چالش let's talk « چگونه حداکثر استفاده را از چالش let's talk ببریم؟ »

سلام خدمت دوستان عزیز.

همه میدونید که من با زبانشناس و همین چالش مکالمم رو بهتر کردم. در این ویدئو من درباره گام و ترفند صحبت میکنم که بهتون در گرفتن حداکثر بازده از let’s talk ها کمک کنه.

13 پسندیده

Ok let me doing your offer…
Thank you mr kambiz⚘⚘⚘
I realy enjoy to sea and hear your video and learn a lot of things…:tulip::tulip::tulip:
I agree with your opinion and of course try to use that for improve learning english.:wink:
You are my model role to learning…:heart_eyes::heart_eyes:

3 پسندیده

سلام آقا کامبیز
طبق معمول عالی و بموقع بود.جای خالی همچین آموزشی حس میشد
من واقعا چیزای زیادی از این ویدیو ها یاد میگیرم و همیشه کامل گوش میدم و واقعا از اینهمه پیشرفت لذت میبرم مثلا همین چند روز پیش یه جمله تو وویسم گفتم که همش فک میکردم اشتباهه و الان درستش رو اینجا متوجه شدم

فقط یه نکته که حیفم اومد نگم چون میدونم زحمت زیادی پشت این ویدئوها هست و شما خودتون تو این زمینه صاحب نظرید اینه که نکته های خوبی رو که اشاره میکنید فهرست کنید .حالا یا روی یه وایت برد یا لپ تاپ یا به صورت متن جدا از ویدیو
این موصوع کمک زیادی به موندن تو ذهن مخاطب میکنه

ولی واقعا عالی بود

واقعا ممنونم و دست مریزاد

3 پسندیده

3 پسندیده

2 پسندیده

thanks, Mr.Hojjat I really, really appreciate your comment about me being a role model.

I think all of us are role models in life.
I’m sure you’re a great role model in some aspect and you’ll teach us in the future :rose::rose::rose:

خواهش میکنم ثمین خانوم گرامی. :rose::rose: خیلی ممنونم ازتون بابت انرژی و حمایتتون. :rose:

صد در صد به نکته مثبتی اشاره کردید. بله همونطور که تو وویسم برای شما گفتم. حتماً حتماً حتماً از این به بعد هر چی یاد گرفتم رو لیست میکنم و از ایده عالی شما بهره خواهم برد :rose::rose::rose:

@a.bayani

@atineh1967

5 پسندیده

مرسی آقا کامبیز.
جدا از لتس تاک اینظور موارد رو هم بنظرم اگه به صورت مقاله ی فارسی هم تو تالار یا سایت زباشناس به اشتراک بزاری خیلی عالی میشه و بازدیدش هم بالا میره.هر چند کار وقت گیریه

2 پسندیده

سلام
نکات خیلی خوب و کاربردی ای فرمودید :ok_hand:

ممنون بابت به اشتراک گذاری همچین راه کارهایی که
عمل کردن بهشون صددرصد میتونه خیلی به هدفمون نزدیکترمون کنه و
صدالبته بعضیشون باعث کاهش استرسمون میشه :clap:

عالی بود
ممنون :rose:

2 پسندیده

سلام آقا حسین عزیز.
حتما این کارو میکنم.

البته زمان دقیق نمیدم. ولی قول میدم این کارو کنم. وقت گیر بودن و نبودنش هم زیاد مهم نیس. :rose::rose::rose:

ممنون مژده خانوم که گوش دادید :rose:
بله درسته :clap::clap:

3 پسندیده