چه دوره‌ای پیشنهاد می‌دید؟

سلام دوستان
امیدوارم حالتون خوب باشه
الان که دارم می‌نویسم زنجیره‌م ۲۷۰ روزه شده
و می‌شه گفت از همون اول دوره انگلیسی قدرت ای جی رو شروع کردم. البته چند هفته‌ای که خوب نتونستم براش .وقت بذارم اما به هرحال هر روز ده دقیقه زبان رو خوندم…
تا آخر سال دوره انگلیسی قدرت رو تموم می‌کنم، دوره ای که خیلی دوستش دارم و برای درک مطلب خیلی کمکم کرده.
ممنون می‌شم پیشنهادتون برای دوره بعد از انگلیسی قدرت رو بهم بگید، دوره‌ای که برای مکالمه هم کمکم کنه…
راستی برای خوندن کتابها یه کم مقاومت دارم:woman_facepalming:t2: برای اینم اگر پیشنهادی دارید بفرمایید:smiling_face_with_tear:

1 پسندیده

سلام بعدش می تونید vip ال جی رو بردارید، به نظرم اون خیلی خوبه
دیگه ما با ال جی عادت داریم:sweat_smile:

کتابی هم بخونید به سطحتون بخوره، ساده نباشه سخت نباشه، چیزی باشه که دوسش داشته باشید…
کتاب داستان یا مطالبی که علاقه دارید قشنگه

2 پسندیده

سلام برای انگلیسی قدرت هر روز حداقل دو ساعت زمان باید بذارید و هر درس رو تا یک هفته یا دوهفته باید تکرار و تمرین داشته باشید.

اگر در روز ده دقیقه کلا وقت دارید بهتره داستان های سطح بندی شده رو بخونید.
منابع از سطح مبتدی تا پیشرفته در لینک زیر معرفی کردیم میتونید مطالعه کنید

1 پسندیده

واقعا ما به ای جی عادت کردیم…:sweat_smile::woman_facepalming:t2:

1 پسندیده

سلام آفرین به پشتکار خوبتون
دوره انگلیسی قدرت خیلی خیلی خوبه ولی پیشنهاد می گنم حتما گسترده خوانی هم داشته باشید واقعا لذت مطالعه کتاب به زبان انگلیسی قابل قیاس با فارسی نیست کتاب هایی را انتخاب کنید که در درجه اول به موضوع اون علاقمند باشید و بتونید بالای ۸۵ درصد اون رو متوجه بشید توی زیبوک هم کتاب های سطح بندی شده هست هم کتاب های متنوع دیگه و دستتون برای انتخاب خیلی بازه. موفق باشید :sunflower::sunflower:

2 پسندیده

خیلی ممنونم بابت راهنمایی تون
با اینکه دوره‌ی ای کی رو خیلی دوست دارم اما خس می‌کنم بهتره یه مدت فاصله بگیرم تا بتونم دوباره متمرکز بشم…
حتما می‌رم‌سراغ کتابها

موفق باشید دوست خوبم:rose:

1 پسندیده