معرفی کتاب select reading سطح پایه ( یکی از بهترین منابع ریدینگ)

عزیزید:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 پسندیده

برام دعا کنین ناامید نشم از راهی که شروع کردم :pray:

2 پسندیده

دعای اختصاصی اختصاصی اختصاصی…شک‌نکن !

هر وقت حس کردین‌دارین کم میارید زود بیا و بگو منو کمک کنید تو مسیر بمونم:heart_eyes: قول میدم کلی ادم فوق العاده اینجا میان سراغت

1 پسندیده

:heart::heart::heart::heart::heart:

1 پسندیده

متاسفانه بلد نیستم با chatgbt کار کنم! چجوریه؟؟

نصب اپلیکیشنش ممکنه براتون سخت باشه.‌تو تلگرام عضو رباتش بشید کار شما رو راه میندازه:

@littleb_gptBOT

هر سوالی دارید به فارسی یا انگلیسی بهش بده جوابتونو میده. مثلا متن انگلیسیتونو بهش بده و به فارسی بگو اینو برام اصلاح کن. اگه خیلی تو نوشتن مشکل دارید متن و سوالتونو با گوگل ترنسلیت بنویسید کپی کنید تو همین ربات.
سزیع بهتون جواب میده .

اگه باز نتونستید باهاش کار کنید بیا از خودم بپرس در خدمتتونم:heart_eyes:

1 پسندیده

Wow
Woow
Woooow
Woooooow
Woooooooow
Woooooow
Woooow
Wooow
Woow
Wow

خیلی باحاله، نمیدونستم…
شما خودتون استادید ولی من خودم واسه تمرین سعی میکنم وقتی خانواده فارسی حرف میزنن یا کلا هر جمله ی فارسیی رو توی ذهنم به انگلیسی برگردونم

میتونم بدونم دومین زبانِ موردِ علاقتون چی هست؟

1 پسندیده

چه سوال خوبی ! هیچکس اینو از من نپرسیده بود.‌واقعیت اینکه به هیچ زبان دیگه ای غیر از انگلیسی علاقه ندارم. چرا که حوزه فعالیت من بر روی پژوهش هایی است که نیازمند این هستم که بتونم فقط در همین زبان‌انگلیسی نه تنها دایره لغات بالایی بر روی کلمات حوزه های میان رشته ای داشته باشم . بلکه باید بتونم متون سخت تخصصی را مطالعه کنم و حتی در مورد ان ها صحبت کنم.‌
یه جورایی فکر کنم کل زندگی من فقط صرف یادگیری زبان انگلیسی همراه پژوهش هام‌میشه و فرصت حتی فکر کردن به زبان‌دیگر به ذهنم‌هم خطور نمیکنه:grin:

و فکر کنم هیچگاه هم نه فرصت لازم برای یادگیری زبان دیگر داشته باشم و نه نیازی به آن داشته باشم

2 پسندیده

چه جالب، قطعا مسیرِ پر فراز و فرودی خواهید داشت…
منم به نوبه ی خودم ازین به بعد واسَتون دعا میکنم که در این مسیر هیییییییچ وقت کم نیارین
اگه هم کم اوردین، مشکلی نیست
هیچ وقت اجازه ندین یه اتفاقِ بد یا یه آدمِ منفی یا یه روزِ بد مانعِ پیشرفتِ با تدبیرِتون بشه.
سربلند و پیروز باشید…

چه جالب نمیدونستم میشه توی متنِ نقل قول شده از شما هم دست بُرد…:rofl::rofl::rofl:

2 پسندیده

وایییییی …چقدر خوشحال شدم…این خوشحالی من هزاران برابر به خودتون برسهههههه:blush::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

والا منم نمیدونستم!!! قدرت خدا!:joy::joy: عالی بود!!!

2 پسندیده

عزیزین، حتما مزاحمتون میشم :pray::heart_eyes:

1 پسندیده

موفق باشین الیناز جان

1 پسندیده

عزیز دلی رفیق جانم