چالش بزرگ زیبوک ، آبان ۹۷ (نظر خواهی برای کتاب های آبان) 📚

منم کتاب انیمال فارم رو تازه شروع کردم امروز 1فصل خوندم. :blush:

10 پسندیده

باااریییک :heart_eyes::ok_hand::ok_hand::clap::clap::clap:

4 پسندیده

منم این کتابو شروع کردم و نصف فصل یک رو خوندم البته هنوز اماتورم :sweat_smile::expressionless::neutral_face:

8 پسندیده

محدثه جان
تو تولدت کیهه؟؟
انتخاب کتابات جووون میده واسه سوالا صندلی داغ :smirk::joy:

4 پسندیده

@mohadeseh34 شما هم مثل بعضیا جواب بدید :smirk::smirk:

3 پسندیده

احسسسسنت :ok_hand::sunglasses:
آره بابا مثل خودم کامل و واضح جواب میده؛ میدونم :smirk:

1 پسندیده

تولدم تو خرداده مژده جان :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
اینا کتاباییه که اسماشو شنیدم گفتم بخونم ولی خب دیدم ک از حد توان خارج بود بعضیاش :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: ولی خب درخدمتیم تو صندلی داغ منو از چی میترسونی :sunglasses::smirk::sweat_smile:

2 پسندیده

به موضوع بسیار مهمی اشاره کردین اقا کامبیز :sweat_smile::sweat_smile::joy::joy::joy:حتما همون رویه رو پیش میگیرم :sunglasses::relaxed::smirk::joy::joy:

2 پسندیده

7 پسندیده

5 پسندیده

سلام به دوستان همراه وکتابخوان.تااینجارسیدم گفتم
یه کمی نظر مودرباره این کتاب باشمادوستان خوبم به
اشتراک بذارم. توقسمت بالا چقدرحیوانات دلشون از
دست آدما خون بوده…درباره اون دسته که خصوصااین روزامحیط زیستوتخریب میکنن،این نظر درسته.امابنظرمیرسه کتاب درباره موضوعات سیاسی وانقلاب و…بحث میکنه. کمترین علاقه ای به اینجورمباحث (سیاسی)،ندارم. امااین کتابودوست دارم،فعلاادامه بدم. مطالبش منویادکتاب کلیله ودمنه
میاندازه.ازین نظرم که علاقه مندطبیعتم ودوست دارم
اصطلاحات مربوط به طبیعت وحیوانات روباهاش بیشترآشنابشم،خوندنشوترجیح میدم.

6 پسندیده

4 پسندیده

همیشه تعدادکسایبکه متفاوتترازدیگران فکروعمل میکنند،توجامعه خیلی کمه.

6 پسندیده

4 پسندیده

4 پسندیده

همیشه گروههای سیاسی واسه جذب طرفداران بیشتر
شعارهای قشنگ ودهن پرکن وعدالت طلبانه زیادی میدهند.اینانظرات بنده بود.لطفادوستانیکه استادن تو
کتابخوندن ودرکشون بالاهست،به بنده کمک کنین. برداشتم درسته یا خیر.شماهم نظراتتونوبفرمایید،ماهم استفاده کنیم.ویه سوال کسی ازدوستان توضیحات آقای ای جی رودرباره کتابAnimal farmتویوتیوپ گوش کرده؟باچه دیدی وازچه منظری آقای ای جی به این کتاب پرداختند،لطفااطلاعاتتونوبه
اشتراک بگذارید درصورتیکه میدونید.خیلی ممنون
باآرزوی موفقیت همگی

6 پسندیده

سلام
منم اسم خیلی از حیوونا و چیزای وابسته به نگهداری از حیوانات رو یاد گرفتم

درسته، درباره ی حکومت شوروی در اون زمان به رهبری استالین انتقاد میکنه.

2 پسندیده

مرسی ازهمراهیتون. موفق باشید.

2 پسندیده

خب من این کتاب رو سه روز پیش تموم کردم.

به زودی تحلیلم از این کتاب رو در قالب یه فایل صوتی ارائه میدم.

6 پسندیده

آفرین به شماوهمت وپشتکارهمیشگتون.شماماشاالله به جایگاهی درزبان رسیدیدکه پله هاروجهشی بالا میروید
حتماهم خودتون وهم دوستان همراه وخوب دیگمون متوجه هستندکه این پیشرفت فوق العاده،نتیجه زحمات وتلاشهاوپیگیریهای مداومتون بوده. بنظرم شمادرحال دروکردن محصولی هستیدکه خیلی براش وقت گذاشتید. گوارای وجودتون این برداشت محصول عالی‌.ایشالاکه درپناه خداهمیشه روبه پیشرفت وموفق باشید.بازم احسنت به همت بی وقفه شما.:hugs::hugs::clap::clap::clap::clap::clap:

3 پسندیده