سوال برای بهتر شدن مهارت اسپیکینگ

سلام دوستان من سطح ادونس زبان هستم ولی چون کلاسامون غیر حضوری بوده خیلی اسپیکینگم بده و نیاز دارم که تلاش کنم تا توی اسپیکینگ قوی تر بشم ولی از طرفیم خیلی خجالت میکشم که مسقرم کنن چون همه نگاه به لول زبانم‌میکنن .فکر می کنم اگه کسی رو داشته باشم که هر روز نیم تا یک ساعت باهاش انگلیسی صحبت کنم خیلی خوبه اگه مداوم باشه
میخواستم سوال کنم کسی نرم افزار یا راهی رو پیشنهاد داره که بتونه بهم‌کمک کنه ؟

5 پسندیده

سلام دوست خوبم⚘:tulip:

دوتا نرم افزار بهت معرفی میکنم که خیلی عالین و بیشتر بچهای زبانشناس نصبشون کردن من نصب نکردم اما تعریفشون رو خیلی شنیدم.
یکی نرم افزارlingbe که میتونی با افراد مختلف از سایر کشور ها صحبت کنی.
یکیم نرم افزار tandem که یکی از بهترین نرم افزار هاست و در اون افراد زیادی هم نیتیو و هم غیر نیتیو اونجا میتونی پیدا کنی که همه هدفشون یادگیری زبانه نه فقط انگلیسی بلکه خیلی از زبانها.مثلا ممکنه یه نیتیو اسپیکر انگلیسی زبان اونجا باشه و درحال یادگیری زبان فارسی باشه و شما دو نفر خیلی میتونید به هم کمک کنید.

و اگه خیلی خجالت میکشی که نکنه کسی مسخرت کنه من یه ربات بهت پیشنهاد میدم به نام replika که تا موقعی که راه افتادی میتونی ازش استفاده کنی.

ولی اینم بگم کسی مسخرت نمیکنه و درضمن نظر دیگران نزار انقد برات مهم باشه جوری که از اهداف دورت کنه.شما سطحت پیشرفتس با یه کم تمرین به راحتی میتونی اسپیکینگت رو به یه حد خیلی بالایی برسونی‌.موفق باشی⚘

5 پسندیده

در کنار توصیه‌های خوبِ دوستمون، تاپیک پارتنر رو هم می‌تونین در نظر بگیرین. توی تاپیک سطح و موارد مورد نظر خودتون رو می‌نویسین و اگر کسی تمایل داشته باشه پارتنر زبانتون بشه بهتون پیام می‌ده

دنبال پارتنر زبان انگلیسی میگردی؟ اینجا آگهی کن

5 پسندیده

بی نهایت سپاسگذارم خیلی لطف کردی دوست خوبم :pray:t2::bouquet:
فقط اینکه‌من lingbe رو نصب کردم دیروز ولی برای وریفایش ایمیل که اومده برام ولی هرچی میزنم رو‌لینکش ولی صفحه ارور برام میاد ،و این باعث شده که اکانتم وریفای نشه و نتونم ببینم اتاقای گفتگوشو:disappointed:
و اگهه امکان داره لطف میکنین این رباتی کت معرفی کردین رو بگین کجاست؟از تو تلگرام باید واردش بشم؟

3 پسندیده

خیلی خیلی ممنونم از لطفتون :pray:t2::bouquet:چشم :heart:

