Let's talk (Beliefs)

سلام به همه دوستان عزیز
امیدوارم این روزها حسابی بهتون خوش گذشته باشه.
تو این قسمت دیدگاه خودم رو نسبت به درس باورها از درس قدرت گفتم خوشحال میشم که گوش کنید و نظرات خودتون رو بگید. البته وسط ضبط یه دفعه پیام اومد رشته کلام از دستم خارج شد بعد هم اصلا موقعیت دوباره پیش نیومد که دوباره ضبط کنم. بابتش ازتون معذرت میخوام :sweat_smile: و صمیمانه هم از وقتی که میذارید و گوش میدید تشکر میکنم
121323
:hibiscus::cherry_blossom::sunflower:

9 پسندیده

سلام ثریاخانوم.شماخیلی خوب صحبت میکنید.آفرین. نظرتونودرباره باورهابخوبی ارائه دادید.خداپدرتونوحفظ کنه وسایه اش بالاسرتون باشه.خیلی عالیه که دیدتون نسبت به یادگیری ازگرفتن نمره خوب ومقایسه کردن بادیگران،به یادگیری و تلاش بیشترتغییرکرده.منم یه مدت کوتاه وقتی کلاس زبان میرفتم،نمره برام مهم بودوفکرمیکردم ملاک سنجش معلومات گرفتن نمره بالاهست.البته چون خیلی زبانودوست داشتم ودارم. اماخیلی وقته که معتقدم معلومات ودانش یه نفرهرگزبانمره سنجیده نمیشه.مهم پیشرفته وتلاش درجهت افزایش دانشمون.براتون موفقیت هرچه پربارتروسلامتی آرزو میکنم.:hugs::hugs::hugs::hugs:

2 پسندیده

سلام
چقدر خوب و با آرامش صحبت میکنی :ok_hand::heart_eyes:
واقعا عالی بود :clap::clap:
تلاش و پشتکارت
واسه رسیدن به هدفت واقعاااا جای تقدیر داره :clap::clap:
تلفظاتم خیلی دوست داشتم :heart_eyes:

موفق باشی :heart_eyes::rose:

2 پسندیده

سلام به شما بانوی بزرگوار. بی نهایت از این انرژی که بهم دادید ممنونم خیلی خیلی متشکرم. ان شاءالله خداوند پدر و مادر شما رو هم براتون حفظ کنه و آرزوی موفقیت روزافزون برای شما و همه بچه ها دارم. بله جدا تلاش و پیشتکار خیلی با ارزش تر از نمره است من خودم اعتقاد دارم اگه تلاش کنم و اگر هم به اون چیزی که خواستم به هر دلیلی نرسیدم حداقلش میتونم بگم تمام اون چیزی که در توانم بوده رو انجام دادم و شرمنده خودم نیستم.

2 پسندیده

خیلی ممنونم ازشمادوست عزیزم.شماخودتون ماشاالله پرازانگیزه و انرژی هستید.واتفاقاخیلیم خوب بالهجه صحبت میکنید.ممنونم ازدعای قشنگتون.پدرم عمرشونودادندبه شما.خداهمه ی رفتگان خاک رورحمت کنه.مرسی خوشحالم دیدگاه قشنگی داریدوپیشرفت وتلاش ازهرچیزی براتون مهم تره.آفرین.بسیارعالی:clap::clap::clap::clap::clap:.

1 پسندیده

ممنونم مژده خانم یک دنیا تشکر
امیدوارم در لحظه لحظه زندگیتون همینطور شاد و پرانرژی باشید و بهترین ها نصیبتون بشه. بازم از وقتی که گذاشتید ممنونم:blush::bouquet:

3 پسندیده

سلام ثریاخانوم.خییییلی عالی بود.تبریک میگم.موفق باشین🌹

1 پسندیده

خدا رحمتشون کنه.

متشکرم💜

2 پسندیده

سلام. خیلی ممنونم متشکرم.
ان شاءالله شما هم همیشه موفق و موید باشید

1 پسندیده

ممنون عزیزم بابت دعای قشنگت
همچنین شما :rose:

اختیار دارید
باعث افتخار واسم همچنین دوستای خوب و فعالی دارم :rose:

2 پسندیده

خیلی ممنونم.

خواهش میکنم. زنده باشید وموفق:blush::blush::blush:

2 پسندیده

8 پسندیده

سلام
بسیار عالی بود
من فقط بعضی کلمه ها رو به خاطر اون موزیک خوب متوجه نمی شدم. کاش متن رو هم گذاشته بودین.

2 پسندیده

Hi
You are right. but actually, if the messages had written in English, nobody would have read them at all. Because of grammar mistakes, spelling, and etc.
.Although they are written in Persian, Lots of them never read by guys.

ببین اینجوری میشه. حالا اگه منظور منو متوجه شدی
و من تونستم منظورم رو برسونم باید طبق گفته شما عمل بشه.:smile:

2 پسندیده

6 پسندیده

سلام ثریا خانوم من نظرمو درباره وویستون گفتم و درباره تجربیات خودم درباره مترجمی، اعتقادات و مقایسه کردن گفتم.

ایشالا که همیشه موفق ببینمتون :rose::rose:

5 پسندیده