چالش Let's talk (( مقدمه ای بر انگلیسی قدرت))

ممنونم
لطف دارین شما :rose::blush:

1 پسندیده

اره خیلی خوب بود .منم خیلی هیجان زده شدم. فردا ی پادکست از همین درس میدم.البته شاید ی سه چهارتا پادکست بشه چون میخوام درمورد سه تا بخش درس صحبت کنم.شما هم خیلی عالی بودین مژده خانوم.امیدواررم منم ببتونم فردا پس فردا ی پادکست خوب ارایه بدم

2 پسندیده

خیلی ممنونم لطف دارین :heart_eyes::blush::blush:

میتونین
اگه بخوایین حتما میتونین :wink:
موفق باشین :rose:

1 پسندیده

در تونستنش شک ندارم.اشناالله میتونم
:smiley:

2 پسندیده

مرسی از شما علیرضا جان
I wish you good luck

1 پسندیده

thank you so much.me too.
i say that i have very freetime .mean i am always at our house i want you that give me very very good plan for
power english
mean i improve very quickly no matter it content
i want only improve in english specially speaking and listening

It was too long
:smile:

1 پسندیده

من تازه گوش کردم خیلی عالی بود .واقعا تبریک میگم :hugs::hugs::hugs:

2 پسندیده

دوستای عزیز.یه پیشنهاد .لطفا قبل از وویسهاتون تاریخ هم به انگلیسی بگید که اونم تکرار بشه برامون یادگیریش

1 پسندیده

ممنونم دوست عزیز😊
منتظر وویس های شما هم هستیم :wink:

1 پسندیده

چشم مژده جان .حتما.من دو تا بچه کوچولو دارم و تازه کارم ولی انگیزه بالایی برای ارتقا زبانم دارم.انشالله به زودی وویس میذارم :blush::blush::blush:

3 پسندیده

آخی :heart_eyes::heart_eyes:
من عاشق بچه ریز و کوچولو ام :heart_eyes::kissing_heart:
ایشالا خداحفظشون کنه و موفق باشین :blush::rose:

1 پسندیده

فدای تو عزیزم:innocent::innocent::heart_eyes::kissing_heart:.اتفاقا اونا هم یکساله از طریق کارتون تحت آموزش زبانن و بنظرم بچه ها قابلیت یادگیریشون خیلی بالاست

3 پسندیده

سلام مژده خانم شما از کجا و‌چه جوری شروع کردید لطفا من رو هم راهنمایی کنید دوستان :pray::pray::pray::pray::pray:

2 پسندیده

سلام عزیز
من‌ یه مدت داستانهای بچگانه رو میخوندم
چون خیلی واسم آسون بودن
با راهنمایی و پیشنهاد دوستان قدرت رو شروع کردم
و در کنارش کتاب داستان میخونم
شما یه درس هم انگلیسی قدرت رو امتحان کن
اگه دیدی واست مناسبه ادامش بده
و هردرسو بیشتر یک هفته بخون بعد برو درس بعد
کمتر ۷روز نشه اصلا

اساتید خوب و دوستای سطح بالا هم تو تالار بهتون راهنمایی های اصلی رو میکنن :wink:

@amir_hosein_mv
@YoKambiz
@Farzad_Poodineh
@a.bayani
@fdoosti

و غیره … :sweat_smile:

4 پسندیده

سلام
شما لطف دارید، استاد کجا بود :smile:
مژده خانوم کار درستی رو انجام دادن
با درس های سطح یک شروع کنید، اگه براتون آسون بود می تونید انگلیسی قدرت رو شروع کنید
اگه ۹۰٪ به بالا کلمات هر دوره رو بلدید‌ اون سطح واسه شما مناسبه‌ اگر نه بیاید یه سطح پایین تر
و همچنین
سعی کنید کتاب هایی که یه کوچولو سخت تر از سطح خودتونه رو هم بخونید تا دایره کلماتتون بیشتر بشه

2 پسندیده

ممنون عزیزم ، قدرت رو گوش دادم بنظر برام سخت اومد پس باید از یه سطح پایینتر شرو کنم فک کنم:blush::blush:

2 پسندیده

مژده جان عزیزم استادی از خودته
لطف داری
من که تازه کارم ولی چیزی که بهش ایمان دارم اینه با کمک دوستان زبان شناسی ما همگی خیلی زودتر از چیزی که انتظارش رو داشتیم به سطحی که همیشه فکرشو میکردیم خواهیم رسید :muscle:

3 پسندیده

سلام عزیزم. بابا شرمنده میفرمای من شاگرد اساتیدی که معرفی کردی هستم. ایشالاه همه با کمک هم به پیشرفتای عظیمی میرسیم .:kissing_heart:

بانو @soror1 دوستان گفتنیا رو گفتن. فقط یه نکته اینکه حتما در انتخاب منبع مناسبت شرط اول رو علاقه و جذابیت موضوع رو بذار. وقتی به موضوعی علاقه داشته باشی اگه دوتا کلمه سختم داشته باشه زده نمیشی. ولی وقتی موضوعی که انتخاب کردی یا داستانی که انتخاب کردی واست کسل اور باشه یقینا انگیزه ای هم واسه یادگیری لغات اسونشم نداری. پس علاقه خیلی مهمه تو یادگیری . مثلا من خودم درسای بسته قدرت واسم جذاب بودن از اول مستقیم رفتم سراغشون.
و اما اینکه با توجه به لغات هر درس چجور بفهمیم مناسب سطحمونه پست زیر رو بخون.
https://talk.zabanshenas.com/t/topic/5329

3 پسندیده

ممنون دوست عزیز
الان کاملا متوجه شدم و دارم طبق گفته های دوستان پیش میرم
بازم تشکر از وقتی که گذاشتید:pray::pray::pray::heart_eyes::heart_eyes:

4 پسندیده

چرا فایل صوتی موجود نیست ،پاکش کردین:thinking::thinking::thinking::thinking: