چالش let's talk « عالی بودن» + ویدئو

image

سلام خدمت دوستان عزیز.

امروز درباره یکی از ذهنیت های معروف با هم صحبت میکنیم. تا به حال به اینکه در چیزی عالی بشید فکر کردید؟

آیا همچین چیزی ممکنه؟

در ویدئو امروز درباره این موضوع صحبت میکنم و خوشحال میشم شما هم نظرتون رو بگید.

18 پسندیده

سلام آقا کامبیزپرتلاش ونستوه،(نستوه به معنی خستگی ناپذیر،این لغتوخیلی دوست دارم وخیلیم کم بکارمیبرم،چون این روزاآدمای خستگی ناپذیر کم میبینم،اکثرادوست دارند،خیلی زودبه همه چیزوازنوع عالیش برسند)،اماخب همونطور که شماهم خیلی عالی بهش اشاره کردیدوتوضیحاتتون کامل بودمثل همیشه
هرچیزی روکم کم میتونیم بهش برسیم ودراون پیشرفت کنیم."ماخدانیستیم،بنابراین کامل نیسیتم،انسانیم "این جمله تون خیلی حس خوبی بهم داد.ایشالاکه همیشه روبه پیشرفت باشیم همگی. واقعاارایه عالیی داشتید.خداقوت. موفق وسربلندباشیدهمیشه.

4 پسندیده

سلام
اولش حس کردم کلیپ مجید یحیایی میخوام میبینم :joy::clap::clap::clap::clap::clap:
عالی و خلاقانه بود :clap::clap:
طرز حرفیدنتونم که دیگه … :ok_hand::ok_hand::ok_hand:

احسنت
موفق باشید :clap::clap::clap::rose:

4 پسندیده

عالی بودن یعنی هر روز بهتر از روز قبل خودت بودن :blush:
با این تفسیر عالی بودن میشه تلاش آقا کامبیز برای موفقیت
خیلی خیلی خوب بود :v:
آفرین به شما:clap::clap::clap::clap::clap::clap:

4 پسندیده

سلام
در توصیف این همه پیشرفت وموفقیت فقط میتونم بگم شما که دیگه…
عالی تر از عالی :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:
لایق لایک طلایی :star2::star2::star2::star2:

آقا کامبیز دیدن موفقیتهای شما واقعا مارو امیدوار به ادامه این مسیرکرده. براتون آرزوی موفقیتهای بیشتری رو دارم… :rose::rose:

4 پسندیده

ممنونم از صبا خانوم گرامی که همیشه به صداها گوش میدین و از نظاراتتون همیشه مارو بهره مند می کنید.

واقعا وجودتون باعث خوشحالی و افتخاره منه. :rose::rose::rose:

بله من خودم همیشه سعی میکنم به دوستانم این راهنمایی رو بدم که هیچوقت به دنبال عالی و بی نقص شدن نباشند چون واقعا غیر ممکنه. ولی خب متاسفانه یکم جامعه تنبله و دنبال بهترین روش و بهترین راه حل برای سریع به کمال رسیدن هستند.
من حتی سابقه داشته ازم پرسیده بشه تو یه ماه برای ازمون دکتری آیا امکانش هست آماده شدن؟ بعد اون شخص بنده خدا سطحش از دروس پایه انگلیسی بدون تلاش هم ضعیف تر بود.
این موضوع منشا چیزای زیادی می تونه باشه. یکیش سیستم آموزشی و دیگری رسانه های مختلف از جمله تلویزیون و ماهواره ها و… هستند که این ایده غلط رو تو مردم ایجاد کردن.
و یه عده از این وضعیت سو استفاده میکنن و راحت جیب اینجور مردمو خالی میکنن.
به نظر من هر کسی که برای سوالات دشواری مثل چگونه عالی شدن؟ راه حل ساده ارائه بده باید ازش ترسید.

مجید یحیایی دیگه کیه :grin:
با خواننده های خز :smirk:

زنده باشی مژده خانوم گرامی. شما همیشه لطف داری :grin::rose:

ممنونم فاطمه خانوم. ما از بزرگانی مثل شما یاد میگیریم :rose::rose::rose:

زنده باشی سارا خانوم گرامی. شما هم مثل همیشه حامی و مشوق بنده بودید و لطفتون همیشه شامل حال بنده شده.

امیدوارم همیشه موفق و پاینده باشید :rose::rose:

5 پسندیده

خیلی ممنونم ازلطفتون. بنده هم بعنوان یه هموطن به وجودشماهاافتخارمیکنم.

واقعا همینطوره.البته بایدگفت متاسفانه،چندسال قبل یه تحقیق درباره مشکلات روحی،روانی میخواستم انجام بدم دنبال کتابای مختلف بودم،یادمه یکی ازکتاب
اسمش این بود:درمان افسردگی در۱۴روز :roll_eyes:، اونوقت یه روانشناس یامشاورحداقل باید۴سال درس بخونه تامجوزراهنمایی و مشاوره داشته باشه ،اونوقت بعضیهادرعرض ۱۴روزمیخوان یه فردافسرده رودرمان کنن.درموارددیگه هم همینطوره،تغذیه،رژیمهای چاقی ولاغری،برخی باعنوان طب سنتی گیاهی برخی هم باعناوین دهن پرکن علمی. برخی هم یاددادن زبان درکمترین زمان. هروقت چنین تبلیغاتیومیبینم یاداین نکته حکمت آموز سعدی میافتم که فرموده:
هرچه زودبرآید،دیری نپاید. هرچه دیرآید،خوش آید. مصداق صحبت بجای شماست،واقعابایدتردیدداشت ازکساییکه وعده زودرسیدن به اهداف مهم بلندمدت رومیدن. خیلی خوشحالم میبینم دوستان باین فرهیختگی وفهمیده ای مثل شماهادارم. ازصمیم دل برای شماوهمه دوستان خوبم آرزوی موفقیت پایداروهمیشگی دارم. درپناه خدا

3 پسندیده

11 پسندیده

11 پسندیده

6 پسندیده

7 پسندیده

3 پسندیده

3 پسندیده