بیشتر از این زمان داشتم، دور دنیا سفر می‌کردم.
  1. برای درخواست‌ها و پیشنهادها:
    به طور کلی، would برای بیان درخواست‌ها و پیشنهادها به کار می‌رود. به عنوان مثال:
  • Would you like a cup of tea? آیا دوست دارید یک فنجان چای بنوشید؟
  • I would suggest that we leave early in the morning. من پیشنهاد می‌کنم که ما صبح زود برای رفتن بیرون برویم.

برای ساختار جملات با would، فعل اصلی بعد از would به صورت شکل ساده infinitive قرار می‌گیرد. به عنوان مثال:

• She would like to go to the party. او دوست دارد به مهمانی برود.
  • They would love to try the new restaurant. آنها عاشق امتحان کردن رستوران جدید هستند.

همچنین، would می‌تواند به صورت مخفف contraction با فعل اصلی به کار رود. به عنوان مثال:

• He’d like to order a pizza. او دوست داشت یک پیتزا سفارش دهد.
  • I’d prefer to go to the beach. من ترجیح می‌دهم به ساحل بروم.

به هر حال، برای به خاطر سپردن ساختار جملات با would، بهتر است با خواندن و تمرین بیشتر، با استفاده از مثال‌های متنوع، با این ساختار آشنا شوید.

این لینک هم می‌تونه براتون مفید باشه.

2 پسندیده