لتس تاک (پلاتو)

با موزیک متن

بدون موزیک متن

سلام موضوع امروز درباره برخوردن به پلاتو در مسیر یادگیری است. که قبلا آقا کامبیز نوشته ای رو در این بار داشتن که لینک میکنم.
همچنین لینک دانلود کتابی که ای جی در درس ۲۵ معرفی میکنه براتون میذارم
موفق باشید.
بحث و گفتگو « چگونه با پلاتو ها (درجا زدن در یادگیری) کنار بیایم »
لینک دانلود کتاب معرفی شده در درس 25 قدرت

پ.ن: از اینکه موسیقی متن بالاس عذر میخام من اینبار با تب لتم ضبط کردم نفهمیدم صدای لب تاب اینقدر بالا میفته.

12 پسندیده

به به عاااالی بود عزیزم راستش یه چند وقته وقت نکردم لتس تاکارو گوش بدم اینو گوش کردم کلی تغییر دیدم تو لهجه و صحبت کردن خیلی بهتر و عالی تر از قبل شدی موفق باشی نسیم جان :blush::heart::tulip:

2 پسندیده

نسیییییییم, هی ادیتش کن پستتو, هی منم از اول گوش میدم باز میرسه به یه جایی از متن باز ادیتش میکنی. :joy::joy::joy::joy::joy::joy:

3 پسندیده

ممنونم محدثه جان مرسی که گوش دادی و ممنون از لطفت . ایشالاه به زودی صدای تو رم بشنویم :rose::rose:

عه ای جان خو نمیدونستم در جا از تنور در نیومده هستن کسانی که بگوشن. مرسی الان میتونی با خیالت راحت بگوشی ادیتام تمومید. :joy:

4 پسندیده

خیلی عااااالیه, دارم گوش میدم,
خودت هم اشاره کردی که صدای اهنگ بالاس, ولی در کل خیلی عاااالی بودی, هم تلفظت بهتر شده و حسش کردم هم مکثت کم شده,
عاااالی بودی

3 پسندیده

با لب تاب رو پخش بود من با تب لت داشتم می ضبطیدم ولی نمیدونم چرا صدای اهنگ بیشتر افتاد. مرسی که تحمل کردین :relaxed:

جدی؟ مرسی از حسن نظرت آتوسا جان. ایشالاه به زودی صدای شمارم بشنویما. :rose::rose:

2 پسندیده

والا من ضبط کردم صدامو از یه هفته پیش, اما نزاشتم, نمیدونم چرا.
ولی کاملا و بدون تعارف گفتم خیلی خوب حرف زدی خیییلی تغییر کردی, دایره لغاتت هم بیشتر شده

2 پسندیده

کتابی رو که ای جی معرفی کرده رو خوندین؟
من انقدر صدامو نزاشتم نمیدونم چرا فکر میکنم درگیر پلاتو شدم و تغیییری نکردم. :cry:

2 پسندیده

حتما بزار برامون

نه من تازه دیدم این کتابو. فقط یادم بود قبلا اقا کامبیز یه متن راجب پلاتو داشت وقتی داستم میخوندمش دیدم عه دوستان قبلا فایل کتابو یافتن گفتم اینجا بزارم.
خودم حتما میخونمش.
ایشالاه دوستان بتونن فایل صوتیشم بیابن اگه هست نور علی نور میشه :grin:

3 پسندیده

به به دختر اکتیو بابا :heart_eyes::joy::joy::blue_heart:
دمت گرم رفیق
ماشالا رو دور پیشرفتی :ok_hand::ok_hand::ok_hand:

2 پسندیده

منم دانلود کردم که بخونمش, ممنون که لینکشو گذاشتی.

2 پسندیده

سلام عزیز بابا
مرسی گوشیدی بابا
فداتم هانی :joy::heart_eyes::rose::rose:

خواهش گلم

میگم دوستان من یبار دیگه بدون موزیک ضبط کردم اونم میزارم :joy:

3 پسندیده

داشتم میگوووووشیدم :neutral_face::neutral_face::neutral_face:

3 پسندیده

بی موزیک با موزیک فرق نداره هانی
تو نامبر وانی در کل :heart:

3 پسندیده

گوشیدنش قط شد خووووو

3 پسندیده

عااا قشنگ تو حس بودم باآهنگ :expressionless::neutral_face:

2 پسندیده

:joy::joy:
اقا من تازه خدایی امروز فهمیدم هر تغییری بدم درجا واسه شما هم اعمال میشه فکر کردم حتما باس رفرش کنی صفحه رو
چه حالی میده پس هی ادیت کنم هی قط شه گوشیدنتون :joy::joy:مردم ازارم خودتی

:rose::heart_eyes::heart_eyes::heart::heart: اووووووف یکی منو از رو ابرها بیاره پایین :joy:

2 پسندیده

عااالی عااالی
بااااریک
سیرصعودیه کی بودی تووو؟؟!! :joy::joy::heart_eyes:
من ب تو می افتخارم با تمام افتخارم :sunglasses::heart_eyes::joy::joy::clap::clap::clap::clap::clap:
دمت گرم

2 پسندیده

:thinking::unamused::joy::joy::joy:

@fdoosti بنظرت چیکنیم؟؟
راهی هست؟؟

:joy::joy::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: ای جانم کجا جا بدم این همه افتخار رو.
فداتم رفیق :joy::heart_eyes::heart_eyes::heart:

@fdoosti عا به نظرت چیکار؟ :joy:

2 پسندیده