تولدت مبارک Fatemeh_Winchester 🎂

خب اینا سوالای صندلی داغ من :smiley::smiley::rose::rose:

اول از همه یه بیوگرافی کامل از خودت بگو

دوست داشتی کجا زندگی بکنی؟ چرا؟

دوست داشتی در چه برهه ای از تاریخ زندگی بکنی؟

چه شخصیتی رو میخوای از نزدیک ببینی؟

بهترین خاطره زندگیت؟ بدترین خاطره زندگیت؟

فیلم مورد علاقت؟

اگه زمان رو به عقب برگردونی، دوست داشتی با کی بیشتر وقتت رو بگذرونی؟

اگه بتونی به آینده سفر کنی، دوست داری چه چیزهایی رو بدونی؟. @Fatemeh_Poodineh

اگه میتونستی ذهن یک نفر رو بخونی، کی رو انتخاب میکردی؟

دوست داری به کدوم سیاره سفر کنی؟

بقیه را هم بعدا می‌فرستم :face_with_hand_over_mouth::joy:

9 پسندیده

فاطِمه خانوم :princess:
خواهرِ مِهرَبون و گُلِ آقا فَرزاد تَوَلُّدِتون بِسیار هَپی باشه :birthday::rose::heart:
هَمیشه سَلامَت و شاد باشید :heart::rose:

پ.ن : بابَتِ تَوَلُّدِتون بِهِتون تَبریک میگَم وَ بابَتِ صَندَلیه سوزان بَراتون مُتاسِفَم :woman_facepalming::grin::fire:

آها آها
وَ اینکه پَرچَمِ اِسفَندیا خِیلی بالاست بَعله :grin::triangular_flag_on_post::checkered_flag::cancer:

8 پسندیده

باز بلا شدیا :joy: بذار یه شب بی خیال اصول و پایه باشه :face_with_hand_over_mouth::smiley::smiley:

6 پسندیده

چ کارای قشنگی از خودت رو میکنی خیلی خوشگلن :blush::relieved::rose::rose::rose::rose::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:

7 پسندیده

تولدت مبارک عزیزم :sparkling_heart: با آرزوی بهترینها :sparkling_heart:

7 پسندیده

مِرسی اَعظَم خانوم
شُما قَشَنگ میبینی کارامو :stuck_out_tongue_winking_eye::rose::heart:

4 پسندیده

فاطمه جون تولدتوون مبااارک باشه :birthday::birthday::birthday::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
امیدوارم بهترینها نصیبت بشه و به تمام خواسته های قلبیت برسی :rose:

7 پسندیده

مرسی اعظم جان :heart_eyes: این دو روز خیلی به من لطف داشتید فراموش نمیکنم :blush:

خیلی ممنونم نازی جان :sparkling_heart: چه عکس باحالیه :grin:

شما هم اسفندی هستید؟

خیلی ممنون الهام خانم :heart_eyes:

ممنونم سارا جان :sparkling_heart: :rose: :heart_eyes:

7 پسندیده

تولدت مبارک عزیزه جان :heart:
:heart: :heart: :heart: :heart:

Happy Birthday . You are so special in my life, not only for being my lovely sister , but also for being one of my best friends. Without you I would have not made this far. Dear sister , I wish you all the best on your Big Day and every day, may your life be full of joy, love and prosperity!

9 پسندیده

سلام فاطمه جان
تولدت مبارک عزیزم :kissing_heart::rose:
بهترین ها را برات آرزومندم همیشه دلت شاد و لبت خندون باشه :blossom::confetti_ball:

چقدر تولد داریم ما :grin: کاشکی نزدیک هم بودیم دعوت میشدم به جشن تولدا
حیف شد بوخودا کلی هم خوش میگذروندیم

7 پسندیده

سلام فاطمه خانم @Fatemeh_Poodineh
تولدتون مبارک باشه
با آرزوی سلامتی و بهترین ها برای شما :rose::rose::rose:

7 پسندیده

خواهش میکنم عزیزمی :blush::rose::rose::rose::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:
کاری نکردم، امیدوارم همیشه خوش باشید در کنار خانواده :smiley::smiley:

6 پسندیده

اسمم فاطمه ست. 22 ساله از تهران. عاشق فیلم و سریال نگاه کردن و طرفدار کی پاپ :blush: آدمی نیستم که زود ناراحت بشم پس هر سوالی داشتید راحت بپرسید

انگلیس ترجیحا لندن. شاید بزرگترین دلیلش هری پاتر باشه و اتوبوس های دوطبقه ش :grin:

نمیدونم سریال Downton Abbey رو دیدید یا نه ولی دوست داشتم تو اون زمان زندگی کنم. تقریبا صد سال پیش انگلیس

