معرفی سایت دویچه وله برای علاقمندان به یادگیری زبان آلمانی

سلام به دوستان زبانشناس.

چنانچه به یادگیری زبان آلمانی علاقه مند هستین سایت دویچه وله (Deutsche Welle، به معنای موج آلمان) رو از دست ندین. این سایت خبری اخبار روز دنیا رو در زمینه های فرهنگی، سیاسی، علمی، اقتصادی، ورزشی و … به زبان آلمانی پوشش میده و علاوه بر پوشش تصویری اخبار، مقاله هایی خواندنی هم در این زمینه ها داره.

البته این سایت بیشتر برای زبان آموزانی مناسبه که از سطح مقدماتی عبور کرده و قصد غور در دنیای زبان آلمانی رو دارند.

ولی اصلا جای نگرانی نیست! خبر خوب اینه که سایت دویچه وله بخشی ویژه داره برای کسانی که قصد یادگیری زبان آلمانی رو دارن و محتوای آموزشی رایگان از سطح مبتدی تا پیشرفته رو در اختیار شما قرار داده. خود من از قسمت Langsam Gesprochene Nachrichten (اخبار آهسته خوانده شده) این بخش بسیار سود برده ام. در این بخش اخبار روز دنیا در کمتر از ده دقیقه به صورت آهسته گفته میشه تا بتونید راحت متوجه جملات بشید و هر اپیزود متن هم داره که مزیتی عالی برای زبان آموزانه. من هر روز از این بخش استفاده میکنم و از پیشرفت خودم بسیار راضی هستم.

خلاصه که سایت دویچه وله رو به علاقمندان به یادگیری زبان زیبای آلمانی پیشنهاد میکنم. در زیر لینکهای این سایت رو برای شما عزیزان به اشتراک میذارم (ورود با فیلترشکن امکان پذیر است):

لینک ورود به سایت اصلی

لینک ورود به بخش ویژه سایت برای یادگیری زبان آلمانی

لینک اخبار آهسته خوانده شده

کانال یوتیوب دویچه وله

لینک مرتبط:
چگونه در این دو سال زبان آلمانی رو یاد گرفتم؟

6 پسندیده
3 پسندیده