لغت جدید توو این درس برام زیاد هست

با سلام به نظر من لغت جدید توو این درس زیاده و وقتی گوش میدم مسلما متوجه تلفط لغات جدید نمیشم و کمتر متوجه مفهوم درس به طور کلی میشم،چون چندین بار گوش کردم فقط یچیز کوچیک کلی تونستم برداشت کنم،توو اینجور مواقع که لغات جدید زیاد هستش میتونم بعد چندبار گوش کردن متن رو بخونم یا همزمان با گوش دادن نگاه کنم متن رو؟لطفا راهنمایی کنید

======================
این تاپیک مربوط به درس «داستان انگلیسی خرگوش و لاکپشت» در اپلیکیشن زبانشناس است (دوره «داستان های بچه گانه»، فصل «بسته ی چهارم»)

1 پسندیده

سلام به نظر من شما کلا برید سراغ منبع " دروس پایه انگلیسی بدون تلاش"

راهنمای استفاده ازش هم اینجا شرح داده شده

3 پسندیده

سلام من در این موارد یه پاگراف رو میخونم و تمرین میکنم مسلط که شدم بعد پاراگراف بعدی رو ادامش میدم تا اخر اینطوری متن کسل کننده و خسته کننده نمیشه واسم…

1 پسندیده

سلام ممنون از راهنمائیتون…مطالعه ی این دوره هارو که فرمودین چه تاثیری داره؟من اون داستان رو توو خستگی گوش کردم که هیچی متوجه نمیشدم ولی بعدش گوش کردم خداروشکر دیدم تعداد لغت جدیدش مثل داستانای قبلی هستش…ولی بنظر شما مطالعه ی دوره های اقای ای جی هوگ رو اول انجام بدم بعد برسم به این داستانها؟نمیدونم چرا با این جوابتون اعتماد بنفسم پائین اومد :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:چونکه از وقتی که این داستانارو شروع کردم خودم احساس رضایت میکنم و خوشم اومده از این شیوه و یادگیری حتی جمله سازی…

2 پسندیده

من از اول از داستانهای کودکانه شروع کردم دایره لغاتم خیلی پایین بود در حد 50-60 عدد.به لطف زبان شناس بعده چهارماه خرده ای چند ده برابر شده این لغات(در حدود 2500لغت).همین داستانهای کودکانه موتور یادگیری زبان انگلیسی را برام روشن کرد.همین درسی که گفتین یادمه حتی نمیتونستم تکنیک سایه را روش اجرا کنم بعده 70-80 روز که سراغ داستانهای واقعی وسطح دو رفته ام چندروز پیش برحسب اتفاق سری به داستانهای کودکانه زدم همین درس گوش دادم دیدم خیلی راحت میتونم برابر با گوینده داستانو تکرار کنم.پس شما هم عجله نکنید سعی کنید همین داستانهای کودکانه را زیاد گوش کنید بعده زیاد گوش دادن و خواندن داستان خود بخود براتون خیلی آسون خواهد شد
موفق باشید

9 پسندیده

همت شما قابل تحسین هست.
به عنوان پیشنهاد در چالش لتس تاک و چالش رایتینگ شرکت کنید که همزمان همه مهارتها تقویت بشه. نگران گرامر هم نباشید حتما با حضور در این چالشها گرامرهای کاربردی تر زودتر یاد خواهید گرفت.

3 پسندیده

من شروع زبان آموزیم با همین دوره بوده.

اگه سطحتون براش مناسب باشه و تلاش کنید پیشرفت قابل توجهی میکنید باهاش.

نه والا نیاز نیست.

دوره های ای جی ضعیف نیستن که. :grin: از تکنیک TPRS استفاده می کنن که می تونید دربارشون اینجا بخونید

به نظر من با این تکنیک زبان یاد بگیرید موفق تر خواهید بود.

نه خب ببینید، اینا یه پیشنهاده. اعتماد بنفستون نباید پایین بیاد که :grin:

من رو حساب تجربه شخصی خودم گفتم فقط.

اگه اون داستان هارو دوست دارید می تونید بخونید و لذت ببرید. اصلا هیچ اشکالی نداره.

بهترین پیشنهادی که میشه داد اینه که صبر کنید و کم کم پیش برید. کم کم ذهنتون با زبان آداپته میشه و لغات رو بهتر و بهتر متوجه میشه.

2 پسندیده

مرسی از شما
متاسفانه هنوز نمیتونم تو این چالشها شرکت کنم.هنوز خیلی از قواعد را نمیدونم.گذشته ای فعل ها و…به آنصورت تو ذهنم جا نیفتاده حقیقتش نمیتونم جمله بسازم.فعلا همین جوری میرم جلو ببینم چی میشه

2 پسندیده

مهم نیست در تالار به اشتراک بگذارید فقط جهت بکار بردن لغتهایی که یاد گرفتید برای خودتون با چالشها همراه بشید.
موفق باشید

4 پسندیده

این چالش هاییی که ازش صحبت میکنید دقیقا کجاست؟من فقط داستان میخونم با کلمات کماکان آشنایی دارم

1 پسندیده

سلام

4 پسندیده