تالار زبانشناس

دنبال پارتنر میگردی! اینجا آگهی کن

نحوه تماس : شماره واتس اپ :۰۹۳۸۹۳۹۷۳۴۶
سطح من : نزدیک به متوسط
سطح پارتنر : حدودا هم سطح و اگر هم بالا تر بهتر !
جنسیت پارتنر: مهم نیست!
مهارت : برنامه نویس front-end و رزمیکار و…!
توضیحات اضافی :
من کنکوری ۱۴۰۰ هستم و میخوام سطح زبانم رو با کمک دوستان به سطح بالاتری ارتقاع بدم !
به علاوه عاشق یادگیری زبان هستم و دوست دارم به طور کامل به زبان مسلط بشم !!
میخوام که باهم مهارت های مختلف رو کار کنیم

4 Likes

سلام من محسنم به‌لحاظ ترجمه و غیره خوبم و حدود یکسالی هست با زبان شناس روی اسپیکینگ کار میکنم و تمام ۶دفم قدرتمند تر کردن سطح اسپیکینگ هست چگونه میتونم با شما تماس بگیرم.

3 Likes

سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست عزیز
من در واتس آپ با شماره ۰۹۳۸۹۳۹۷۳۴۶ هستم ودر تلگرام هم با شماره ۰۹۹۱۶۶۱۴۸۷۵ هستم هر کدوم که برای شما راحت تر هست بنده در خدمت هستم !

3 Likes

:bookmark_tabs: فرم درخواست پارتنر زبان

:one: نحوه تماس: what’s up 09337183429

:two:زمان امتحان : Feb 2021

:three:سطح شما: advanced

:four: سطح پارتنر مورد نظرشما: advanced

:five:جنسیت پارتنر: no matter

:six: آزمون مورد نظر:(IELTS(ACADEMIC

:seven:مهارت : speaking

سلام دوستانی که در سطح 6.5 تا 7.5 آیلتس آکادمیک هستن و علاقه مندن تبادل دانش کنن، با من تماس بگیرن. بنده 3 سال پیش آیلتس 6 داشتم و در مالزی فوق لیسانس رو تموم کردم، برای مقطع دکترا نیاز دوباره به آیلتس بالای 7 دارم، باتشکر.

3 Likes

سلام وقتتون بخیر
چند تا سوال از شما داشتم !
میخواستم ببینم اگر اشکالی نداره بهتون در واتس آپ پیام بدم !؟
ممنون میشم پاسخ بدید !

2 Likes

۰۹۲۱۷۸۷۳۴۱۲
لطفا من هم اد میکنید

2 Likes

سلام . ظاهراً بنده در سطح شما هستم اگر مایلید بعنوان پارتنر با همدیگه مکالمه داشته باشیم

2 Likes

سلام . بنده متقاضی پارتنر در سطح متوسط هستم

2 Likes

سلام .وقت بخیر . بنده متقاضی پارتنر در سطح متوسط می باشم

2 Likes

نحوه تماس . واتس اپ ۰۹۱۷۷۷۰۴۴۹۱
سطح شما . سطح ۳ زبان شناس
سطح پارتنر مورد نظر … متوسط . سطح ۳
جنسیت … فرقی نداره

4 Likes

منم تازه نصب کردم دنبال پارتنر میگردم ک هم کارایی اپ و تالار رو بهتر یاد بگیریم هم زبانمون رو تقویت کنیم

4 Likes

من تاحالا پارتنری رو تست نکردم اگه کسی خاست سطح B1 به بالا بهم پی ام بده درحدروزی 10دقیقه مکالمه ویا من انگلیسی قدرت درس رهبران اشتباه میکنند هستم اگه کسی دوروبر این درس بود میتونیم باهم درساروپیش ببریم

4 Likes

من دنبال یک پارتنر میگردم

سطح:A2
برای تقویت هر ۴ تا مهارت انگلیسی

4 Likes

سلام میشه بگی سطح زبانت در چ حدیه؟ ‌‌‌ من خودم تازه شروع کردم وای برنامه سطح منو متوسط ارزیابی کرده. در کل سه ماهه برنامه رو دارم ولی ب طور جسته و گریخته خوندم

4 Likes

سطح A2 یعنی چی تو برنامه ک من این مدا سطح بندی ندیدم اگر تو برنامه هست لطفا راهنمایی کنید

4 Likes

سطحA2 منظورت اون دسته بندیه ک بر اساس دایره لغات هست ک میشه ۲۰۰ لغت

5 Likes

نه سطح من فرا مبتدی است

3 Likes

از نظر من خوبه چون میخواستم بدونم بالاتر نباشی ک خدای نکرده دست و پا گیرت نباشم منم از نظر خودم مبتدی هستم ولی نمیدونم چطو برنامه با یک یا دو سوال گفت متوسط

4 Likes

A1 A2
B1 B2
C1 C2
این ترتیب بندیه
A2 نزدیک متوسطه

3 Likes

سلام دوستان
من سطح سوم زبان شناسم یعنی تازه وارد سطح سه شدم.از لحاظ رایتینگ و اینا قوی ام ولی میخام بتونم روون صحبت کنم.کسی هست بتونیم با یه برنامه دقیق پیش‌بریم؟
ترجیحا خانم باشه

6 Likes