تالار زبانشناس

دنبال پارتنر میگردی! اینجا آگهی کن

دنبال پارتنر میگردی! اینجا آگهی کن
0

سلام به دوستان زبانشناس
چند وقتی میشه که دیدم دوستان دنبال پارتنر میگردن تا همراه هم یادگیریشون و انگیزشونو ببرن بالا و صدالبته با خودم فکر کردم که فرصت خوبیه که دوستان بیان و پارتنرشون رو با تمام ویژگیهایی که میخوان و ویژگیهایی که خودشون دارن مطرح کنن و آگهی کنن و دوستانی که تمایل داشتند بهشون پیام خصوصی بدن و با هم ادامه بدن مسیر مشترکشون رو. :ok_hand:
slz_sergiewpossad-20180426-0001
خب, صدالبته شما میتونید پارتنر تو هر زمینه ای که دوست دارید پیدا کنید, کلا تو هر چیزی که میخواین پیشرفت کنید و نیاز به همراه دارید تا تو مسیر با هم جلو برید و با هم کار کنید,
جدا از زبان انگلیسی که خوبه پارتنر پیدا کنید خصوصا برای تقویت گفتاری و اسپیکینگ, خب میتونید در زمینه یادگیری طراحی، آشپزی، کامپیوتر، و حتی در زمینه های شغلی…
پارتنر پیدا کنید.

یه مورد هم اضافه کنم که دوستان اگر پیشنهادی یا انتقادی دارن بگن تا با کمک هم اصلاحش کنیم. :thinking::muscle:
و اینم یادمون باشه که بزرگترین گروه ما زبانشناسه که همه در کنار هم ایستادیم و پشت همیم و بعد یه پارتنر که حواسش به خود خودمون باشه البته دو طرفه ست. تا با هم پیشرفت کنن.
خب نوبت شماست که پارتنر مورد نظرتون رو آگهی کنید اینجا و امیدوارم مورد مناسبتون رو پیدا کنید.:smiley:

27 Likes

سلام آتوسا خانوم گرامی.
بسیار از دلسوزی و همکاریتون ممنونم
من حقیقتش هیچوقت شریک خوبی نبودم :joy::joy:
همیشه به کسی قول بدم نمیرسم انجام بدم.
زبان ک نمیشه چون راه درآمدمه.
طراحی هم ک انجام نمیدم فعلا.
واسه همین من به درد کسی نمیخورم :sweat_smile:

4 Likes

سلام آتوسا خانوم
ممنون از این تاپیک جالب
راستش من یه مقدار سرم بیش از پیش شلوغ شده و وقت ندارم سرمو بخارونم

به وقتش ایشالا زیر همین پست شما در خواست پارتنر میدم.

شکی نیست که مفید واقع میشه.

2 Likes

سلام آتوسا جان، ایده تون عالی هست در صورت عملی شدن. و مهمترین بخشش هماهنگ شدن اهداف هست.
الان در مورد زبان من هم نمیتونم روی فرصتهام حساب کنم ولی وقتی تاپیکتون رو خوندم این نیاز رو شدیدا در مقاله کردن یکی از پروژه هام، نیاز به کسی که یکم نکات تخصصی ترمودینامیک و آشنا به فرانسه باشه احساس کردم و کلا کسی که ساپورتم میکرد واسه نوشتن مقاله که خیلی وقته دارم تنبلی میکنم ولی مهم هم هست.
باز هم ممنون از تاپیک و هدف ارزشمندت

4 Likes

حالا شاید یه روزی یکی آگهی دادو شما هم تمایل داشتید.
:busts_in_silhouette:
ممنونم از مشارکتتون. :hugs:

ایشاله, موفق باشید. معلومه کم پیدایید تو تالار. :frowning:

اگهی کنید ایشاله پیدا میکنید, دقیقا تو پروژه ها و کارای دانشجویی و… پارتنر خوب خیلی مهمه.

4 Likes

سلام دوستان خسته نباشید ، بنده هم دنبال پارتنر میگردم یک نفر پیدا میشه؟؟؟؟

2 Likes

@Davood_Azizi1
سلام, لطفا صبور باشید و هر از گاهی آگهیتونو تمدید کنید,
پیشنهاد میکنم شرایطتتونو واضح و روشن بیان کنید تا مورد مناسب خودتون رو زودتر پیدا کنید, مثلا بگید چه ساعتهایی در روز تایم ازاد دارید, یا جنسیت پارتنرتون فرقی داره یا نه براتون, هدفتون و نتیجه ای که میخواین از یادگیری زبان داشته باشید چی هست, اینجوری بهتر دیده میشه اگهی تون و افراد بهتر تصمیم میگیرن.

1 Like

سلام عرفان هستم
به عنوان پارتنر زبان اگر کسی خواست می تونه رو من حساب کنه
آیلتس 7.5 آکادمیک دارم
هر روز از ساعت 4 به بعد وقت خالی دارم.
در صورت نیاز پیام بدید.

2 Likes

سلام وقت بخیر

من تازگی پکیج قدرت رو شروع کردم و الان درس چهارم هستم و تقریبا میشه گفت توی بحث اسپیکینگ و لیسینینگ مبتدی هستم ولی خوب همه اولش مبتدی هستن!!!:wink:
موافق هستید ؟؟
اگر آره شما چه ساعاتی وقت دارین ؟؟

2 Likes

اوم بچه ها چرا از نرم افزارهایی که هست استفاده نمیکنید برای پیدا کردن پارتنر ؟
Tandem جز بهترین نرم افزار های سال 2018 بوده
نصبش کنید بزنید زبان نیتیوتون چیه (که فارسیه) بعد میزنید چه زبانی رو میخواید یاد بگیرید و در چه سطحی بلدش هستید .
کلی ادم هست که میخوان فارسی یاد بگیرن یا حتی ترکی
یه جور مبادله ی کالا به کالاست :))
اونا به شما انگلیسی یاد میدن شما به اونا فارسی یا هرچیز که بلد هستید .

12 Likes

سلام
این app رو که معرفی کردین اصلا log in نمیشه اولش company name میخواد من apple هم زدم میگه همچین اسمی وجود نداره

1 Like

Screenshot_20180811-123126

اپی که باید بگیرید قیافش اینشکلی :slight_smile: اشتباه دانلود نکنید
نوشته های این استوری هم توجه شود ^.^

7 Likes

کسی هست برای پارتنر؟

1 Like

سلام دوستان
من در حال یادگیری انگلیسی هستم و نیاز به یک پارتنر سطح بالا دارم(حتما حتما سطح advanced)برای تقویت speaking و writing‌.هر کس تمایل داره پیام خصوصی بده.

1 Like

سلام. اگر کسی پارتنر خواست من هستم. آیلتس دارم اما برای حفظ سطح زبانم می خوام با کسی مکالمه داشته باشم. در سطح توانم هم سعی می کنه تو بقیه زمینه ها راهنمایی بدم.

5 Likes

سلام بنده تازه زبان رو شروع کردم .از صفر ،اگه کسی همسط من هست پیام تو تلگرام ممنون
mx24mx

2 Likes

سلام
یه پارتنر میخوام درونگرا
اسپیکینگم تازه میخوام استارتشو بزنم
دوره پاور ای جی گذروندم الانم دوره انگلیسی واقعی هستم
هرکسی با این شرایط مشکلی نداره پیام بده

1 Like

ببخشید سوال شد برام درونگرا چرا :thinking:

1 Like

دقیقا سوال منم همین بود

1 Like