ترس از مکالمه

من ترس از مکالمه دارم. تو رو خدا اگه گروهی در واتساپ یا تلگرام هست بگید برم اونجا مکالمه کنم ترسم بریزه.
کسی رو ندارم باهاش مکالمه کنم

5 پسندیده

سلام دوست خوبم :heartbeat:
این لینک رو مطالعه کنید :point_down:t2:

برای پیدا کردن پارتنر هم

چالش های اسپیکینگ و رایتینگ هم در تالار ایجاد می شه می تونید در اون ها شرکت کنید
من چند تاش رو اینجا می ذارم

موفق باشین :rose:

3 پسندیده

دوستان دیگه منابع خیلی خوبی معرفی کردن …
اما من تجربه خودم رو میگم بهت…
ترس فقط یک امر ذهنی است و وجود خارجی نداره!
برای از بین بردنش ۲ تاکار که خودم انجام دادم بهت پیشنهاد میکنم…
۱_روی مکالمه کردن وقت بزار تا مهارت پیداکنی و حرفه ای بشی
۲_ با ترس هات رو به رو شو و از بین ببرشون

2 پسندیده

سلام دوست عزیزمن گروهی نمیشناسم ولی میتوانم تجربه خود را از ترس از مکالمه بگم :star_struck:
من خودم تا چند وقت پیش میترسیدم مکالمه کنم و استرس میگرفتم و فراموش میکردم هر روز با خودم صحبت می‌کردم روبه‌رو آینه روزی ۲ ساعت و همینجور ادامه دادم و یک روز تصمیم گرفتم که به ترسم غلبه کنم چون اگر نتونی به ترست غلبه کنی نمیتونی مکالمه کنی رفتم و با یک اپلیکیشن شروع کردم با کسانی که فارسی بلد نیستند صحبت کردن اولش خیلی استرس داشتم همش اشتباه میکردم روزی ۲ دقیقه با اون اپلیکیشن با دیگران صحبت می‌کردم و میگفتم من کار دارم بای :rofl: ولی روز های بعد شد ۳۰ دقیقه و بیشتر و الان دیگه ترس از مکالمه ندارم من به ترسم غلبه کردم خیلییییی سخت بود برای اولین بار ولی باید این کار رو کنی این یک وظیفه است که باید انجامش بدی :grin::+1::100:موفق باشی دوست عزیز

4 پسندیده

ایناز جان شما چقدر لغت بلدید که می توانید مکالمه کنید؟؟
@aynaz37

2 پسندیده

نمیدونم من هیچوقت لغت یاد نمیگیرم همیشه جمله یاد میگیرم همیشه و میتوانم در حد یک بیگینر با کسانی که فارسی صحبت نمی‌کنند صحبت کنم ولی با فارسی زبانانان بهتر میتوانم صحبت کنم در حد متوسط و استرس ندارم ولی بعضی مواقع نمیتونم بگم استرس ندارم ولی مقدار کمی :grin::+1::star_struck:

2 پسندیده

چقدر عالی میشه بفرمایید اسم اپلیکیشن چیه؟

2 پسندیده

دیسکورد عزیزم اسم برنامه است

2 پسندیده

آیناز جان شما به من گفته بودید که بیاین باهم مکالمه کنیم یعنی شما برای از ترس غلبه کردن به مکالمه به من گفته بودید؟

2 پسندیده

خیر من الان ۴ ماه هست که دیگه ترس از مکالمه ندارم و اعتماد به نفس بالایی دارم :rofl::star_struck:

2 پسندیده