یادگیری زبان رو از کجا شروع کنم؟

سلامممم خسته نباشید
امیدوارم حال دلتون همیشهه خوب باشه
بنده عاشق زبان انگلیسیم و خیلی علاقه دارم یاد بگیرم
و اصلاا نمی‌دونم از کجا باید شروع کنم ممنون میشم یکی کمکم کنههه:yellow_heart:

این تاپیک مربوط به «مکالمات انگلیسی پایه» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «انگلیسی آسان»، فصل «گفتگو های روزمره»

2 پسندیده

سلام خوش آمدید اول باید تعیین سطح بشید و بعد با توجه به سطحتون و علایقتون یک دوره را شروع کنید مثلا اگر سطحتون متوسط هست دوره انگلیسی قدرت رو شروع کنید

این دو تا لینک خیلی کمکتون می کنه

1 پسندیده

سلام، وقت بخیر

اگه اپلیکیشن زبان‌آموز که زیر مجموعه‌ی همین برنامه هست رو ندارید، حتما نصبش کنید و دوره‌ی انگلیسی کامل رو از اول شروع کنید به خوندن
برای پیشرفت در گرامر بشدت کمکتون میکنه

درکنارش روزانه حتما یک یا چند داستان بخونید ( مجموعه داستان‌های خیلی زیادی توی این برنامه هست،از داستانای ساده و کودکانه که برای شروع عالی هستن تا داستانای پیشرفته)

حتما دوره‌های ای‌جی‌هوگ رو توی برنامتون قرار بدید (با توجه به سطحتون انتخاب کنید، مثلا اگه مبتدی هستید دوره‌ی انگلیسی روان عالیه، بعد از تموم شدن یه دوره به ترتیب سطح بقیه رو هم مطالعه کنید)

برای تمرین مکالمه میتونید یکی از دوره‌های مکالمه رو انتخاب کنید و هر قسمت رو چند بار بخونید و با صدای بلند باهاشون تکرار کنید (دوره‌های مکالمه‌ی زیادی توی برنامه هست، مثلا مکالمه آسان انگلیسی، اصلاحات رایج انگلیسی، مکالمات کاربردی انگلیسی و…)

از نوشتن غافل نشید. تمرین نوشتن افکار و سلایق، جمله‌های مورد علاقه، تمرین لغت یا هرچیزی…

و درنهایت حین خوندن هر درسی کلماتی که کلا بلد نیستید یا بعضی معانیشون رو بلد نیستید از دیکشنری برنامه وارد لاینتر کنید و روزانه مرورشون کنید (دقت کنید براساس میزان به یادبودن معانی کلمه، مرور ۲ روز دیگه، سه روز دیگه یا … بزنید)

برای یادگیری اصلا عجله نداشته باشید
توی هر بازه‌ی زمانی فقط چند دوره برای خوندن انتخاب کنید و دورتون رو با منابع مختلف شلوغ نکنید
بعد یه مدت مطالعه، بهترین روش یادگیری متناسب با مدت زمانی که دارید رو پیدا می‌کنید و عالی پیش میرید

موفق باشید:seedling:

6 پسندیده