لتس تاک (پلاتو)

سلام نسیم جان.خیلی خوب بود.خیلی خوبه که بداهه حرف می زنید.من هم دارم سعی میکنم کم کم لتس تاک هام رو به سمت بداهه حرف زدن کامل ببرم.

1 پسندیده

تازه دنبال جا میگردی واسم؟؟
میشینم همون جا همیشگی :unamused:
بطن راست :sunglasses:
واسه فاطمه هم سرخرگ ششی جاگرفتم :joy:

2 پسندیده

سلام عزیزم قربونت لطف داری . :rose:
من نمیدونم شما الان درس چند قدرتین یا از کدوم بسته استفاده می کنین. ولی حدسم اینه سطح زبانیت عالیه. لتس تاکاتم که عالی تر. فقط کم کم سعی کن به جای متن کامل مثلا چند تا کلید واژه بنویسی بعد سعی کنی بهم ربطشون بدی اوایل سخته ولی بعد درست میشه. من خودم بشخصه خیلی تنبلی کردم در مسیر یادگیری و فالبداهه گفتن وگرن باید سطحم خیلی بهتر از اینا بود. ولی خب بازم خددا روشکر ادامه میدیم :heart_eyes::joy: موفق باشی بانو

بطن راست قبلا رزرو شده :joy: بعدشم به نظر @fdoosti با اون هیبت تو سرخرگ جا میشه؟ :roll_eyes::joy:
در کل مرسی روحم شاد شد :heart_eyes:

1 پسندیده

من درس 6 قدرت هستم.الگوها.
بله باید سعیم رو بیشتر کنم.من همیشه یک دید منفی به زبان داشتم.ولی الان با علاقه می خونم.قبلا از این که چند تا لغت بلد نبودم تو متن ناراحت می شدم.اما الان به لغتایی که بلدم نگاه میکنم.در مورد گرامر هم که همیشه مشکل داشتم الان بی خیالش شدم.

1 پسندیده

ای جان خب پس حله هنو اولای مسیرید اصلا نباید به خودت رنج و سختی وارد کنی . افرین لذت بردن رو بزار اصلو
و اینکه اره توجهت رو به گرامر کم کن چون باعث میشه مدام تحلیل کنی متنو و روند یادگیریت کند بشه.
ولی خب یه توصیه دارم. من یه ایرادی که در خوندنم داشتم این بود خیلی کم به بخش pov توجه داشتم البته از درس 9به بعد قدرت این قسمت اضافه میشه.
حتما سعی کن متمرکز بخونی.
و اینکه برای شروع فالبداهه نظرم اینه فعلا از داستان های mini استوری قدرت استفاده کنی. یعنی وقتی گوش دادی برای خودت باز گو کن. این بازگو کردنم موتور محرکی برای باز شدن کلامه.
در کل هم این واقعیت وجود داره که هر کسی تم خاصی برای یادگیری داره ایشالاه با تم خاص خودت بتونی بهترین بهره برو ببری . سووالی بود در خدمتم :heart:

1 پسندیده

برو خونتون :neutral_face::neutral_face:
فقط قبلش بیا پی وی :unamused:

هیبتی نداره بچم
تازشم ایییینقد منعطفه :joy:
جامیشه خیالت راحت

2 پسندیده

6 پسندیده

:clap::clap::clap:
به نکته خوبی اشاره کردین من یادم رفته بود اینو بگم که برای گذر ار پلاتو باید مسیر یادگیری رو جذاب کنیم اره دقیقا با خوندن کتابای جذاب و موضوعات جذاب . و این دقیقا همان کاری هست که ای جی در موضوعات بسته قدرتش گنجانده.
مرسی از تبادل تجربه و حسن نظرتون :rose::rose:

2 پسندیده

درست میشه
اذیتش نکن :joy:

1 پسندیده

اتفاقا بطن مطن برا چاقالو هاست
قد بلندا فقط رگ مگ :joy::joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده

عه پس قبلیو اشتباههی فرستادم بطن راست/ :joy::joy:

1 پسندیده

اوه قبلی بعدی هم بودو خبر نداشتیم ! :smirk:

@fdoosti