تولدت مبارک Fatemeh_Winchester 🎂

سلام دوستان عزیز.

امروز تولد یکی دیگه از کاربران زبانشناسه.

فاطمه خانوم @Fatemeh_Poodineh خواهر آقا فرزاد خودمون.

براتون بهترین هارو آرزو دارم و امیدوارم به همه آرزو هاتون برسید.

image

21 پسندیده

به به تولدت مبارک فاطمه جان, سالهای سال سلامت باشی در کنار خوانوادت. :star::star::star::gift_heart::gift_heart::balloon::tada::balloon::tada::balloon::tada::balloon::tada::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::tada::balloon::tada::tada::tada::tada::tada::balloon::balloon::balloon::gift::gift::gift::gift::gift::gift::tada::balloon::tada::balloon::tada::balloon::tada::gift::gift::gift::gift::tada::balloon::tada::gift::gift_heart::gift_heart::gift_heart::gift_heart::gift_heart::birthday::cake::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::tada::tada::tada::tada::balloon::tada::balloon::tada::balloon::tada::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::gift::gift::gift::gift::gift::tada::balloon::tada::balloon::tada::balloon::balloon::balloon::balloon:

11 پسندیده

سلام
تولدت مبارک …

image

چه باحاله ادم کسی رو که نمیشناسه و ندیده (و تو یه گروه مجازی باهاش اشنا شده ) تولدش رو تبریک بگه .
خود همین هم لذت داره . :wink:

14 پسندیده

سلام فاطمه جان تولدت مبارک :confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball:

براتون عمر طولانی بهمراه شادی وسلامتی وموفقیت در تمام عرصه های زندگی رو آرزو دارم :rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

9 پسندیده

تولد تولد تولدت مبارک. :kissing_heart: :tada: :tada: :gift:
بهترینارو برات ارزو دارم فاطمه عزیز و لب خندون و زندگی اروم و شاد.

10 پسندیده

سلام فاطمه جون
توووووولدت مبارک باشه :sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:
امیدوارم امسال زندگیت پر بشه از اتفاقای عاللللللی :kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

10 پسندیده

خیلی ممنون آقا کامبیز تولد مادرتون هم مبارک امیدوارم سایشون همیشه بالاسرتون باشه و سلامت باشن :blush: :balloon:

6 پسندیده

خیلی ممنونم آتینه خانم :blush::blush::heart_eyes:

4 پسندیده

خیلی ممنون :blush:

@sara999 ممنون سارا جان همچنین :blush::rose::rose:

@Hengam1 ممنونم برای شما هم بهترین هارو آرزو دارم :relaxed::rose::kissing_heart:

@fdoosti سلام فاطمه جان مرسی :heart_eyes::blush::kissing_heart::kissing_heart:

5 پسندیده

تولدت مبارک
جیگر منی تو :heart_eyes: :kissing_heart: :kissing_heart::clap: XOXO
ایشالا تولد 120 سالگیتو ببینم :heart:
خوشحالم که خواهر با پشتکار و هدفی دارم
بهت افتخار میکنم :star_struck: :hugs:

اینم یه کیک با سلیقه خودم :joy:

south-park-tv-shows-cakes-mumbai-23

12 پسندیده

راستی یادمون رفت سوال بپرسیم, مژده جان کجاااااییی؟ سوال من اینه که دادشت بزرگتره یا خودت؟
تا حالا با هم دعوا کردید سر یادگیری زبان؟

7 پسندیده

عه من فککردم خودشون :joy::expressionless:
آخه
کیک یزدی ک یکم خامه زده روش هم شد کیک تولد ؟ :smirk:

به این میگن کیک تولد :smirk::point_down:

به به فاطمه جان @Fatemeh_Poodineh
تولدت مباااااارک :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

ایشالا تولد ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰
سالگیت :heart_eyes:
نوروزت هرروز
هرروزت نوروز
نوروزت پیروز
پیروزتم هرروز :heart_eyes::heart_eyes:

امیدوارم امسال بهترین سال زندگیت باشه :sparkling_heart::heart:
و حال دلت همیشه خوب باشه :heart_eyes:

13 پسندیده

دقیقا کجایی!
همینجام :blush::v:

بعله
و الان هم زدیم کانال مشاور خانواده :joy::joy::neutral_face:

4 پسندیده

سلام فاطمه خانم عزیز. تولدتون مبارک
روز و روزگارتون خوش
و دلتون از
شادی لبریز باشه

10 پسندیده

فدااااات عشقییییی :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::rose::rose::rose::rose::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: همیشه باشی :smile::relaxed:

4 پسندیده

من متولد 76 ام کوچیک ترم :smiley: نه تا حالا سر زبان دعوا نکردیم . یه کوچولو :joy::grin: :see_no_evil:

5 پسندیده

واای مرسی مژده جان چه کیک قشنگی :heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart: ممنونم امیدوارم همه بهترین سال زندگیشون باشه و شاد وسلامت باشید :relaxed::hugs:

4 پسندیده

Happy birthday to you!

Happy-Birthday-Wishes-1

9 پسندیده

مرسی فاطمه خانوم :rose::rose:

ما اهله خودنمایی نیستیم. در حد توانمون مایه میزاریم :sunglasses::sunglasses::joy::joy:

مرسیییی :grin::grin::grin::grin::grin:

جای شما خالی دیشب تولد گرفتیم :birthday::birthday:

8 پسندیده

سلام فاطمه جان تولد شمارو دیر رسیدم تبریک بگم …
تولدت مبارک عزیزم امیدورام لحظه لحظه از زندگیت لذت ببری و به تمام خواسته های دلت برسی :rose::rose::tada::tada::tada::purple_heart:

6 پسندیده