درخواست منتور برای خوندن زبان

سلام. وقت همه کسایی که این درخواستو میخونن به‌خیر. دوستان من سطحم مبتدی هست و میخوام شروع کنم به خوندن زبان. از زیادی منابع واقعا گیج میشم و هر دفعه که میخوام به شکل جدی بخونم، به قدری دور و برم رو شلوغ میکنم که خودم اذیت میشم و همه چیزو میذارم کنار.
این بار ولی تصمیم دارم به صورت جدی شروع کنم و برای این شروع نیاز دارم کسی باشه که کمکم کنه و راهنمام باشه.برای انتخاب منابع،برنامه ریزی و حتی نحوه صحیح خوندن زبان! امکانش هست از دوستانی که سطح بالایی تو زبان دارن و برنامه ریزی مشخصی برای خوندن زبان دارن منتورینگ من رو به عهده بگیرن و بهم کمک کنن؟ واقعا ازین همه شروع کردن و ادامه ندادن خسته شدم. میخوام تموم بشه،حداقل به یه جای مناسبی برسم و به خودم بگم دیدی شد؟دیدی تونستی.
ممنون میشم اگه میتونید کمک کنید.مرسی:blush:

2 پسندیده

سلام وقت بخیر من منتور نمیتونم باشم اما کلی راهنماییتون میکنم امیدوارم که مفید باشه براتون.
اگر منتور پیدا نکردین حداقل از زبانتون عقب نیفتید.
این لینک رو مطالعه بکنید از سطح مبتدی تا پیشرفته منابع معرفی شده شما که مبتدی هستین یک منبع مبتدی رو انتخاب کنید و طبق برنامه پنج روز پیش برید.

2 پسندیده

به نظرم با وجود نرم‌افزار بی‌نظیر زبانشناس آدم نیازی به منتور دیگه نداره.
کافیه چند روز وقت بذارین و دوره‌های مختلف رو ببینین و اون دوره‌هایی که در سطح شماست و بهش علاقه دارین رو انتخاب کنین.
خودتون باید در این راه مشوق خودتون باشین و منتور نمی‌تونه مدام بهتون انگیزه بده.
با آرزوی موفقیت :blossom:

2 پسندیده

آفرین درخواست خوبی رو کردید
توی دنیای شلوغی اطلاعات برای این که سر از شرایط در بیاره و کل انرژی رو بیهوده صرف سرچ کردن نکنه منتورا ایده خیلی خوبیه تبریک میگم که درک این موضوع رو پیدا کردید
منتور خیلی واجبه
حتما کیس تون رو پیدا کنید و بیخیال نشید. موفق باشید

1 پسندیده

فقط کافیه یه چرخی داخل سایت و چنل یوتیوب زبانشناس بزنید
همه چیزو گفتن
از تجربه افرادی که با زبانشناس موفق شدن استفاده کنید
مصاحبه هاشون همین جا هست سرچ کنید مصاحبه میاد.

1 پسندیده