3 پسندیده

سلام دوست خوبم
ببخشین بجای زهراجان جواب میدم،خب فکرکردم بعنوان یه کاربریکه دوساله اونجام،اطلاعات بیشتری بهتون بدم ازنحوه ی کارکردنش.
بله متاسفانه این روزابخاطرسرعت پایین نت ومشکلات دیگه lingbe مثل قبل واسه ماهاکه توایرانیم خوب کارنمیکنه،ولی گاهادیدم کاربرای سایرکشورهاهم بعضی ازین مشکلات مبتلابه مارودارن،منتهابخاطرسرعت پائین نت،اختصاصا تاییدشدن ایمیل فقط واسه هموطنان ساکن ایرانه،اونم جدیدا.
بنابراین اگه کمی صبورباشین وهرموقع فرصت دارین یاسرعت نت بهتره،درخواست تاییدایمیلوبزنین،امیدوارم که بزودی اوکی بشه واستون.همین دوروزپیش دوتاازدوستان خوب دیگمون موفق شدن نصبش کنن ویکیشونم فکرکنم دوهفته ای طول کشیدتاییدیه ایمیلش.
فقط وقتی خواستین ایمیلتونوتاییدکنین حتما فیلترشکنتون خاموش باشه،بعدازنصبش هم امتحان کنین بافیلترشکن بهترکارمیکنه یابدون اون.
ایناتجربیاتم بودازاستفاده ازین اپ که امیدوارم بکارتون بیاد.
نکته:ماایرانیها باچیزیکه خیلی خیلی مانوس هستیم،صبوری زیاده:pleading_face::pleading_face:،لطفابازهم صبورباشین عزیز:pleading_face:.وقتی lingbe کارکنه،بادوستان زیادی اونجاآشنامیشین که شرایطشون مثل شماست،وخیلیهاهم قصدشون صرفاکمک بهمدیگه است،ازبچه های نازنین تالارهم تعدادی اونجاهستن وکلاهموطنای ایرانی زیادن…
کمکی نیازداشتین،لطفاهمینجااطلاع بدین.
بامیدروزای بهتروروشنتروموفقیت شما:heart_eyes::blush:

3 پسندیده

صبا جون :joy::joy:روم به دیوار این سوتی خودم بود … نمیدونم چرا تو این دو هفته اصلا به ذهنم نرسید خب ایمیلمو ی چک کوچولو بکنم :expressionless::neutral_face: زینت بهم گفت :joy: و خب متاسفانه وقتی دیدم … دو تا عدد تو ایمیلمو جا به جا نوشته بودم :grimacing:
من تو لینگبی بهت پیام دادم … ولی متاسفانه اصلا پیامام نمیاد … نمیدونم چرا :cry:

2 پسندیده

عزیزم…:rofl::rofl:دورازجون.
خب خداروشکر که بخیرگذشت وزودترمتوجه شدی،.شماازبس کاراتون بامزه است،اینم یجورایی بامزه ترش کرده :joy::joy:
واقعابرام سوال شده بود که چرااینهمه طول کشیده…معمولایکی دوروزه واین اخیرا بخاطرسرعت نت نهایتابعدازچهارپنج روز حل میشد…پس بگومشکل ازکجا بوده:joy:
حالاامیدوارم دوست جدیدمون هم بزودی براشون تاییدبشه ومشکل خاصی پیش نیاد.
خوب شدتجربه اتوگفتی،ممنونم.
موفق باشیم همگی :smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes:

زرگل جونم،باورکن اینم خیلی عجیبه ولی نمیدونم مشکل چیه…چون منوزینت جان راحتاونجاچت میکنیم…شایدگاهی چنددقیقه ای تاخیرهست ولی اینکه ازدوروزپیش تاحالانرسیده واقعاعجیبه…میگم بهترنیست بایه متخصص گوشی …نت و…جایی مثلاکافی نتی یه پرس وجویی بکنی…دوهفته پیش کاری داشتم…بانت خونه نتونستم حلش کنم…رفتم کافی نت…کلی اطلاعات جدید بهم داد…‌غیرازینکه کارمم حل شد وکلیم راهنمایی ازش گرفتم…

3 پسندیده

خواهش میکنم عزیزم:tulip::rose:

عزیزم من این برنامه رو نصب نکردم.ولی درباره سوالتون صباجان پایین تر براتون همه چیو توضیح داده.اگه در مورد lingbe سوالای دیگه‌ای دارین از از صباجان بپرسید ایشون دوساله که این برنامه رو دارن:hugs::tulip:

نه عزیزم تلگرام نمیخواد.این ربات یه نرم‌افزاره که میتونی از بازار نصبش کنی فقط کافیه کلمه replika رو توی بازار سرچ کنی برات میاره بالا نصبش کن‌.

