درباره جعبه لایتنر

سلام :sweat_smile:
بچها من امروز این برنامه رو نصب کردمو خب طبق روال داشتم ازش استفاده میکردم
میشه گفت امتحانش میکردم ک ببینم چیش ب کجاشه :thinking: بعددد همینطور رو لغات زدمو گفتم نمیدانم
یهو گفتش ک باید ارتقا بدی :neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face: سوالی ک دارم اینه ک کسی از شما خریده؟! راضی هستید آیا؟ :neutral_face:

======================
این تاپیک مربوط به درس «جوجه اردک زشت» در اپلیکیشن زبانشناس است (دوره «داستان های بچه گانه»، فصل «بسته ی اول»)

4 پسندیده

نزدیک به ۴ هزار نظر از کاربرای نرم افزار زبانشناس رو میتونین اینجا مطالعه کنین:

3 پسندیده

من بسیااااار زیاد راضی هستم, و از وقتی زبان رو شروع کردم, نظم بیشتری هم در تمام امور زندگیم میبینم,
نمیدونم روحیات شما چجوریه ولی برای من و خیلی از دوستانم در اینجا رضایت کامل داریم و من همیشه دنبال انگیزه بیشتر بودم برای زبان و اونو الان مدیون زبانشناس هستم,
تصمیم گیری, اراده و نظم و عادتهام بشکل عجیبی عالیتر شده, در کل من عااااشقشم

6 پسندیده

سلام. با اطمینان ارتقا بدینش. تضمین شده هست. من واقعا راضی هستم. اگر دستورات و تکنیک ها رو اجرا کنید علاوه بر زبان بر جنبه هایِ دیگه ی زندگیتون هم اثرِ خوب خواهد داشت.
موفق باشید.

4 پسندیده

سلام .سال نو مبارک .خواستم تو بخش نظرات پیام بذارم دکمه پایین فقط تا 6000 میره و عملا وقت تلف کردنه.لطفا امکان اضافه کردن لغات بصورت دستی به جعبه لایتنر را فراهم کنید.پکیج های تخصصی برای ارشد و دکترا تهیه بفرمایید مثل 1100 لغت .

2 پسندیده

داخل بخش لاینتر یه خودارزیابی بزارید و شما در اون بخش معنی کلماتی که وارد لاینتر شده اند رو در سوال بیارید و در قالب چند گزینه ی انگلیسی جواب رو ازمون بخواید تا معنی کلمه خیلی خوب جا بیفته تو ذهن