دی کاپریو یا جانی دپ

بهترینش وقتی بود که با دوست هام رفتم چیتگر. بدترین زیاد داشتم تو روز تولدم نمیخوام یادشون بیفتم :sweat_smile:

زیادن چند تاش رو میگم که اگه دوست داشتید ببینید.
Harry Potter. Fight club. Joker. Forrest Gump. Inside out
کلا من موزیک متن فیلم ها خیلی برام مهمه. این چند تا شاهکارن

با دوست های دوران دبیرستانم

آینده گروه مورد علاقه م رو. چون امکان داره دیسبند بشن

G dragon ولی احتمالا نمیشناسیدش

مریخ

7 پسندیده

سلام فاطمه خانم
تولدتون مبارک
بهترین ها رو براتون آرزومندم
شاد و موفق و سلامت باشید :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

6 پسندیده

سلام فاطمه جان تولدت مبارکا باشه. امیدوارم در ادامه‌ی مسیر زندگیت بهترین‌ها در انتظارت باشه :birthday: :birthday: :dancer: :cherry_blossom: :cherry_blossom:

کلا خوشم نمیاد از سوال پرسیدن ولی برا شما استثنا قایل میشم :grimacing:

چرا Winchester؟

7 پسندیده

از همین تریبون هم استفاده‌ی ابزاری بکنم :point_down:

دوستان خیلی مراقب خودتون باشید

دوستانی هم که مدرسه میرن، اگه حتی تعطیلم نشدید خودتون تعطیل کنید. دوستان دانشجو هم گیرم یه ماه، نهایت یه ترم عقب افتادید. خواهشا برگردید خونه‌هاتون. جون آدم از هر چیزی مهم‌تره.

مراقب خودتون باشید حسابی :cherry_blossom:

9 پسندیده

Omg, I never expected this beautiful cake. You know me well :heart_eyes: I’m so lucky to have a brother like you, That I can share my feelings and worries about everything openly and never be judged. Thank you for being by my side. Love you

سلام عزیزم خیلی ممنونم :sparkling_heart: آره واقعا ای کاش همه میتونستیم دور هم جمع بشیم

سلام خیلی ممنونم آقا مهران :rose:همچنین برای شما

سلام خیلی خیلی ازتون ممنونم :heart_eyes:

سلام ممنونم بابت تبریک و اطلاع رسانی :heart_eyes: همه مواظب خودتون باشید.
همونطور که گفتم من عاشق فیلم و سریال نگاه کردنم و اولین سریالم رو چهارده سالگی شروع کردم. وینچستر اسم دو برادر به اسم سم و دین هست. احتمالا اسم سوپرنچرال به گوشتون خورده. Supernatural چون برام خاصه هنوز از این اسم استفاده میکنم :blush:

10 پسندیده

دستم شکست :joy: :worried: چرا هیچکدوم از سوال ها مرتبط به زبان نیست؟

4 پسندیده

سلام فاطمه خانم عزیز @Fatemeh_Poodineh :rose::tulip::hibiscus::sunflower::blossom::bouquet::rose::tulip::hibiscus::hibiscus::sunflower::rose::rose::tulip::hibiscus::cherry_blossom:شب میلادتون ابتدا مبارک و بعد هم سرشار از عطر گلهای نرگس و شب بو :rose::tulip::hibiscus::sunflower::birthday::birthday::birthday::birthday::birthday::birthday::blossom::blossom::bouquet::cherry_blossom::rose::tulip::hibiscus::sunflower::blossom::bouquet::cherry_blossom::cherry_blossom:
هزاران سال باسلامتی، قلبی شاد، لبی خندان و خوشبخت و موفق در کنار خانواده ی محترمتون زندگی کنید :rose::tulip::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::hibiscus::blossom::bouquet::cherry_blossom::rose::rose::birthday::birthday::birthday::birthday::birthday::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::bouquet::cherry_blossom:

الهی جاده زندگیت هموار
آسمان چشمانت صاف و دریای دلت همیشه آرام و زلال باشد
و هیچ وقت از دنیا خسته نباشی عزیزدلم . . .
تولدت مبارک خانم گل :revolving_hearts::revolving_hearts::birthday::birthday::birthday::birthday::rose::tulip::hibiscus::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::sunflower::blossom::rose::tulip::tulip:

rtjk64k

unnamed

vgj

happy-birthday-1

همراه یک طلوع
در این خجسته یاد
در سالگرد بهاران هستیت
روزی که زندگی بر لبان تو بوسه زد
با صد خلوص
هم آستان دل، خواهم که بمانی
همیشه شاد
تولدت مبارک :rose::tulip::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::birthday::birthday::birthday::birthday::rose::tulip::tulip::hibiscus::birthday::birthday::birthday::birthday::rose::tulip::tulip::hibiscus::hibiscus:

8 پسندیده

امشبو بی خیال زبان :smile::smile::rose::rose::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:

5 پسندیده