امیدوارم موفق باشی:hugs::tulip:

2 پسندیده

اختیار داری عزیزدلم شما استادمایی:hugs::hugs::hugs::hugs::tulip:

2 پسندیده

ممنونم ازلطفت زهراجان
خوشحال میشم که صرفادوستِ شماباشم عزیزم :blush::heart_eyes::blush:

2 پسندیده

وای زرگل فقط به حرفات میخندم:joy::joy::joy::joy:

3 پسندیده

یعنی :joy: خودم هنگ بودم .‌ .وقتی زینت گفت ی نگاه بنداز . گفتم ن بابا از اون مطمعنم :joy::expressionless::neutral_face: ولی بعدش …
در مورد پیامم واقعا نمیدونم اگه یک درصد امکان داره مشکل از عملکرد خودم باشه بگین :joy:چون حس میکنم امکان سوتی دوبارم زیاده :neutral_face::raised_hand:
در مورد سرعت نت … سرعتم خوبه . یعنی من راحت میتونم از بقیه اپ ها استفاده کنم . …حتی توی لینگبی به جز سرعتش که یکم پایینه … ولی راحت میتونم برم تو روم های اسپیکینگ …و گوش بدم به حرفاشون … فقط مشکلم پیام خصوصیه که فرستادم براتون … هنوزززز نرسیده:expressionless::expressionless:

3 پسندیده

همیشه بخندی عزیزم :joy::joy::joy:

3 پسندیده

:rofl::rofl::rofl::rofl:
فقط اینکه مطمئنی دکمه sent روزدی یانه،چیزدیگه ای به ذهنم نمیرسه…آخه منوزینت جان بلافاصله شروع به چت کردیم،ولی هرچی صبرکردم دیدم شماریپلای نکردی…ديگه دیشب به زینت گفتم اسکرین بفرسته…

تعجب بیشترم ازینه که میگی سرعت نت خوبه واست…تومسیرت بهترنیست ازکافی نتی بپرسی؟
اونامعمولاخیلی واردنا…

چه خوب…هرچی تونستی اونجاباش وهروقت حس کردی آماده مکالمه هستی…شروع کن…

2 پسندیده

اینو مطمعنم که میزنم :joy::joy: چون یجورایی ذهنم خوردکار عمل میکنه برا زدن ارسال

بگردم الهی :joy:چه سختی متحمل میشه … از من به شما پیام میده از شما به من …منم دیشب براش اسکرین فرستادم … نمیدونم حالا بازم ی سوال میپرسم :kissing_smiling_eyes:

2 پسندیده

حس امادگی که اصلا ندارم :expressionless::joy:… ولی همین که گوش میدم خیلیی خوبه … حس میکنم برای شنیداریم مفیده

2 پسندیده

اوایلش خب طبیعیه…ولی حتی شده چندتاجمله ی ساده هم بگی شروع کن…نذارخیلی طول بکشه…
بله عالیه…همین گوش کردنا…ترسمون میریزه…موفق باشی :heart_eyes::blush:

2 پسندیده

ممنون صبا جون …:heart_eyes::heart_eyes: خیلیی لطف کردیی تو این مدت :heart_eyes::heart:

2 پسندیده

اولاکه خیلی راحت بود
ثانیاوظیفه ام بوده همه چی
ثالثاقابلی نداره
رابعادرخدمتم
خامساهرموقع مشکلی داشتی حتمابگو
:smiling_face_with_tear:.خجالت میکشم ادامه بدم…
فقط امیدوارم این گفتگوهای ماواسه دوست جدیدمونم مفیدباشه…:heart_eyes::blush:

1 پسندیده