اگه انگلیسی بلد بودی، چی میشد؟😍

ایول :slight_smile:

دقیقا

(0:46) other people

واقعا اگه آدم زبان بلد نباشه واقعا بی سواده

1 پسندیده

It’s great!
keep learning :slight_smile:

Hello
Yeah, I would like to watch that

Same goal * I think it’s correct

1 پسندیده

ما توی مدرسه و دانشگاه چیز زیادی یاد نگرفتیم به جز حروف الفبا و چهارتا گرامر مزخرف متأسّفانه
یکی از اقوام ما دبیر زبان هست خودش چهارتا جمله نمیتونه به انگلیسی بیان کنه :woman_facepalming::woman_facepalming::woman_facepalming:
به شدت معتقدم دو تا علم رو اگه ندونی در واقع بی سوادی یکی زبان و دیگری رایانه که اونم زمینه ش زبانه
برای همین دوست دارم زبان یاد بگیرم به امید روزی که بتونم چهارتا جمله به انگلیسی حرف بزنم بدون ترس از اشتباه

1 پسندیده

Ok.
I’ll send you a video to watch and also I watch it and then we talk about it

1 پسندیده

آره واقعا.
ان‌شاءالله.
سعی کنید زیاد گوش بدید. خیلی تاثیر داره.
بعد کم کم شروع کنید به حرف زدن. هدفتون هم این باشه که سوتی بدید.
خود من استادِ سوتی هستم :slight_smile:
ولی این رو میدونم که تا ندم بیرون، یاد نمیگیرم…

سلام

بله درسته باید خیلیییییییی گوش کنم ولی متأسّفانه وقت آزادم کمه:cry::cry::cry:

نفرمایید جناب. شما ماشالله خیلی خوب و روان صحبت می کنید. من اصلا نمیتونم چند تا جمله بگم سوتی پیشکش. از اینکه اشتباه کنم می ترسم چون خیلی مونده به تسلط برسم مخصوصا توی اسپیکینگ:pensive:

2 پسندیده

خب پادکست “6minute english” رو گوش بدید.
کلا 6 دقیقس.
هدف اینه که فقط گوش بدیم. حالا اگه تایمش زیاد باشه که عالیه.

خب هر وقت که به سطحی رسیدین که تونستین دست و پا شکسته صحبت کنید، حتما شروع کنید به حرف زدن و از همه مهمتر اینکه اون ویس رو بفرستید توی یه تاپیکی. اینطوری خیییییییییلی انگیزه میگیرید. چون دارید دقیقا از اون چیزایی که یاد میگیرید، استفاده میکنید.

درمورد اینکه میگید میترسم اشتباه کنم، خب دیگه اگه میخوایم خوشگل صحبت کنیم، باید این مسیر رو بریم.
نمیشه که کلا حرف نزنیم و فقط یاد بگیریم و بعد شروع کنیم عین بلبل حرف بزنیم.
من خودم اینطوری شروع کردم به صحبت کردن که گفتم قراره یک دقیقه فقط اِ اِ اِ کنم و بفرستم بره :slight_smile:
خخخ. خداروشکر نتیجه داده.

4 پسندیده

ممنون از راهنمایی هاتون فقط این پادکست کجاست پیدا نکردم

امیدوارم برسم به این سطح:face_with_peeking_eye:

بله درسته بازم ممنون از اینکه وقت گذاشتید:pray::dizzy:

2 پسندیده

خواهش میکنم.
توی کست باکس هستش.
فقط باید با قندشکن گوش بدید.
اگه گوگل هم کنید، براتون میاره(+)

2 پسندیده

فک کردم توی زبانشناس هست چون تنها منبع و در واقع سرگرمیم خلاصه شده توی این اپ:sweat_smile::sweat_smile:
ممنون از لطفتون

2 پسندیده

این پادکست ها تو خود زبانشناس هست

4 پسندیده

ممنون نوشین جان خیلی لطف کردی
نمیدونم چرا خیلی حوصله م نمیشه پادکست گوش کنم:woman_facepalming:
علاقه اصلیم کتاب خوندنه یکی از آرزوهام اینه که یه روز بتونم کتاب های زبان اصلی رو بدون نیاز به ترجمه بخونم
بدبختی حوصله م نمی کشه انگلیسی قدرت رو هم گوش کنم از تکرار زیاد متنفرم:sob::sob:

2 پسندیده
3 پسندیده

چه شباهتی داریم با هم :joy::joy::joy::joy:، پیشنهاد میکنم انگلیسی با voa رو نکاه بندازید پادکست یک دقیقه ای و داستان هم داره

2 پسندیده

اصلا مغزم ارور میده یه چیزی رو زیاد تکرار کنم انگار میخوام دیوونه بشم وقتی می خونم افراد میگن بیست بار سی بار گوش کردیم میگم چطوری میتونن:sweat_smile::sweat_smile:

ممنونم الآن سطح ساده درس اولش رو دیدم انگلیسی در یک دقیقه هم جذبم کرد خیلییییی خوب بود حتما میذارم توی برنامه ممنونم دوست خوبم:sparkling_heart:

2 پسندیده
1 پسندیده