یکی برسه به دادم💔

بستگی‌به‌اموزشگاه داره .من خودم‌واقعا از‌ کلاس رفتن لذت میبردم و برام سرگرم‌کننده بود

2 پسندیده

سلام
من میرسم به دادت تو هم برس به دادم :joy:
تقصیر من نیست دارم کتلت میشم ولی طبع شعرمو تحریک کردی :smile:
میدونی تو عید _ ی اتفاقی برای زنجیرم افتاد و با وجود دلبستگی به زحمتی که بالاش کشیده بودم و تلاش دو سه باره تو همین عید برای جبرانش _ دیگه زنجیرمو رها کردم ولی زبان خوندن رو نه :hugs:
چیکار کنم شرایط روحی مون یکطرف و شرایط های تحمیلی که سر هر مامانی که در عین حال دختر و خواهر هم هست یک طرف .
بابا گیری کردیما . اصلا من ازین دنیا میخام استعفا بدم والله . ولی زبانمو ادامه میدم . اصلا با فرشته ها میخام خارجکی صحبت کنم . :upside_down_face:
خلاصه که راحت شدم از دست زنجیرم و شروع نویی را آغازیدم :laughing:
بزن بریم بسرعت برق و باد بزن بریم …

5 پسندیده

شاعر می فرماید

یکی برسه به دادم
دلمو به یکی دادم
از خوبای روزگاره
عاشقی همین یه باره
مثلمونو کسی نداره

:joy: :sweat_smile:

6 پسندیده

سلام،بستگی به کلاس داره، اگه تمرکز کلاس بر روی گرامر باشه و به اسپیکینگ اهمیت کمتری داده بشه،کلاس خسته کننده میشه.من ۸ سال کلاس رفتم.از سن تقریبا ۳ تا ۱۱ سالگی به آموزشگاه سفیر رفتم و عااااالی بود و تمرکزشون رو اسپیکینگ بود اما بعد به شکوه رفتم و از کلاس زده شدم،فقط به گرامر اهمیت میدادن و حتی بچه ها داخل کلاس فارسی صحبت میکردن.الان خودم با کتاب و فیلم و… میخونم و برای من این بهترین روشه ولی بهتره برای داشتن یه آمادگی کلی چند ترم کلاس رفت.

من صبح که از خواب بیدار میشم
زود میرم سراغ زبان حتی قبل از صبحونه خوردن :sweat_smile:
دو ماه تلاش کنید که زنجیره تون حفظ بشه
بعدش دیگه واستون عادت میشه

1 پسندیده

تو چالش با ما میتونید زبان بخونید .
من به لطف چالش دوماه که زنجیره م نشکسته :slightly_smiling_face:

1 پسندیده

کدوم چالش منظورتونه؟

الان به کجا رسیدین؟ :smiling_face_with_tear:
سلام

1 پسندیده

من یه پیشنهاد دارم
دکتر آذرخش مکری دو تا درس‌گفتار دو ساعته دارن با عنوان “عادتها؛ از شکل‌‌گیری تا تغییر”
من بارها این فایلها رو شنیده‌م و هنوزم جمعه‌ها بخشیش رو گوش می‌کنم
اگه یه کی‌استون هبیت بسازید به طرز باورنکردنی‌ای بعد از یه مدت شکل‌گیری عادات جدید براتون راحت‌تر میشه و همون عادت مث یه آرماتور عمل میکنه و باقی مسائل رو سر و سامون میده
حتما به نکاتی که توضیح میدن توجه کنید؛ ایشون روان‌پزشکی هستن که تخصص اصلیشون کار با معتادان مواد مخدر هستش (اگه اشباه نکنم، بین ایجاد یک عادت خوب و ترک یک عادت بد تفاوت چندانی وجود نداره)
https://www.youtube.com/watch?v=bd0Y_T0v7Ug
https://www.youtube.com/watch?v=DeF8vmw4scg&t=7s

1 پسندیده

سلام سمیرا جان کتاب اول رو تقریبا تا اخرها خوندیم ولی چون جذاب نبود رها کردیم من فعلا قدرت میخونم

1 پسندیده

چالش مطالعه 1403 :slightly_smiling_face:

1 پسندیده
1 پسندیده

مرسی:four_leaf_clover:

2 پسندیده