درس «شاهزاده هملت»

این تاپیک برای بحث و بررسی درس شاهزاده هملت ساخته شده است. لطفا ابتدا این نوشته را بخوانید و سپس اگر سوالی دارید یا مطلبی را می‌خواهید اضافه کنید، در اینجا بنویسید.
برای مشاهده‌ی این درس در برنامه زبانشناس به دوره «داستان های بچه گانه» فصل «بسته ی اول» مراجعه بفرمایید.

4 پسندیده

ممنون از نرم افزار خوبتون من تازه شروع کردم ولی در این درس متن با صوت هماهنگ نبود و متن از اواسط داستان پایین میرفت ولی صوت داشت چند خط بالاتر رو میخوند امیدوارم موفق و موید باشین

4 پسندیده

حالت اسکرول خودکار فعلا زیاد دقیق نیست. پیشنهاد میکنم این حالت رو فعلا خاموش کنین و خودتون درس رو اسکرول بفرمایین.

4 پسندیده

سلام
در بعضی از پاراگراف ها کلماتی آمده که تک تک معنای خودشان را دارا می باشند ولی در کنار هم باید خوانده شود و معنای دیگری نیز میدهد.
مانند : runs away & go away
برای یادگیری این کلمات و قرار دادنشان در لایتنر چه باید کرد؟
چون هرکلمه به صورت جدا در لایتنر قرار میگیرد‌.
با تشکر

5 پسندیده

فعلا قابلیت خاصی برای این مورد در نظر گرفته نشده. ولی قطعا در آینده مواردی رو اضافه میکنیم.

3 پسندیده

سلام معنی این کلمات چی میشه:
acts
Cuts
doesn’t
Know

1 پسندیده

دوست عزیز معانی این کلمات به راحتی از دیکشنری داخل خود برنامه یا ترجمه فارسی که در داخل برنامه ارائه شده قابل استخراج است.

2 پسندیده

سلام راستش مت معنی رو نه از روی درس فهمیدم نه از دیکشنری
واین کلمه اصلا نمیدونم چیهwillدرضمن من میخوام یه موضوع اضافه کنم میزنه شما به این میزبان نمی تونید چیزی بفرستید

1 پسندیده

جمله های کامل رو بنویسید تا تو جمله معنی ش رو بهتون بگم.

1 پسندیده

الان در هملت willیعنی چی معنیش چی میشه

1 پسندیده

Will فعل کمکی است در زبان انگلیسی برای ساخت زمان آینده از فعل کمکی willاستفاده می شود .

1 پسندیده

دوست عزیز پیشنهاد میکنم کمی گرامر بخوانید.البته نه این که فقط روی گرامر تمرکز کنید نه فقط در حد آگاهی داشتن.مثلا یه جزوه گرامر از اینترنت دانلود کنید و بخوانید.

1 پسندیده

من عاشق داستانای شکسپیرم.خیلی خوشحالم میتونم ب انگلیسی بخونم.

2 پسندیده

چرا داستانها فقط یک بار اجرا میشن و بعد از اینکه از داستان میای بیرون دیگه اجرا نمیشن با اینکه دانلود شدن؟ متاسفانه اگه مشکل حل نشه باید نرم افزار و پاک کنم چون جز ضرر دانلود و هدر رفت نت سودی نداره

1 پسندیده

بعد از ایجاد مشکل از داخل خود برنامه بخش ارتباط با ما پیغامی بفرستید.

1 پسندیده

لطفا کلمه meanدر داستان hamletرو معنی کنید.در این داستان به معنای بدجنس معنی شده اما هیچ جا این معنی رو نمیده

2 پسندیده

Laertes and Hamlet fight. Laertes cuts Hamlet, but in the fight Hamlet takes Laertes’ sword and cuts him with it too!معنیش چیه.cutsبه معنای بریدنه اما اینا تو داستان هملت زخمی شدن…چجوریه

1 پسندیده

سلام
این معنی رو هم بعضی اوقات میده

2 پسندیده

به معنای زخمی کردن هم میاد. بریدن لزوما به معنای جدا کردن نیست بلکه زخم زدن روی پوست و ایجاد خراش هم میشه.

2 پسندیده

ممنونم.لطفا در مورد کلمهmean هم یه توضیح بدید.خیلی سرچ کردم اما معنی بدجنس یا بد بودن نمیده.اما تو داستان هملت گفته بد جنس

1 پسندیده