چالش بزرگ زیبوک ، آبان ۹۷ (نظر خواهی برای کتاب های آبان) 📚

سلام دوستان
A picture of dorian gray و The little prince برای این ماه انتخاب شدن

هردوشون هم تو اپلیکیشن دهکده زبان موجوده

امیدوارم بهتون خوش بگذره با خوندنشون :blush:

4 پسندیده

سلام
ایول عااالیه :smiley::smiley:

بچه ها راستی آماردهی روزانه رو نفراموشین لطفا :star_struck:

5 پسندیده

من فصل اول Dorian gray رو خوندم
میخوام تا جمعه شب تمومش کنم :sunglasses:

4 پسندیده

The picture of dorian gray
خیلی کتاب با مفهومی هست. باید خوب روش فکر کنید.
the little prince
رو هم گویا همه آشنایی دارند باهاش.
موفق باشید

3 پسندیده

سلام
منم فصل اولشو خوندم ولی احساس میکنم چندسال پیش فیلمشو دیدم
همچین فیلمی نداریم؟
راستی فصل اول شازده کوچولو روهم خوندم

2 پسندیده

سلام، بله فیلم هم داره
منتهی من ندیدم فیلمشو

1 پسندیده

سلام مژده جان
من احتمال خیلی کمی داره بتونم روزانه آماربدم،چون چندتاکتاب دیگه ام دارم ممکنه تویه هفته هرچندروزشو به یه کدوم اختصاص بدم. اماهفتگی یاهر۱۰روزمیتونم. برنامه کلیم اینه که تویکماه تموم کنم امااینکه کدوم یک روچندروزه تموم کنم، بستگی به حوصله و فرصت وبقیه برنامه هام داره.

پس تواین ماه نمیتونم جزو انتخابهام قرارش بدم،چون دوباره دارم دنیای سوفی رو مرورمیکنم،درعین حالیکه خیلی ازخوندنش لذت میبرم بعضی قسمتهاش واقعانیازمنده مکث وفکرکردنه.تافرصت کنم برم چاپیشوبگیرم بادهکده میخونم،باضافه ی برفهای کلیمانجارووشاهزاده کوچولو. فقط کتاب اخیرو میتونم بادوستان همراهی کنم.
بامیدموفقیت وپیشرفت همگی

4 پسندیده

سلام صبا جان
هرجوور راحتی فدات :heart_eyes:

شاهزاده کوچولو ۴/۲۷

7 پسندیده

فصل اول

7 پسندیده

من دنیای صوفی رو دارم میخونم خیلی جذبم کرده ولی طبق برنامه کتابی که بالاترین رای رو اورد رو هم میخونم تا هماهنگ باشم با بچه ها.
راستی کاش همه یکدست کتاب میخوندیم, یعنی به بالاترین رای کتاب,
چون بقیه کتابها مثل شازده کوچولو و… در رای گیریه بعدی قرار نمیگیره و میمونه, پیشنهادم اینه یکدست بشیم, کتابای مورد علاقمونم کنارش بخونیم.

6 پسندیده

بله منم با همین موضوع موافقم
البته من قبلا شازده کوچولو رو خوندم، واسه همین دیگه نمیخونمش

اما اگه کتاب اول رو همه سعی کنن اولویت اول قرار بدن ،حس هماهنگی بیشتری ایجاد میشه

4 پسندیده

کاملا موافقم, زمانیکه کتاب انیمال فارم رو تقریبا همه یکدست میخوندن, خیییلی اولش برای من سخت بود ولی هماهنگیه بچه ها با هم باعث شد من وسطای ماه شروع کنم بخونمش,
کلا ایشاله اپ جدید کتابمونم اومد همین کارو کنیم, خیلی انرژی و شوق خوبی میده.

4 پسندیده

سلام اتوسا جون
عزیزم کیمیاگرو تموم کردین؟
میشه تحلیل و برداشتتونو بدونم؟

3 پسندیده

سلام, بله تموم کردم کتاب رو,
بهترین جمله یا خلاصه ترین جمله برای من از این کتاب این بود که
"بریم دنبال افسانه شخصیمون, به نشانه ها توی زندگیمون توجه کنیم, به طبیعت و صدای طبیعت با گوش جان, توجه کنیم, هر ادمی یه مسیری داره که باید پیداش کنه, و حرکت کنه به سمتش, در طی مسیر راههای انحرافی و اشتباه زیادن, اما اگر بتونی راه و مسیر مخصوص به خودت رو پیدا کنی تو کیمیاگری. "
البته برداشت من از این کتاب این بود, ولی واقعاً جملات بسیار قابل تاملی توش بود که نیازه به بارها خوندن و فکر کردن.
من خودم بازهم نیاز دارم بخونمش, مطلب زیاد بود و الان فراموشش کردم و اینا یادم مونده.
ایشاله مفید باشه براتون.
من حس خوبی گرفتم وقتی این کتاب رو خوندم و اینکه تو هر فرصتی سریع میرفتم میخوندمش.

3 پسندیده

دقیقا کتاب مسحور کننده ایه وچندبار هم بخونم خسته نمیشم از کتابش
برداشت شما هم کاملا به برداشت من نزدیک بود با یک نکته اضافی تر
که نه تنها نباید به مکتوب بودن ومحتوم بودن سرنوشت بسنده کرد و دنبال افسانه شخصی بریم بلکه باید در این مسیر با توکل به پیش بریم توی پاراگرافی که گفته بود
If I became a monster today, and decided to kill them, one by one, they would become aware only after most of the flock had been slaughtered thought the boy They trust me , and they’ve forgotten how to rely on their own instincts,because I lead them to nourishment.
ما که دیگه انسانیم وقدرت تغییر سرنوشتمون رو هم داریم خوشبختانه… البته با توکل!!! :wink:

4 پسندیده

دقیقا, من اینو فراموش کرده بودم.

1 پسندیده

اینم امار امروز من

7 پسندیده

شاهزاده کوچولو ۹/۲۷

7 پسندیده

۴ فصل اول

7 پسندیده

1 چپتر وقت کردم بخونم ://////

8 پسندیده